Fotowoltaika Lubin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Lubin

Ekologiczny i darmowy prąd ze Słońca jest w Twoim zasięgu! Fotowoltaika w Lubinie to realna perspektywa dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą obniżyć koszt rachunków za energię elektryczną i zacząć wytwarzać ją we własnym zakresie. Jeżeli poszukujesz fachowców świadczących usługi montażu i sprzedaży paneli słonecznych, znajdujesz się we właściwym miejscu!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Lubin

Darmowy prąd ze Słońca również dla Ciebie

Słońce to niewyczerpane i zarazem bezpłatne źródło energii, z którego Twoja nieruchomość może korzystać przez cały rok. Współczesne ogniwa są bowiem na tyle wydajne, że wytwarzają prąd już przy niewielkim nasłonecznieniu, a nawet w przypadku jego braku, gdy Słońce pozostaje zasłonięte prze chmury. Instalacje fotowoltaiczne dla domu obniżają jego zapotrzebowanie na energię elektryczną z zewnętrznej sieci, co przekłada się wprost na mniejsze rachunki za prąd. Panele słoneczne zwiększają natomiast niezależność od dostawców energii, a to jest szczególnie cenne w czasie, gdy jej cena drastycznie rośnie z roku na roku.

Jak działa fotowoltaika? Wszystko zaczyna się od promieni słonecznych, które gromadzą w sobie energię, a za jej absorbowanie odpowiadają ogniwa fotowoltaiczna. Następnie jest ona przesyłana do falownika, którego funkcja polega na przetworzeniu jej na prąd nadający się do udostępnienia w gniazdku. Może on zostać wykorzystany w celu auto konsumpcji, czyli z myślą o działaniu sprzętów domowych, a w przypadku jest nadwyżek oddawany do sieci publicznej, aby go odebrać, gdy pojawi się takie zapotrzebowanie.

Podobnie jak w przypadku przydomowych paneli słonecznych, taki i instalacje fotowoltaiczne dla firm są zyskowną inwestycją, która zwraca się w kilka lat. Im większe zużycie energii elektrycznej w przedsiębiorstw, tym większy jej koszt, dlatego zdecydowanie warto go ograniczyć poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych. Ich zastosowanie zapewnia także większą dywersyfikację źródeł energii, co daje firmom z Lubina elastyczność w zarządzaniu jej kosztami.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i pozyskiwanie dotacji na fotowoltaikę

Fotowoltaika to rozwiązanie nie tylko oszczędne, ale również ekologiczne. Podczas gdy produkcja prądu tradycyjnymi metodami, z wykorzystaniem paliw stałych, wiąże się z ingerencją w środowisko, panele słoneczne są neutralne pod tym względem. Przyjazne dla otoczenia działanie wynika z braku emisji do atmosfery jakichkolwiek substancji, a także z nieingerowania w nie w żaden inny sposób. Instalacja fotowoltaiczna jest tym bardziej warta polecenia, że koszt jej montażu i zakupu ogniw można częściowo pokryć ze środków z dofinansowania. Dotacje są dostępne dla użytkowników indywidualnych, którzy planują inwestycję w panele słoneczne.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika Dolnośląskie– w Lubinie bądź okolicznych miejscowościach – jej instalację możesz powierzyć naszemu zespołowi. Zatrudniamy doświadczonych monterów, projektantów, inżynierów i specjalistów od obsługi klienta, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez każdy etap inwestycji. Pomożemy Ci w dobraniu optymalnych ogniw fotowoltaicznych i zaprojektujemy całą konstrukcję, a następnie dostarczymy i zamontujemy wszystkie komponenty. Zajmujemy się też pozyskiwaniem dofinansowania, które zmniejsza koszt inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.