Fotowoltaika Radomsko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Radomsko

Wzrastające ceny energii stanowią powód do zmartwień zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z Radomska. Jak sobie z nimi radzić? Korzystnym finansowo i ekologicznym sposobem na obniżkę rachunków za prąd jest fotowoltaika, której montaż w Radomsku i okolicach oferuje nasza firma. Oto, co mamy do zaproponowania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Radomsko

Tańszy prąd nawet o 90% dzięki fotowoltaice

Prąd już teraz jest drogi, a wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach jego cena będzie coraz wyższa. Wynika to z wielu czynników, jednak z perspektywy konsumenta zawsze liczy się finalna kwota na rachunku. Jak sprawić, żeby była ona możliwie jak najniższa? W tym celu warto zdecydować się na możliwości, jakie dają instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego w Radomsku, których montażem zajmuje się nasz zespół.

Fotowoltaika pozwala na wytwarzanie elektryczności ze Słońca. Specjalne moduły odpowiadają za absorbcję energii pochodzącej z promieniowania ultrafioletowego, po czym zmieniają ją na prąd stały, który następnie jest dostarczany do falownika, gdzie powstaje prąd zmienny, czyli nadający się do użytkowania. Jako że jest on wykorzystywany do zasilania urządzeń pracujących w budynku, znika potrzeba pobierania drogiego prądu z sieci publicznej, który jest produkowany przez centralne, zewnętrzne źródła. W ten sposób to, jak działa fotowoltaika, powoduje znaczące obniżki rachunków za prąd – nawet o 90%!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Twoja fotowoltaika w zaufanych rękach

Warunkiem, który musi zostać spełniony, aby panele słoneczne prawidłowo i przez długi czas dostarczały bezpłatną energię ze Słońca, jest profesjonalny montaż. Jego wykonanie wymaga doświadczenia, sprzętu, wiedzy i niezbędnych kompetencji – tymi zasobami dysponuje nasz zespół, więc jeśli interesuje Cię fotowoltaika w łódzkim, np. w Radomsku, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jak wygląda współpraca?

Prace rozpoczynamy od dokładnego rozeznania się w Twoich wymaganiach, potrzebach i możliwościach. Wykonujemy audyt budynku pod kątem montażu ogniw fotowoltaicznych i zastanawiamy się nad wyborem najlepszych technologii, modułów oraz pozostałych komponentów. Na podstawie pozyskanych w ten sposób informacji przygotowujemy profesjonalny projekt, który następnie wdrażamy w życie. Nasz zespół odpowiada za wszystkie aspekty realizacji inwestycji – poza projektem i montażem pozyskujemy panele słoneczne od sprawdzonych dostawców i podłączamy wszystkie elementy systemu. W efekcie możemy przekazać Ci gotowe do wieloletniego działania ogniwa solarne.

Podobnie jak większość inwestorów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, prawdopodobnie zamierzasz starać się o dofinansowanie do paneli słonecznych. Dotacje sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu czy rolnika są tańsze nawet o kilkadziesiąt procent – to gra zdecydowania warta świeczki. Mamy tego świadomość, dlatego nasi specjaliści zapewniają wsparcie także w pozyskiwaniu dofinansowania. Wystarczy, że zlecisz to zadanie, a bez wysiłku skorzystasz z dotacji. Zapraszamy do współpracy klientów z Radomska i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – trwałe, mocne i doskonale wykonane

