Fotowoltaika Nowa Sól

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nowa Sól

Wysokie ceny prądu biją po kieszeniach Polaków w całym kraju, również w Nowej Soli. Czy można się jakoś przed nimi bronić i podjąć działania zmierzające do ich ograniczenia czy obniżenia? Tak, pozwala na to instalacja fotowoltaiczna, której montażem zajmuje się nasza firma. Jeśli chcesz go zlecić doświadczonym fachowcom, skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nowa Sól

Wydajna fotowoltaika na lata

Regulacje klimatyczne narzucane poszczególnym krajom na poziomie europejskim i globalnym sprawiają, że ceny prądu wzrastają z roku na rok. To zła wiadomość zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców z Nowej Soli, którzy dobrze wiedzą, że droższa energia oznacza wyższe koszty życia i funkcjonowania bez żadnych wymiernych korzyści. Aby tego uniknąć, coraz więcej osób i przedsiębiorstw stawia na instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy – to dobry, ekologiczny i efektywny sposób na ograniczenie wydatków na prąd. Jeśli montaż paneli słonecznych interesuje również Ciebie, zleć go nam już teraz!

Wiedza na temat tego, jak działa fotowoltaika i jakie zalety ma jej zastosowanie, to za mało, żeby wykonać samodzielnie wszystkie prace instalacyjne. Do tego potrzebni są wykwalifikowani fachowcy, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i montażu ogniw słonecznych, a właśnie tacy specjaliści tworzą zespół Polenergia Fotowoltaika. Dzięki temu możemy świadczyć profesjonalne usługi projektowe i montażowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Nowej Soli, których interesuje wydajna, bezpieczna, trwała i bezawaryjna fotowoltaika.

Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie – od początku do końca przeprowadzamy inwestycję, więc niczym się nie martwisz i czekasz na jej oddanie do użytku. Począwszy od projektu, poprzez montaż, skończywszy na testach sprawności i podłączeniu wszystkich mechanizmów, cały czas trzymamy rękę na pulsie i dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla firm, czy dla domu, nasze systemy są wydajne, niezawodne i objęte wieloletnią gwarancją.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne w Nowej Soli od A do Z

W ramach współpracy zajmujemy się m.in. wykonaniem projektu, który szczegółowo określa parametry ogniw słonecznych i pozostałych komponentów mini elektrowni słonecznej. Wykorzystujemy wyniki przeprowadzonych analiz i wywiadów do dokładnego wskazania m.in. mocy i wymiarów paneli. Ma to kluczowe znaczenie z punktu widzenia efektywności ich działania, dlatego przykładamy dużą wagę do prac projektowych. W trakcie samego montażu sięgamy po oryginalne podzespoły od najlepszych dostawców ogniw fotowoltaicznych, które zapewniają efektywną, wieloletnią i bezobsługową pracę.

Jeśli przy realizacji inwestycji w instalację fotowoltaiczną w Nowej Soli zamierzasz skorzystać z dofinansowań, dotacji czy kredytów przeznaczonych na wsparcie ekologicznych przedsięwzięć w samodzielną produkcję prądu ze Słońca, pomożemy Ci w staraniach o interesujące Cię środki. Posiadamy doświadczenie w wypełnianiu różnego rodzaju wniosków, kompletowaniu niezbędnej dokumentacji i przeprowadzaniu innych procedur oraz formalności, które są wymagane przez zewnętrzne podmioty finansujące. Z nami zwiększasz szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku, za sprawą którego Twoja fotowoltaika w Lubuskiem może być tańsza!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.