Fotowoltaika Polkowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Polkowice

Fotowoltaika w Polkowicach jest okazją do znaczącej obniżki wydatków na prąd – i to nie „na chwilę”, ale w perspektywie całych dekad. Jesteśmy świadkami postępującej transformacji energetycznej, a Ty możesz dołączyć do zielonej rewolucji już teraz. Wystarczy, że powierzysz instalację paneli fotowoltaicznych w Polkowicach (i innych zakątkach województwa dolnośląskiego) doświadczonej firmie oferującej kompleksowe wsparcie w zakresie OZE, czyli odnawialnych źródeł energii.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Polkowice

Postaw na panele słoneczne w Polkowicach

Wystarczy w kilku słowach porozmawiać o tym, jak działa fotowoltaika, aby zgodzić się co do jej najważniejszych zalet i korzyści. Ogniwa słoneczne, najczęściej wykonane z krzemu, pobierają promienie i wykorzystują efekt fotowoltaiczny, żeby wyprodukować w ten sposób prąd stały. Następnie trafia on do urządzenia zwanego falownikiem lub inwerterem, w którym automatycznie jest przetwarzany na prąd zmienny o charakterystyce dostosowanej do sieci w budynku. Tę całkowicie ekologiczną energię możesz wykorzystać od razu, do zasilenia wszystkich domowych lub firmowych urządzeń, a nadwyżki odprowadzić do sieci lub magazynować w specjalnej baterii. Optymalnie dobrane pod względem mocy i innych właściwości instalacje fotowoltaiczne dla domu, gospodarstwa rolnego czy przedsiębiorstwa są w stanie wygenerować natychmiastowo odczuwalne oszczędności w budżecie. Zamiast pobierać prąd, którego cena wciąż rośnie, produkujesz go samodzielnie!

Kolejnym atutem paneli słonecznych w Polkowicach, których sprzedażą i montażem zajmuje się nasza firma, jest pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Im więcej fotowoltaiki w Polsce i na świecie, tym bardziej zmniejsza się udział konwencjonalnych paliw kopalnych w miksie energetycznym, co w praktyce oznacza mniejszą emisję szkodliwych substancji.

Fotowoltaika w dolnośląskim jest szansą na oszczędności, unowocześnienie budynku i dodania mu wartości poprzez inwestycję obliczoną na całe lata bezproblemowego działania. Dowiedz się, w czym może pomóc nasza firma – część największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce, czyli Polenergii.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacje fotowoltaiczne w Polkowicach od A do Z

Wsparcie naszej firmy zaczyna się już na etapie pierwszych, niezobowiązujących rozmów i konsultacji. Z chęcią tłumaczymy np. to, jakie korzyści dają instalacje fotowoltaiczne dla firm, od czego zależy cena systemu solarnego, jakie są dodatkowe koszty czy jak pozyskać dotację z jednego z programów dofinansowań.

Wykonujemy projekty ściśle dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dostarczmy panele fotowoltaiczne najlepszych producentów na rynku, zapewniamy też gwarancję sięgającą aż 25 lat. Za montaż odpowiada ekipa wykwalifikowanych fachowców, którzy precyzyjnie i zgodnie z najlepszymi branżowymi praktykami wykonują wszystkie niezbędne etapy prac, po których możesz cieszyć się z samodzielnie produkowanego prądu. W razie potrzeby służymy skutecznym i sprawnym serwisem, a także pracami konserwatorskimi. Polenergia Fotowoltaika sprawia, że instalacje fotowoltaiczne w Polkowicach i na całym Dolnym Śląsku są opłacalną i atrakcyjną propozycją dla prywatnych, firmowych oraz instytucjonalnych inwestorów. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.