Fotowoltaika Pisz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Pisz

Niższe rachunki za prąd, bezobsługowa i automatyczna praca, ekologiczne działanie czy możliwość skorzystania z dotacji na montaż to tylko część z zalet, które wpływają na zainteresowanie fotowoltaiką wśród mieszkańców, przedsiębiorców, instytucji i rolników z Pisza. Również Ty zastanawiasz się nad tą inwestycją, ale nie wiesz, kto może się podjąć jej realizacji? Zdecydowanie warto polegać na naszym zespole!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Pisz

Fotowoltaika sposobem na rachunki niższe nawet o 90%

Ceny energii są wysokie, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze wzrosną, i to znacznie. Eksperci i politycy przewidują, że w najbliższych latach koszty elektryczności będą coraz dotkliwsze dla kieszeni obywateli, dlatego wszelkie oszczędności na tym polu są na wagę złota. Jak je uzyskać? Stają się one realne dzięki możliwościom, jakie daje fotowoltaika. Panele słoneczne, których montaż w Piszu i okolicach oferuje nasza firma, to skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd nawet o 90%! Jak to się dzieje?

Aby uświadomić sobie korzyści, jakie dają ogniwa solarne, wystarczy choćby w podstawowym zakresie wiedzieć, jak działa fotowoltaika. Otóż składa się ona z modułów odpowiedzialnych za pobieranie energii z padającego na nie promieniowania słonecznego. Następnie jest ona zamieniana w prąd zmienny, który może zostać wykorzystany do zasilania wszelkiego rodzaju sprzętów pracujących w danej nieruchomości. Jako że od lat wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesuje ich montaż.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej w Piszu

Ponieważ panele słoneczne stanowią kolejne, dodatkowe źródło energii, można bazować właśnie na niej zamiast płacić za elektryczność pobieraną z sieci, która dzięki fotowoltaice jest zużywana w znacznie mniejszym stopniu niż wcześniej. Zamiana prądu od zewnętrznego dostawy na energię generowaną we własnym zakresie z ogniw fotowoltaicznych wprost przekłada się na obniżenie rachunków za elektryczność. Jeżeli chcesz korzystać ze wszelkich zalet, które oferują instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników, instytucji publicznych i wszelkiego rodzaju innych budynków, zapraszamy do współpracy z Polenergia!

Świadczymy usługi obejmujące całościowy projekt i montaż paneli słonecznych wraz ze wszelkimi innymi niezbędnymi elementami. Zajmujemy się wszystkim, co konieczne do pełnej realizacji inwestycji – poza projektem i wykonaniem systemu odpowiadamy też za zakup i dostarczenie komponentów. Realizowana przez nas fotowoltaika w warmińsko-mazurskim gwarantuje nie tylko oszczędność za sprawą wyraźnej obniżki rachunków za prąd, ale również trwałość i bezobsługowość działania.

W ramach współpracy możliwe jest także pozyskanie dofinansowania w imieniu klienta. Dodatkowe środki otrzymane w ramach publicznych programów wsparcia OZE sprawiają, że cena instalacji i koszt montażu są niższe. Jeżeli więc chcesz zlecić wykonanie ogniw fotowoltaicznych w Piszu, skontaktuj się z nami już teraz, a zapewnimy Ci wsparcie, jakiego oczekujesz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.