Fotowoltaika Lublin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Lublin

Panele fotowoltaiczne są coraz częstszym widokiem nad Wisłą. Pod względem dynamiki wzrosty liczby instalacji fotowoltaicznych Polska należy do najprężniejszych rynków w Europie. Ogniwa słoneczne cieszą się rosnącą popularnością także w Lublinie – mieście, w którym działalność prowadzi nasza firma. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zlecić profesjonalny projekt i montaż fotowoltaiki.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Lublin

Fotowoltaika w Lublinie od A do Z

Cena montażu i zakupu ogniw fotowoltaicznych wynosi kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych – to spory koszt, jednak warto go ponieść, bo zwraca się w ciągu zaledwie kilku lat. Inwestycja w panele słoneczne w Lublinie jest tym bardziej opłacalna, że klienci indywidualni mogą skorzystać z licznych dotacji i dofinansowań, które pokrywają nawet 1/3 ceny całego systemu. W ramach współpracy z naszą firmą zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania – sugerujemy wybór optymalnych dotacji, a następnie w Twoim imieniu składamy wszelkie niezbędne dokumenty i dopilnowujemy wymaganych procedur.

Poza tym możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w montażu, wyborze komponentów i projekcie systemu słonecznego. Pomagamy Ci od początku do końca inwestycji, dzięki czemu masz pewność, że przebiega profesjonalnie i przyniesie oczekiwane efekty na wiele lat. Przeprowadzamy obliczania, na podstawie których dobieramy moc ogniw, a następnie wykonujemy projekt systemu.Na kolejnym etapie odbywa się montaż i oddanie do użytku paneli wraz z pozostałymi komponentami.

Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby indywidualne, ale również przedsiębiorstwa. Wykonujemy nawet najbardziej rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm z Lublina i okolic, które poszukują ekologicznego sposobu na obniżenie kosztów działalności wynikających z wysokich cen energii elektrycznej. Mimo że dofinansowania i dotacje dla firm nie są dostępne, to i tak warto zainwestować w fotowoltaikę z myślą o tańszym prądzie

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika – korzyści dla portfela i środowiska

Statystyki nie pozostawiają wątpliwości – fotowoltaika Lubelskie i innych regionach Polski od kilku lat święci tryumfy. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim opłacalność paneli słonecznych, dzięki którym koszt energii eklektycznej ulega znacznej obniżce. Odpowiednio dobrana i składająca się z wysokogatunkowych podzespołów fotowoltaika sprawia, że większą część prądu wykorzystywanego w nieruchomości pochodzi nie z płatnej sieci publicznej, lecz ze Słońca, które jest całkowicie darmowym i zarazem ekologicznym źródłem energii.

Jak działa fotowoltaika? Procesem, który rozpoczyna produkcję bezpłatnego prądu, jest absorbcja energii słonecznej przez panele fotowoltaiczne. Zgromadzona, pochodząca ze Słońca energia jest następnie wysyłana do falownika, co umożliwia przetworzenie jej na prąd płynący w gniazdkach elektrycznych. W razie nadwyżek, których nie da się na bieżąco wykorzystać, instalacje fotowoltaiczne dla domu oddają je do sieci, aby móc w przyszłości je odebrać. Wszystko to przekłada się na znacznie niższy koszt rachunków od dostawcy energii.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.