Fotowoltaika Lubin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Lubin

Ekologiczny i darmowy prąd ze Słońca jest w Twoim zasięgu! Fotowoltaika w Lubinie to realna perspektywa dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą obniżyć koszt rachunków za energię elektryczną i zacząć wytwarzać ją we własnym zakresie. Jeżeli poszukujesz fachowców świadczących usługi montażu i sprzedaży paneli słonecznych, znajdujesz się we właściwym miejscu!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Lubin

Darmowy prąd ze Słońca również dla Ciebie

Słońce to niewyczerpane i zarazem bezpłatne źródło energii, z którego Twoja nieruchomość może korzystać przez cały rok. Współczesne ogniwa są bowiem na tyle wydajne, że wytwarzają prąd już przy niewielkim nasłonecznieniu, a nawet w przypadku jego braku, gdy Słońce pozostaje zasłonięte prze chmury. Instalacje fotowoltaiczne dla domu obniżają jego zapotrzebowanie na energię elektryczną z zewnętrznej sieci, co przekłada się wprost na mniejsze rachunki za prąd. Panele słoneczne zwiększają natomiast niezależność od dostawców energii, a to jest szczególnie cenne w czasie, gdy jej cena drastycznie rośnie z roku na roku.

Jak działa fotowoltaika? Wszystko zaczyna się od promieni słonecznych, które gromadzą w sobie energię, a za jej absorbowanie odpowiadają ogniwa fotowoltaiczna. Następnie jest ona przesyłana do falownika, którego funkcja polega na przetworzeniu jej na prąd nadający się do udostępnienia w gniazdku. Może on zostać wykorzystany w celu auto konsumpcji, czyli z myślą o działaniu sprzętów domowych, a w przypadku jest nadwyżek oddawany do sieci publicznej, aby go odebrać, gdy pojawi się takie zapotrzebowanie.

Podobnie jak w przypadku przydomowych paneli słonecznych, taki i instalacje fotowoltaiczne dla firm są zyskowną inwestycją, która zwraca się w kilka lat. Im większe zużycie energii elektrycznej w przedsiębiorstw, tym większy jej koszt, dlatego zdecydowanie warto go ograniczyć poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych. Ich zastosowanie zapewnia także większą dywersyfikację źródeł energii, co daje firmom z Lubina elastyczność w zarządzaniu jej kosztami.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i pozyskiwanie dotacji na fotowoltaikę

Fotowoltaika to rozwiązanie nie tylko oszczędne, ale również ekologiczne. Podczas gdy produkcja prądu tradycyjnymi metodami, z wykorzystaniem paliw stałych, wiąże się z ingerencją w środowisko, panele słoneczne są neutralne pod tym względem. Przyjazne dla otoczenia działanie wynika z braku emisji do atmosfery jakichkolwiek substancji, a także z nieingerowania w nie w żaden inny sposób. Instalacja fotowoltaiczna jest tym bardziej warta polecenia, że koszt jej montażu i zakupu ogniw można częściowo pokryć ze środków z dofinansowania. Dotacje są dostępne dla użytkowników indywidualnych, którzy planują inwestycję w panele słoneczne.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika Dolnośląskie– w Lubinie bądź okolicznych miejscowościach – jej instalację możesz powierzyć naszemu zespołowi. Zatrudniamy doświadczonych monterów, projektantów, inżynierów i specjalistów od obsługi klienta, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez każdy etap inwestycji. Pomożemy Ci w dobraniu optymalnych ogniw fotowoltaicznych i zaprojektujemy całą konstrukcję, a następnie dostarczymy i zamontujemy wszystkie komponenty. Zajmujemy się też pozyskiwaniem dofinansowania, które zmniejsza koszt inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – dlaczego my?