Panele fotowoltaiczne – do niedawna dostępna tylko dla niektórych nowinka technologiczna, a obecnie niezwykle popularny i lubiany sposób obniżenia wpływu każdej osoby na środowisko oraz forma zmniejszenia kosztów bieżących utrzymania domu czy firmy. Wiele osób w dalszym ciągu obawia się ich trwałości. Główny wpływ na ten stan rzeczy ma ich wygląd, a w zasadzie szkło użyte do ich produkcji. Jak się jednak okazuje, główną zaletą paneli fotowoltaicznych jest wbrew pozorom ich bardzo duża trwałość, która zapewnia w zasadzie nieograniczony czas eksploatacji – nawet kilkadziesiąt lat ekspozycji na światło słoneczne czy deszcz i inne warunki atmosferyczne. Jak to możliwe? Otóż panele PV są co prawda wykonane ze szkła, jednak hartowanego, mocnego i odpornego na większość uszkodzeń mechanicznych. Samo szkło to nie wszystko – równie duży wpływ na trwałość całego zespołu mają także foliowe przekładki, które wzmacniają całą konstrukcję i zmniejszają jej podatność na pęknięcie czy utratę właściwości mechanicznych. Aby jednak instalacja fotowoltaiczna była tak trwała, powinna zostać zamontowana wyłącznie przez najlepszych specjalistów – firmę Polenergia. Gwarantujemy pewne, sztywne, stabilne i bezpieczne konstrukcje wsporcze oraz wybór najlepszej lokalizacji na nowe ogniwa.

Jak wykorzystać zalety instalacji fotowoltaicznej w domu?

Energię elektryczną, którą generuje każda odpowiednio dobrana do zapotrzebowania instalacja fotowoltaiczna, można wykorzystać na setki sposobów, które tak naprawdę są w praktyce nieograniczone. Większość osób wykorzystuje prąd uzyskany wskutek działania paneli PV do dość prozaicznych zadań, w tym do zasilania domowych odbiorników w postaci sprzętu AGD i RTV. To sposób znacznego obniżenia miesięcznego obciążenia gospodarstwa domowego względem kosztów bieżących. Odnawialne źródła energii w postaci fotowoltaiki warto wykorzystać również w celu zasilenia najbardziej prądożernych urządzeń – np. pompy ciepła. Jej koszt związany z bieżącą eksploatacją tak naprawdę sprowadza się wyłącznie do ceny prądu, dlatego tak ważne jest, aby obniżyć ją w praktyce do zera. Energię elektryczną wyprodukowaną przez zjawisko fotowoltaiczne warto wykorzystać również w celu ładowania samochodów elektrycznych oraz innych pojazdów typu e-mobility.

Do czego zużyć energię z instalacji fotowoltaicznej w firmie?

Panele fotowoltaiczne w Radomsku montowane przez naszą firmę cechują się dużym zainteresowaniem także wśród przedsiębiorców. Oczywiście głównie z uwagi na znaczne zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem swojej firmy. W przypadku niektórych usług oraz produkcji różnych urządzeń, akcesoriów czy produktów, w których zużywa się duże pokłady prądu pochodzącego z ogólnopolskiej sieci dystrybucyjnej, cena prądu ma decydujący wpływ na ostateczny koszt wyrobu dla klienta końcowego. Co to oznacza? Tyle, że montaż instalacji fotowoltaicznych w Radomsku na dachach zakładów przemysłowych pozwala zwiększyć ich rentowność, a zarazem także zmniejszyć koszty bieżące. W efekcie zaoszczędzone fundusze można przekazać w celu dalszego rozwoju, zatrudnienia nowych pracowników lub szkolenia osób doświadczonych w danej firmie.

Co więcej, wielu przedsiębiorców mimo szczerych chęci nie jest w stanie nawiązać równej walki z zagranicznymi koncernami. Dlaczego? Zazwyczaj ze względu na znacznie niższe koszty, które wynikają z wykorzystania przez nich „zielonej energii” Z OZE, która jest w zasadzie darmowa i nie ma zbyt dużego wpływu na ostateczny koszt gotowego produktu.

Tak czy inaczej – skorzystaj z naszych usług i koniecznie zamów już dziś projekt oraz montaż paneli PV w firmie Polenergia. Gwarantujemy błyskawiczną realizację, przyjazne podejście, mnóstwo pomocy na każdym etapie współpracy, a także pełne wsparcie w procesie uzyskania różnorodnych dotacji rządowych oraz pozarządowych. Postaw na nowoczesność – zmniejsz wartość rachunków i korzystaj z energii, do której produkcji nie zużywa się paliw nieodnawialnych.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.