Fotowoltaika Łowicz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łowicz

Globalne ocieplenie, zmiany klimatyczne i wysokie stawki za prąd – wszystko to sprawia, że coraz więcej mieszkańców Łowicza szuka alternatywy dla nieekologicznych źródeł energii, które generują wysokie koszty. Receptą na nieprzystępne ceny jest fotowoltaika. Zastanawiasz się nad jej montażem? Zapoznaj się z naszą ofertą i zleć nam to zadanie, a jeśli chcesz, upoważnij do złożenia wniosku o dofinansowanie. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łowicz

Fotowoltaika dla domu w Łowiczu – obniż rachunki za prąd i oszczędzaj

Trudno wyobrazić sobie komfortowe funkcjonowanie bez energii elektrycznej. Nie trzeba wyobrażać sobie natomiast coraz wyższych rachunków za prąd, bo to współcześnie smutna rzeczywistość. Faktem jest też, że cena za energię będzie w najbliższym czasie tylko wzrastać. Na szczęście jest na to rada. Dla mieszkańców Łowicza i pozostałych miejscowości w Polsce rozwiązanie problemu stanowi montaż fotowoltaiki. Panele słoneczne są sposobem na uwolnienie się od stawek dyktowanych przez publicznych dostawców. Decydując się na instalacje fotowoltaiczne dla domu, stawiasz na energetyczną niezależność, ale też ekologię.

O tym, jak działa fotowoltaika, wie coraz więcej osób, ponieważ rozmaite organy państwowe i pozarządowe promują tę nowoczesną i przyjazną środowisku technologię. Oprócz działań upowszechniających wiedzę o ogniwach fotowoltaicznych władze podejmują też aktywne działania oferując finansowe wsparcie. Szansa na dofinansowanie do fotowoltaiki sprawia, że więcej osób może pozwolić sobie na inwestycję w panele słoneczne. Dotacje znacząco obniżają koszty, ale uwagę warto zwrócić także na proponowane przez wykonawców ceny usług. Jeżeli mieszkasz w Łowiczu lub okolicy i szukasz godnej zaufania oraz doświadczonej firmy zakładającej instalacje fotowoltaiczne, nawiąż współpracę właśnie z Polenergia.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne dla przedsiębiorstwa – inwestycja na lata

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi i proponuje atrakcyjne ceny. Dzięki temu, włączając w to także dofinansowanie, już na początku znacząco zmniejszysz koszty założenia systemu solarnego. Montaż paneli fotowoltaicznych to kropka nad „i”. Zanim ją postawimy, zajmujemy się przygotowaniem projektu, dokonujemy niezbędnych pomiarów, wyznaczamy optymalną lokalizację i składamy wniosek o dotacje. Wszystkim zajmą się nasi specjaliści.

Fotowoltaika w łódzkim to jednak nie tylko panele słoneczne na dachach domów w Łowiczu. Ekologiczne rozwiązanie pozwalające produkować darmowy prąd nawet przez ćwierć wieku popularnością cieszy się również wśród przedsiębiorców, producentów i rolników. Wiemy to, ponieważ każdego dnia zakładamy nowe instalacje fotowoltaiczne dla firm, które zdecydowały się uniezależnić pod względem energetycznym i zainwestować w przyszłość wolną od wysokich cen za energię. Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dołączyć do ich grona? W takim razie zapraszamy do współpracy! Doświadczenie naszych fachowców i doskonała znajomość branży to gwarancja, że każda zainstalowana przez nas fotowoltaika będzie zaprojektowana i wykonana w zgodzie ze światowymi standardami oraz maksymalnie wydajna i bezawaryjna.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.