Fotowoltaika Łuków

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łuków

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych w Łukowie, jak i całym województwie lubelskim oraz kraju. Konsekwentnie wyjaśniamy, jak działają ogniwa fotowoltaiczne, co można dzięki nim zyskać, a także jak przygotować się do opłacalnej inwestycji. Dzięki naszemu doświadczeniu i skuteczności, Twoje rachunki za prąd przestaną być zauważalnym wydatkiem w domowym lub firmowym budżecie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łuków

Instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm w Łukowie

Oferowana przez nas fotowoltaika w lubelskim jest pod każdym istotnym względem opłacalną inwestycją. To, jak działa fotowoltaika, czyli jak dalece wydajnie, a w związku z tym to opłacalnie, jest uzależnione od jakości urządzeń, ale i panujących warunków. Nasłonecznienie w tej części kraju, w której leży Łuków, jest bardzo dobre pod ogniwa fotowoltaiczne. Nasi specjaliści projektują z resztą instalacje solarne pod kątem ich optymalnego działania. Dołączając do tego dotacje i inne formy dofinansowania na montaż paneli słonecznych oraz korzystny koszt instalacji przez profesjonalną ekipę – całość zapowiada się jako bardzo dobry krok – niezależnie, czy myślisz o swoim domu, budynku firmowym czy gospodarstwie rolnym.

Fotowoltaika w Łukowie ma wiele uniwersalnych zalet – pozwala pozyskiwać energię z darmowego i ogólnodostępnego źródła, czyli promieni słonecznych, jest przyjazna środowisku naturalnemu, a także zwiększa wartość i standard nieruchomości. Poza tym instalacje fotowoltaiczne dla firm są świadectwem społecznej odpowiedzialności biznesu i budują pozytywny wizerunek na technologicznej innowacji, która zapewnia realne oszczędności i zwrot z inwestycji w stosunkowo bliskiej perspektywie, bo już kilku lat.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne w Łukowie – dlaczego my?

Jako Polenergia Fotowoltaika wspieramy Cię na każdym etapie inwestycji. Bezpłatnie przedstawiamy orientacyjny koszt instalacji fotowoltaicznej w Łukowie, wyjaśniamy techniczne detale działania poszczególnych urządzeń i pomagamy w pozyskaniu dofinansowania poprzez jedną z aktualnie dostępnych dotacji. Wykonujemy indywidualny projekt ściśle dostosowany do potrzeb energetycznych we wskazanym budynku. Dobieramy doskonałej jakości, wydajne panele fotowoltaiczne, falowniki, konstrukcje montażowe czy magazyny energii. Dostarczamy też takie technologie jak pompy ciepła czy technologie smart home. Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w Łukowie dzięki współpracy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi fachowcami.

W ramach współpracy masz zapewniony audyt powykonawczy, a także opiekę serwisową. Co równie istotne, nasze instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy są w Polenergii objęte aż 25-letnią gwarancją. Koszt paneli słonecznych jest możliwie jak najniższy, co w połączeniu z dotacjami i ewentualnymi, dodatkowymi formami finansowania (które również pomagamy pozyskać) składa się na cenę, która skłania do zamówienia ogniw fotowoltaicznych tu i teraz. Odmień sposób pozyskiwania energii dla swojego budynku – zrób to dla dobra środowiska naturalnego, ale przede wszystkim swoich finansowych korzyści, ponieważ panele słoneczne zwracają się już po kilku latach od zamontowania.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Trwałe, mocne i wydajne panele fotowoltaiczne – tylko w Polenergia

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności. Wiele osób decyduje się na nie przede wszystkim z chęci oszczędności, lecz także życia w pełnej zgodzie z naturą oraz proekologicznym podejściem. Z paneli fotowoltaicznych korzystamy coraz częściej – klienci prywatni montują je na dachach swoich domów, czasami także na gruncie, podczas gdy przedsiębiorcy na terenie swojej większej czy mniejszej inwestycji. Obie grupy łączy jedno – chęć skorzystania z zalet, jakie zapewnia instalacja PV.

