Fotowoltaika Skierniewice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Skierniewice

Polacy na różne sposoby próbują załagodzić obecne i nadchodzące, od dawna zapowiadane podwyżki cen prądu. Czy jednak można naprawdę skutecznie przeciwdziałać narzucanym odgórnie stawkom? Okazuje się, że tak – jedną z najlepszych metod wykorzystywanych w tym celu jest fotowoltaika. Jeśli nie wiesz, komu zlecić montaż paneli słonecznych, współpraca z naszą firmą rozwiąże Twój problem.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Skierniewice

Wymierne korzyści finansowe dzięki fotowoltaice

Podwyżki cen energii elektrycznej są faktem, z którym nie sposób dyskutować, choćby dlatego, że każdy odczuwa je w swoim portfelu. Niestety, mimo że wzrosty stawek za prąd są już obecnie wysokie, prognozy rynków i branżowych specjalistów pozostają jednoznaczne: będzie jeszcze drożej. Dwu- albo trzykrotnie wyższy rachunek za prąd niż obecnie? Choć obecnie trudno sobie wyobrazić taki scenariusz, w praktyce jest on realny w perspektywie zaledwie kilku najbliższych lat. Dlatego w takiej sytuacji prawdziwym skarbem są instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy, w których montażu na obszarze Skierniewic i w okolicach specjalizuje się nasza firma.

Najważniejszą zaletą, którą wyróżnia się fotowoltaika, jest po prostu jej podstawowa funkcja – możliwość produkcji prądu z bezpłatnego i ogólnodostępnego źródła. Promienie słoneczne są bowiem możliwe do pozyskiwania bez żadnych ograniczeń – wystarczy dysponować urządzeniami, które pozwalają na ich przetwarzanie w energię elektryczną płynącą w gniazdku, a są nimi moduły fotowoltaiczne. Wbudowane ogniwa odpowiadają za absorbcję promieniowania słonecznego, po czym skumulowana w nich energia jest zamieniana w prąd zmienny dostosowany do parametrów w sieci publicznej. Tak w skrócie można odpowiedzieć na pytanie, jak działa fotowoltaika.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zleć montaż paneli słonecznych i oszczędzaj na prądzie

Teoria jedno, praktyka drugie, dlatego warto mieć świadomość, że warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić, aby móc cieszyć się sprawną i w stu procentach opłacalną instalacją fotowoltaiczną, jest jej fachowy montaż. Tu nie ma miejsca na przypadek – niezbędne jest doświadczenie w zakładaniu zestawów fotowoltaicznych, wiedza na temat ich działania i zastosowanie specjalistycznych narzędzi oraz akcesoriów. Ponieważ nasz zespół spełnia te wszystkie warunki, możemy zrealizować dowolne instalacje fotowoltaiczne dla domu lub firmy na terenie Skierniewic i w okolicach.

Podejmujemy się projektu, montażu i uruchomienia paneli fotowoltaicznych na każdym terenie, o ile tylko warunki są wystarczające. Pomagamy w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących m.in. lokalizacji, mocy, marki producenta czy rodzaju modułów. Mamy świadomość, że to kwestie trudne dla laika nieobeznanego z fotowoltaiką, dlatego zapewniamy wszechstronne wsparcie doradcze na każdym etapie inwestycji. Poza tym możesz nam powierzyć także realizację procedur związanych z otrzymaniem dofinansowania na panele słoneczne.

W Twoim imieniu pozyskujemy dodatkowe pieniądze z publicznej puli, dzięki którym możesz za darmo sfinansować dużą część ogólnych wydatków na inwestycję. Wiemy, jakie dotacje będą dla Ciebie najlepsze, a z których możesz z miejsca zrezygnować. W ramach współpracy wykonujemy za Ciebie wszystkie wymagane formalności i procedury. Jeśli jednak zamiast dofinansowania wolisz kredyt, również zapewnimy Ci w wsparcie w wyborze i pozyskaniu środków instalację. Tym samym fotowoltaika w Łódzkiem może być tańsza nawet o kilkadziesiąt procent!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – dlaczego warto?

Instalacja fotowoltaiczna to niezwykle popularne rozwiązanie, które z roku na rok można spotkać na coraz większej liczbie dachów i ogrodów. Nie dzieje się tak bez przyczyny – przede wszystkim montaż paneli fotowoltaicznych jest odpowiedzią na rosnące ceny prądu, który ma podstawowy udział w miesięcznych rachunkach za utrzymanie gospodarstwa domowego lub firmy. Co więcej, projekt instalacji fotowoltaicznej zrealizowany w naszej firmie bierze pod uwagę wszystkie odbiorniki prądu – również te, które działają jedynie czasami i są włączane cyklicznie lub nieregularnie. W przypadku instalacji off-grid możesz całkowicie uniezależnić się od dostaw energii elektrycznej od lokalnego dystrybutora. Niezbędne okażą się jednak magazyny energii, w których możesz magazynować nadmiar prądu wyprodukowanego w okresie wzmożonej aktywności słońca. W przypadku instalacji on-grid możesz zrezygnować z magazynów energii, kosztem braku możliwości nocnej eksploatacji darmowego prądu z paneli słonecznych i dalszego pobierania prądu z sieci.

Panele fotowoltaiczne najwyższej klasy – Polenergia

Za pomocą instalacji PV, jak już wiesz, można w ogromnym stopniu zmniejszyć koszty utrzymania swojego domu lub firmy. Istotna jest też jakość paneli. W naszej firmie stawiamy na produkty najwyższej klasy od renomowanych producentów, dzięki czemu wszystkie urządzenia sprawdzą się zarówno w domu, jak i w przypadku gospodarstw rolnych czy przedsiębiorstw zajmujących się produkcją lub usługami. Przywiązujemy też dużą wagę do samego montażu, który wykonujemy za pomocą specjalistycznych narzędzi ręcznych. W rezultacie konstrukcje wsporcze są odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych, a podłączenie – bezproblemowe i wytrzymałe. Nasi klienci doceniają fakt, że realny czas użytkowania całej instalacji może wynosić znacznie więcej niż kilkadziesiąt lat. Jest to znakomity wynik, biorąc też pod uwagę wiele korzyści wynikających z przeprowadzenia instalacji.

Jakie zalety ma instalacja fotowoltaiczna?

Instalacja PV ma wiele zalet, dlatego staje się coraz popularniejszym wyborem zarówno wśród klientów prywatnych, jak i wśród przedsiębiorców. Dzięki niej można zadbać o środowisko i przestać eksploatować nieodnawialne źródła energii, które w pewnym momencie się wyczerpią, a my zostaniemy wtedy z niczym. We współczesnej ekologii chodzi o zachowanie symbiozy pomiędzy oczekiwaniami ludzi a możliwościami naszej planety. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w tym montażu instalacji PV, doradztwa, analizy zapotrzebowania energetycznego oraz pomocy w uzyskaniu dofinansowania. Wcześniej jednak zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. Z radością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą, zawsze profesjonalnie i zawsze zgodnie z prawdą. Zamów już dziś montaż instalacji fotowoltaicznej i wykorzystaj naszą ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.