Fotowoltaika Stargard

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Stargard

Fotowoltaika jest w stanie zapewnić nawet 90% zapotrzebowania energetycznego dla Twojego domu. Stargard jest tylko jedną z miejscowości, w której montujemy panele fotowoltaiczne– robimy to terminowo i tak, by instalacja szybko zaczęła przynosić Ci oszczędności. Wykorzystujemy do tego komponenty sprawdzonych producentów, dzięki czemu fotowoltaika będzie wydajna i sprawna przez wiele lat.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Stargard

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Stargardzie

Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne dla domu w całym kraju – także w Stargardzie. Wykorzystaj to, zamawiając panele słoneczne w dobrej cenie od firmy Polenergia Fotowoltaika. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego projektu, dlatego możesz liczyć na konsultacje z naszym doradcą oraz pomoc przy uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich instalacje fotowoltaiczne są dopracowane pod każdym kątem – dzięki dotacji są nawet w stanie obniżyć koszt inwestycji.

Instalujemy ogniwa fotowoltaiczne i komponenty niezbędne w systemach, renomowanych producentów takich, jak SolarEdge, Jinko, Risen, czy Sungrow. Dzięki temu każda fotowoltaika, którą montujemy, działa sprawnie, a jej realny koszt dzięki dofinansowaniu jest dla klienta niższy. Oprócz oszczędności, niejako przy okazji, możesz pomóc środowisku. Jak? Przy stałej produkcji prądu fotowoltaika nie emituje CO₂ do atmosfery – instalacja nie generuje też szkodliwego dla ludzi i zwierząt hałasu. To dobra informacja nie tylko dla osób dbających o środowisko.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Stargardzie

Wszystkie projekty w Stargardzie realizujemy kompleksowo. To dlatego możesz liczyć na profesjonalny montaż fotowoltaiki, podczas którego uwzględniamy 50 rygorystycznych punktów, zapewniających jakość instalacji. Podobnie postępujemy w czasie audytu powykonawczego. Dzięki temu masz pewność, że panele fotowoltaiczne, które opłacisz z pomocą dofinansowania, będą bezpieczne i co najważniejsze – wydajne.

Jesteśmy też firmą, która dzieli się z klientami wiedzą. Zależy nam na tym, by każdy miał świadomość, jak działa fotowoltaika oraz jak o nią zadbać, by przedłużyć jej żywotność. Z naszą pomocą rozwiejesz wszystkie wątpliwości dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych oraz ich późniejszego serwisowania, które również wykonujemy na terenie Stargardu i okolic. Dowiesz się także, jak powinny wyglądać formalności, aby otrzymać dotację na własną fotowoltaikę.

Prowadzisz działalność? Wykonujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm. Dzięki temu można zapanować nad budżetem (brak wysokich rachunków za prąd) oraz wizerunkiem (firma jest postrzegana jako dbająca o środowisko). Fotowoltaika w zachodniopomorskim staje się standardem – dołącz do tych zmian!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – dlaczego warto w nie inwestować?

Panele fotowoltaiczne w Stargardzie Szczecińskim stają się widokiem coraz popularniejszym, i to zarówno wśród klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nie wynika to z przypadku, a z wielu realnych korzyści, z których może skorzystać każda grupa klientów. Projekt instalacji dobrze dopasowany do oczekiwań danego inwestora, jego możliwości oraz charakterystyki przyszłej pracy instalacji, sprawia, że cechuje się ona:

  • Wysoką trwałością – jako firma Polenergia usługi realizujemy kompleksowo, dlatego również osobiście wybieramy wszelkie urządzenia wchodzące w skład danej instalacji, jak i dbamy o to, aby z łatwością spełniły wymagania co do ich jakości. Instalacje PV są bowiem dość kosztowne, dlatego producenci starają się swoje wyroby zaprojektować w taki sposób, aby mogły wytrzymać nawet ćwierć wieku użytkowania – i jeszcze dłużej!
  • Bezobsługowością – nowoczesne panele są w zasadzie bezobsługowe, dlatego inwestor nie musi obawiać się żadnych czynności przeprowadzanych samodzielnie w trakcie eksploatacji systemu. Jedynym, co warto zlecić, jest oczywiście okresowy przegląd przez specjalistę – naszą markę Polenergia – jak i usunięcie z dachu zalegającego śniegu, przez który fotowoltaika traci swoją realną wydajność.
  • Korzystną wyceną – inwestycja w fotowoltaikę coraz mniej eksploatuje napięty budżet domowy, co prowadzi do tego, że na własną instalację PV może sobie pozwolić coraz więcej osób. Wpływ na ten stan rzeczy ma zarówno rosnąca konkurencja, gdyż liczba producentów elementów instalacji zwiększa się z roku na rok, jak i również dostęp do nowoczesnej technologii, przez którą ceną produkcji urządzeń spada z chwili na chwilę.

Czym cechuje się dobra i bezpieczna instalacja fotowoltaiczna Polenergia?

Specjaliści z naszej firmy od lat montują instalacje fotowoltaiczne w wielu wariantach – zawsze zgodnie z oczekiwaniami i zawsze przy pełnym zaangażowaniu. Nie bez powodu staliśmy się marką najbardziej znaną w całym kraju, gdyż dla nas liczy się:

  • Ciągły i dynamiczny rozwój – stawiamy na wiedzę, dlatego szkolimy się, uczestniczymy w wielu spotkaniach na temat fotowoltaiki, a także spotykamy się z producentami w celu zapoznania się z najnowszymi zdobyczami technologii użytkowej. W efekcie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę, dzięki której obecnie możemy zrealizować nawet te najtrudniejsze zlecenia, których nie chce się podjąć nikt inny.
  • Profesjonalizm – do każdego inwestora podchodzimy zawsze z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od wartości instalacji oraz miejsca montażu czy wymagań konkretnej osoby. Nie szufladkujemy nikogo – wszystkich traktujemy równo i empatycznie, w efekcie zapewniamy profesjonalne wykonanie instalacji w każdym przypadku.
  • Uczciwość – we współpracy liczy się dla nas szczególnie mocno kwestia obopólnego zrozumienia, wyrozumiałości oraz zaufania. Z tego względu proces zawiązywania umowy z naszą firmą jest zawsze bezpieczny – o cenach każdy klient dowie się jeszcze przed jej ostatecznym zaakceptowaniem, nie zaś tuż po.

Jak wykorzystać instalację fotowoltaiczną w domu i w firmie?

W instalacji fotowoltaicznej chodzi głównie o znaczne obniżenie kosztów eksploatacji różnych domowych i firmowych urządzeń. Doskonale sprawdzą się w domach do zasilenia pompy ciepła, która pobiera stosunkowo dużo energii. To jedyny, lecz także stosunkowo duży koszt związany z jej eksploatacją, mający zdecydowanie największy wpływ na wysokość miesięcznych rachunków.

Instalacją PV warto zasilać nie tylko pompy ciepła, lecz także ładowarki pojazdów elektrycznych, które stają się na rynku coraz popularniejsze wśród klientów prywatnych oraz firmowych.

W przedsiębiorstwie wykorzystaj instalację do zasilenia swoich linii produkcyjnych. Wielu przedsiębiorców w ten sposób obniża cenę swojego końcowego produktu bądź usługi, i w ten sposób zwiększa jednocześnie atrakcyjność swojej marki w oczach klientów.

Tak czy inaczej – skontaktuj się z nami już dziś i ustal odpowiedni dla siebie termin osobistej wizyty. Bardzo chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.