Instalacja fotowoltaiczna jest sposobem na:

  • Życie w zgodzie z naturą – z oferty naszej firmy Polenergia korzystają przede wszystkim klienci świadomi zalet tego rozwiązania, zatem także tacy, dla których istotne jest dobro naszej planety. Niestety w Polsce prąd płynący w gniazdkach i pochodzący od dystrybutora energii nie należy do ekologicznych, powstaje bowiem dzięki nieefektywnemu spalaniu węgla, czyli poprzez eksploatację jednego z wielu nieodnawialnych źródeł energii.
  • Obniżenie ceny eksploatacji odbiorników elektrycznych – odbiorniki dzielą się na te pobierające mało energii oraz na te, które wymagają do pracy stałych dostaw bardzo dużej ilości prądu, które mają niestety największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. Aby je nieco obniżyć, wystarczy, aby w domu lub w firmie pojawiła się instalacja fotowoltaiczna. Pozwoli na osiągnięcie bardzo dużych oszczędności.
  • Wiele dodatkowych możliwości – energię elektryczną wyprodukowaną przez instalację PV można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jedni zużywają jej duże wartości do ładowania swoich pojazdów elektrycznych, a inni do zasilenia domowych odbiorników prądu. W firmie z kolei instalacja PV może służyć jako sposób obniżenia kosztów produkcji wybranego towaru lub usługi. To jeden z niewielu sposobów na nawiązanie konkurencji także wobec firm z ugruntowaną pozycją na rynku.

O co dbamy, instalując panele fotowoltaiczne?

W naszej firmie panele fotowoltaiczne w Łukowie zawsze montujemy w sposób zgodny z oczekiwaniami producentów poszczególnych podzespołów, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń oraz narzędzi. Stosujemy wyspecjalizowane materiały i półprodukty, które na długo zachowują swoją stabilność, dzięki czemu np. konstrukcje wsporcze są mocne i wytrzymałe na szczególnie uciążliwe warunki codziennej eksploatacji, w tym np. na deszcz, wiatr, śnieg oraz w pewnym stopniu na gradobicie.

Dla naszej firmy montaż instalacji fotowoltaicznych jest priorytetem – zatrudniamy wyłącznie najlepszych instalatorów oraz specjalistów, którzy przeprowadzą cały ten proces w szybki, lecz także bezpieczny sposób. W efekcie dzięki naszej marce instalacja PV zachowa efektywność pracy na wiele kolejnych lat – również podczas szczególnie intensywnej eksploatacji.

Jak wybieramy dobre panele fotowoltaiczne dla odbiorcy?

Panele PV oferowane w naszej firmie nie są wybierane dla każdej instalacji przypadkowo – wszystkie są dokładnie dopasowane do odbiorcy, w tym do zapotrzebowania energetycznego wybranej firmy lub osoby prywatnej. Wszystkie różni zatem ich efektywność czy np. liczba ogniw PV, lecz łączy najwyższa możliwa jakość oraz dobór urządzeń odpowiednich w stosunku do oczekiwań i wymagań.

Jak wykorzystać instalacje fotowoltaiczne w domu i w firmie?

Energię elektryczną wyprodukowaną przez instalację PV można wykorzystać na wiele zupełnie różnych sposobów. Nasi klienci ładują w ten sposób swoje pojazdy elektryczne, co w zasadzie zmniejsza finansowy koszt przejazdu z miejsca w miejsce nawet do zera. Podobnie jest w przypadku np. pomp ciepła lub systemów klimatyzacji, które pobierają w swojej pracy dość dużo energii, zatem ich eksploatacja jest kosztowna i wiąże się z dużymi wydatkami.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą już dziś! Z naszej strony zapewniamy błyskawiczną reakcję oraz przyjazne podejście i krótkie terminy, a przy tym także pełną pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.