Fotowoltaika Police

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Police

Planujesz montaż fotowoltaiki u siebie na dachu lub działce w Policach i poszukujesz fachowców, którzy pomogą Ci w realizacji inwestycji? W takim razie znajdujesz się właściwym miejscu – zapewniliśmy kompleksowe wsparcie setkom klientów i jesteśmy otwarci również na Twoje potrzeby. Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Police

Wsparcie na każdym etapie inwestycji

Decyzja o montażu fotowoltaiki w Policach jest z wielu względów słuszna. Skoro ją podejmujesz, z pewnością zdajesz sobie sprawę z korzyści związanych z tańszym i ekologicznym prądem produkowanym z darmowego źródła, jakim są promienie słoneczne. Choć mniej więcej wiesz, jak działa fotowoltaika, to jako laik prawdopodobnie nie masz pojęcia, jak prawidłowo dobrać parametry i podzespoły instalacji, dlatego poszukujesz pomocy w tej kwestii. Wobec tego możesz na nią liczyć w ramach współpracy z naszym zespołem.

Projektujemy, montujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy niezależnie od zapotrzebowania energetycznego, powierzchni i przeznaczenia budynku. Działania rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki i rozpoznania sytuacji, w ramach którego dokładnie obliczamy zużycie energii i uwzględniając kluczowe parametry nieruchomości, dobieramy optymalne właściwości instalacji. Kalkulacja to bardzo ważny etap inwestycji, któremu poświęcamy szczególnie dużo uwagi, dzięki czemu każda wykonywana przez nas fotowoltaika działa w sposób optymalny i maksymalnie wydajny.

Po wykonaniu precyzyjnych obliczeń przechodzimy do zamówienia paneli fotowoltaicznych, które zostaną zamontowane na Twojej posesji lub budynku w Policach. Kupujemy komponenty dopasowane do zapotrzebowania energetycznego, specyfiki nieruchomości oraz Twoich indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości. Korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych podzespołów od najlepszych producentów, co przekłada się na bezawaryjność, wydajność i wieloletnią trwałość, którą zapewniają wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm i domu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Tańszy prąd z ekologicznego źródła

Ponieważ nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni projektanci, monterzy, doradcy oraz serwisanci, możemy zapewnić profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie na każdym etapie współpracy. Precyzja i fachowość montażu odgrywają newralgiczną rolę dla efektywności i bezpieczeństwa działania całej instalacji, dlatego warto powierzyć go naszym specjalistom. Wykonaliśmy już bowiem setki tego rodzaju inwestycji nie tylko w Policach, ale również w wielu innych miastach w Polsce, w związku z czym doskonale wiemy, jak Ci pomóc w realizacji tego skomplikowanego bądź co bądź przedsięwzięcia.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko w pracach projektowych, montażowych i serwisowych, ale również w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na panele słoneczne. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Zachodniopomorskiem z dotacją z jednego z publicznych programów, pomożemy Ci w wyborze najlepszego z nich, zajmiemy się sporządzeniem wniosków i wszelkimi innymi formalnościami związanymi z dofinansowaniem do założenia instalacji fotowoltaicznej. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców i przedsiębiorców z Polic i okolic, którzy chcą założyć fotowoltaikę!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.