Fotowoltaika Ostróda

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ostróda

Podwyżki cen prądu to jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi stają Polacy. Szybko rosnące koszty energii pochłaniają coraz większą część domowych i firmowych budżetów, dlatego wszelkie sprawdzone sposoby na tańszą elektryczność są na wagę złota. Jedną z najlepszych metod pozwalających na zabezpieczenie się przed dotkliwymi dla kieszeni cenami prądu jest fotowoltaika – jeśli chcesz ją zamontować w Ostródzie, wykonamy dla Ciebie instalację na dogodnych warunkach!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ostróda

Zielona i tania energia z darmowego źródła dla domu i firmy

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby znać korzyści z jej zastosowania. Jeżeli decydujesz się na montaż paneli słonecznych na dachu budynku lub gruncie, stawiasz na darmowy prąd pozyskiwany z czystego, odnawialnego i przyjaznego środowisku źródła – Słońca. Oszczędzasz na rachunkach za prąd, które stają się niższe nawet o 90%, ponieważ ograniczasz zużycie energii pochodzącej z sieci. Płacisz za nią znacznie mniej, bo zamiast niej korzystasz z prądu, który praktycznie bezpłatnie dostarcza fotowoltaika. Czego potrzebujesz, żeby osiągnąć właśnie taki efekt? Najważniejsze kwestia to prawidłowy i zgodny ze standardami montaż paneli słonecznych, a to może zapewnić nasza firma.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje fotowoltaiczne dla domu. Zakładamy małe zestawy fotowoltaiczne zarówno w niewielkich gospodarstwach, jak i ogromne farmy składające z dziesiątek czy nawet setek paneli ustawionych na gruncie. Oferujemy także profesjonalne i wydajne instalacje fotowoltaiczne dla firm i instytucji publicznych, takich jak szkoły, szpitale czy urzędy w Ostródzie. Pozwalają one na ograniczenie kosztów działalności związanych z wydatkami na energię i stanowią jej dodatkowe źródło. W ten sposób fotowoltaika zwiększa bezpieczeństwo oraz niezależność energetyczną.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowa realizacja instalacji fotowoltaicznych w Ostródzie

Pierwszym krokiem do realizacji inwestycji jest ustalenie parametrów fotowoltaiki. Jaka moc paneli słonecznych będzie optymalna dla Twojego budynku i potrzeb jego użytkowników? W którym miejscu najlepiej je zamontować? Jakie komponenty wybrać w tym celu? To tylko przykładowe pytania, na które znajdziesz prawidłowe odpowiedzi w ramach współpracy z naszą firmą. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że instalacja fotowoltaiczna będzie zaprojektowana i skonstruowana ściśle pod kątem Twojego aktualnego zapotrzebowania i zapewni optymalne uzyski energii.

Nasze usługi obejmują również pośrednictwo w staraniach o dotacje z programów rządowych i samorządowych. Dzięki dofinansowaniu fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem może być tańsza nawet o kilkadziesiąt procent! Otrzymanie dodatkowych środków wymaga jednak spełnienia wielu formalności i właśnie nimi możemy się zająć w Twoim imieniu. Zapomnij o wypełnianiu wniosku, zbieraniu niezbędnej dokumentacji czy prowadzeniu korespondencji z urzędnikami – wszystkimi tymi i innymi procedurami wymaganymi w celu uzyskania dotacji zajmą się nasi eksperci. Jeśli więc dysponujesz własną nieruchomością w Ostródzie i pragniesz obniżyć rachunki za prąd, zdecyduj się na fotowoltaikę, którą od A do Z zamontuje dla Ciebie nasza firma!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.