Fotowoltaika Prudnik

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Prudnik

Ceny prądu są wysokie, a będą tylko wzrastać. To żadne pocieszenie, prawda? Mamy jednak też dobrą wiadomość: możemy pomóc Ci w obniżeniu rachunków za prąd. Jak? Wystarczy, że zlecisz nam montaż fotowoltaiki u siebie na gruncie lub dachu budynku. Oto najważniejsze korzyści i efekty współpracy.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Prudnik

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Prudniku

Już teraz ceny energii drenują Twój portfel? Cóż, przygotuj się na to, że będzie tylko gorzej, tzn. rachunki za prąd będą wzrastać – chyba że zmniejszysz zużycie drogiej elektryczności pozyskiwanej z centralnej sieci. Nie musisz w tym celu ograniczać jej wykorzystania i oszczędzać na każdym kroku – zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Panele słoneczne pozwalają Ci na samodzielną, a zarazem odbywającą się bez Twojego udziału produkcję prądu z promieniowania słonecznego, za który nie płacisz ani grosza.

Jeśli w Twoim gniazdku płynie prąd wytwarzany przez Ciebie z darmowego źródła, pobierasz go w mniejszym stopniu z sieci, a więc po prostu płacisz za niego mniej. Krótko mówiąc, oszczędzasz setki czy nawet tysiące złotych w skali roku czy miesiąca w zależności od zapotrzebowania energetycznego Twojego domu czy przedsiębiorstwa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm z Prudnika są bowiem równie dobrym i zyskownym pomysłem jak w przypadku budynków mieszkalnych. Dzięki nim można ograniczyć koszty prowadzenia działalności, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku firm energochłonnych.

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, można bez wątpienia stwierdzić, że to po prostu opłacalna inwestycja. Rzeczywiście, to prawda, jednak jednocześnie trzeba mieć świadomość, że instalacja składa się z wielu mechanizmów, elementów montażowych i podzespołów, a technologia jej wykonania jest wysoce zaawansowana. To z kolei powoduje, że założenie i podłączenie paneli słonecznych jest zadaniem wymagającym wiedzy, doświadczenia i odpowiednich kompetencji. Te warunki spełnia nasza firma – najlepiej tego dowodzą wykonane przez nas, liczne instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych z Prudnika i okolic.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacje fotowoltaiczne w najlepszym wydaniu

Nie tylko zakładamy panele słoneczne na dachu i gruncie, ale też projektujemy cały system fotowoltaiczny. Dokładnie obliczamy wszystkie parametry jego poszczególnych elementów, tak aby działały z maksymalną wydajnością. W tym celu podpowiadamy też ich optymalną lokalizację i dobieramy odpowiednie modele modułów, falownika oraz pozostałych podzespołów. Krótko mówiąc, robimy wszystko, co wymagane, aby powstała zamówiona przez klienta, wydajna i bezpieczna fotowoltaika w Opolskiem, np. w Prudniku.

W ramach współpracy oferujemy także pozyskiwanie publicznych środków z takich inicjatyw jak np. Mój Prąd. Dzięki dotacji cena zestawu fotowoltaicznego automatycznie się zmniejsza, co czyni koszt całej inwestycji bardziej przystępnym. Samo pośrednictwo naszych specjalistów zapewnia natomiast oszczędność czasu i energii, które trzeba by poświęcić na wypełnianie zawiłych wniosków i zbieranie wymaganej dokumentacji.

Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy interesuje Cię mała, czy duża instalacja fotowoltaiczna. Doświadczenie i kompetencje pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji, np. farm fotowoltaicznych. Z chęcią pomożemy również Tobie!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.