Fotowoltaika Radomsko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Radomsko

Wzrastające ceny energii stanowią powód do zmartwień zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z Radomska. Jak sobie z nimi radzić? Korzystnym finansowo i ekologicznym sposobem na obniżkę rachunków za prąd jest fotowoltaika, której montaż w Radomsku i okolicach oferuje nasza firma. Oto, co mamy do zaproponowania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Radomsko

Tańszy prąd nawet o 90% dzięki fotowoltaice

Prąd już teraz jest drogi, a wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach jego cena będzie coraz wyższa. Wynika to z wielu czynników, jednak z perspektywy konsumenta zawsze liczy się finalna kwota na rachunku. Jak sprawić, żeby była ona możliwie jak najniższa? W tym celu warto zdecydować się na możliwości, jakie dają instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego w Radomsku, których montażem zajmuje się nasz zespół.

Fotowoltaika pozwala na wytwarzanie elektryczności ze Słońca. Specjalne moduły odpowiadają za absorbcję energii pochodzącej z promieniowania ultrafioletowego, po czym zmieniają ją na prąd stały, który następnie jest dostarczany do falownika, gdzie powstaje prąd zmienny, czyli nadający się do użytkowania. Jako że jest on wykorzystywany do zasilania urządzeń pracujących w budynku, znika potrzeba pobierania drogiego prądu z sieci publicznej, który jest produkowany przez centralne, zewnętrzne źródła. W ten sposób to, jak działa fotowoltaika, powoduje znaczące obniżki rachunków za prąd – nawet o 90%!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Twoja fotowoltaika w zaufanych rękach

Warunkiem, który musi zostać spełniony, aby panele słoneczne prawidłowo i przez długi czas dostarczały bezpłatną energię ze Słońca, jest profesjonalny montaż. Jego wykonanie wymaga doświadczenia, sprzętu, wiedzy i niezbędnych kompetencji – tymi zasobami dysponuje nasz zespół, więc jeśli interesuje Cię fotowoltaika w łódzkim, np. w Radomsku, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jak wygląda współpraca?

Prace rozpoczynamy od dokładnego rozeznania się w Twoich wymaganiach, potrzebach i możliwościach. Wykonujemy audyt budynku pod kątem montażu ogniw fotowoltaicznych i zastanawiamy się nad wyborem najlepszych technologii, modułów oraz pozostałych komponentów. Na podstawie pozyskanych w ten sposób informacji przygotowujemy profesjonalny projekt, który następnie wdrażamy w życie. Nasz zespół odpowiada za wszystkie aspekty realizacji inwestycji – poza projektem i montażem pozyskujemy panele słoneczne od sprawdzonych dostawców i podłączamy wszystkie elementy systemu. W efekcie możemy przekazać Ci gotowe do wieloletniego działania ogniwa solarne.

Podobnie jak większość inwestorów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, prawdopodobnie zamierzasz starać się o dofinansowanie do paneli słonecznych. Dotacje sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu czy rolnika są tańsze nawet o kilkadziesiąt procent – to gra zdecydowania warta świeczki. Mamy tego świadomość, dlatego nasi specjaliści zapewniają wsparcie także w pozyskiwaniu dofinansowania. Wystarczy, że zlecisz to zadanie, a bez wysiłku skorzystasz z dotacji. Zapraszamy do współpracy klientów z Radomska i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.