Fotowoltaika Sieradz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sieradz

Postanowione – zamierzasz zlecić montaż fotowoltaiki. Wiesz, jaki będzie mniej więcej koszt instalacji paneli słonecznych, ale poszukujesz fachowców, którym zlecisz prace, mając pewność, że wywiążą się prawidłowo z postawionego przed nimi zadania. W takiej sytuacji możesz zaufać naszej firmie, ponieważ specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji w odnawialne źródła energii, w tym solarne.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sieradz

Fotowoltaika – przyszłościowa inwestycja w darmowy prąd ze Słońca

Nawet jeśli nie znasz wszystkich mechanizmów umożliwiających ogniwom produkcję prądu ze Słońca i do końca nie wiesz, jak działa fotowoltaika, zdajesz sobie sprawę z jej opłacalności. To zresztą dość oczywiste, że wytwarzanie energii z darmowego źródła jest korzystną finansowo metodą na zaspokojenie choćby części zapotrzebowania energetycznego budynku. Właśnie z tego powodu, jak również ze względów ekologicznych instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy i innych nieruchomości od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na Zachodzie. Ostatnimi czasy panele słoneczne są częściej montowane także w Polsce, w czym jest pewna zasługa naszej firmy, ponieważ wykonaliśmy już tysiące instalacji. Z przyjemnością przeprowadzimy montaż również na Twoje zlecenie.

Podstawowym czynnikiem, który decyduje o opłacalności inwestycji w panele słoneczne, są oszczędności finansowe. Dzięki produkcji prądu z darmowego źródła, jakim jest promieniowanie słoneczne, można znacząco, bo nawet o 90% obniżyć rachunki od dostawcy energii. Ile dokładnie zyskasz, decydując się na instalację ogniw solarnych? Konkretne kwoty zależą od indywidualnych czynników, jednak możesz oczekiwać, że inwestycja zwróci się w ciągu zaledwie kilku lat. Po tym czasie instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów czy rolników zaczynają przynosić czysty zysk. Osiągnięcie takich rezultatów wymaga jednak profesjonalnego montażu paneli słonecznych, który możesz powierzyć naszej firmie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt i montaż fotowoltaiki w rękach fachowców

Jeśli zależy Ci na maksymalnej wydajności, a co za tym idzie, opłacalności instalacji fotowoltaicznej, powierz jej wykonanie specjalistom. Wyłącznie doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani fachowcy są w stanie zgodnie ze standardami zrealizować wymagany projekt całego systemu solarnego, a następnie zamocować i uruchomić panele słoneczne oraz pozostałe elementy, które się na niego składają. Precyzja prac i jakość zastosowanych komponentów mają decydujące znaczenie z punktu widzenia efektywności, bezawaryjności i trwałości, jaką osiąga fotowoltaika. Jeżeli jej montaż znajduje się w naszych rękach, zyskujesz pewność, że przez długie lata będzie pracowała niezawodnie z wysoką wydajnością.

Poza pracami projektowymi i instalacyjnymi oferujemy również wsparcie w pozyskiwaniu dotacji do fotowoltaiki. Dofinansowanie na panele pozwala na zrealizowanie inwestycji znacznie mniejszym kosztem, ponieważ część wydatków można pokryć z udzielanych bezzwrotnie środków finansowych pochodzących z takich programów jak np. Mój Prąd. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli interesuje Cię profesjonalna, bezawaryjna i maksymalnie wydajna fotowoltaika w Łódzkiem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.