Jako firma Polenergia znamy panele fotowoltaiczne w najmniejszych szczegółach, dlatego możemy z łatwością zaproponować rozwiązania w praktyce dosłownie na miarę. Jest to możliwe, gdyż jesteśmy jedną z niewielu firm, dla których liczy się dynamiczny, lecz w dalszym ciągu zrównoważony rozwój, dzięki któremu staliśmy się jedną z najlepszych firm realizujących PV z Lubinie

Klienci wybierają nas przede wszystkim ze względu na spokój ducha podczas użytkowania swoich instalacji. Fakt ten nie powinien jednak nikogo dziwić – instalacja fotowoltaiczna to skomplikowany ciąg ściśle współpracujących ze sobą urządzeń. Jakikolwiek błąd popełniony na którymkolwiek etapie montażu i projektowania może w efekcie prowadzić do wielu niezbyt przyjemnych niespodzianek, na czele z awariami, które w przypadku tych instalacji cechują się wysokimi kosztami związanymi z ich usunięciem. W naszej firmie montaż instalacji fotowoltaicznej jest pozbawiony tego typu ryzyka – jako klient użytkujący nasze panele fotowoltaiczne możesz spać spokojnie.

Kolejną zaletą współpracy z naszą marką jest pełen profesjonalizm. Fotowoltaika w Lubinie nie ma dla nas żadnych tajemnic, dlatego z przyjemnością stworzymy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane instalacje – nie obawiamy się także tych, które odrzucili inni wykonawcy. Co więcej, jesteśmy także bardzo pomocni – dzięki nam dofinansowanie fotowoltaiki to prosty i pozbawiony ryzyka proces, przez który poprowadzimy Cię od A do Z.

Jak montujemy instalacje fotowoltaiczne w Lubinie?

Każda instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez naszą firmę z całą pewnością spełni wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Wynika to przede wszystkim z tego, że zawsze jest prawidłowo osadzona na gruncie lub na dachu wybranego budynku firmowego lub prywatnego domu. Instalację wykonujemy za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi oraz urządzeń, które stanowią gwarancję stabilnego połączenia i sztywności. Całe połączenie w efekcie z łatwością sprosta trudom codziennej eksploatacji, w tym silnym powiewom wiatru, zalegającym warstwom śniegu oraz stosunkowo częstym zabiegom pielęgnacyjnym.

Dla naszej firmy montaż paneli fotowoltaicznych jest codziennością, dlatego używamy wyłącznie wyspecjalizowanych narzędzi, za pomocą których wykonujemy spersonalizowane konstrukcje wsporcze, idealnie dostosowane do nachylenia terenu czy kształtu dachu.

Czy instalacje fotowoltaiczne są trwałe i wytrzymałe?

Zdecydowanie tak, istotne jest jednak, aby montaż instalacji fotowoltaicznych zlecić właśnie nam. Tylko wtedy można mieć pewność bezawaryjności oraz użytkowania. Bardzo ważnym zagadnienie jest jednak także kwestia doboru jej mocy w stosunku do zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego na energię. Przewymiarowane instalacje cechują się znacznie dłuższym zwrotem inwestycji, dlatego obliczenie zgodnie ze sztuką zapotrzebowania energetycznego jest absolutną podstawą i kwestią, której nie można pominąć podczas wybierania odpowiedniego wykonawcy. W naszej firmie procesem szacowania mocy PV zajmujemy się zawodowo już od lat, dzięki czemu z łatwością przeliczymy odpowiednie wartości na podstawie danych otrzymanych od inwestora.

Wybierz panele fotowoltaiczne – bądź na bieżąco z ekologią

Panele fotowoltaiczne mają to do siebie, że skutecznie obniżają wartość miesięcznych rachunków, a także wpływają pozytywnie na wpływ działań człowieka na otaczającą nas naturę. Co prawda nie działają bezpośrednio, a pośrednio, poprzez zminimalizowanie udziału energii pochodzącej z eksploatacji źródeł nieodnawialnych na rzecz tych odnawialnych. Eksploatowanie złóż węgla czy paliwa wywołuje na planecie bardzo duży wpływ, przez co tak istotne jest, aby zmniejszyć ich udział w światowej gospodarce cieplnej.

Wybierz firmę Polenergia i koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy, a także udzielimy wielu szczegółowych informacji na temat usług dostępnych w naszym katalogu.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.