Fotowoltaika Stargard

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Stargard

Fotowoltaika jest w stanie zapewnić nawet 90% zapotrzebowania energetycznego dla Twojego domu. Stargard jest tylko jedną z miejscowości, w której montujemy panele fotowoltaiczne– robimy to terminowo i tak, by instalacja szybko zaczęła przynosić Ci oszczędności. Wykorzystujemy do tego komponenty sprawdzonych producentów, dzięki czemu fotowoltaika będzie wydajna i sprawna przez wiele lat.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Stargard

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Stargardzie

Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne dla domu w całym kraju – także w Stargardzie. Wykorzystaj to, zamawiając panele słoneczne w dobrej cenie od firmy Polenergia Fotowoltaika. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego projektu, dlatego możesz liczyć na konsultacje z naszym doradcą oraz pomoc przy uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich instalacje fotowoltaiczne są dopracowane pod każdym kątem – dzięki dotacji są nawet w stanie obniżyć koszt inwestycji.

Instalujemy ogniwa fotowoltaiczne i komponenty niezbędne w systemach, renomowanych producentów takich, jak SolarEdge, Jinko, Risen, czy Sungrow. Dzięki temu każda fotowoltaika, którą montujemy, działa sprawnie, a jej realny koszt dzięki dofinansowaniu jest dla klienta niższy. Oprócz oszczędności, niejako przy okazji, możesz pomóc środowisku. Jak? Przy stałej produkcji prądu fotowoltaika nie emituje CO₂ do atmosfery – instalacja nie generuje też szkodliwego dla ludzi i zwierząt hałasu. To dobra informacja nie tylko dla osób dbających o środowisko.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Stargardzie

Wszystkie projekty w Stargardzie realizujemy kompleksowo. To dlatego możesz liczyć na profesjonalny montaż fotowoltaiki, podczas którego uwzględniamy 50 rygorystycznych punktów, zapewniających jakość instalacji. Podobnie postępujemy w czasie audytu powykonawczego. Dzięki temu masz pewność, że panele fotowoltaiczne, które opłacisz z pomocą dofinansowania, będą bezpieczne i co najważniejsze – wydajne.

Jesteśmy też firmą, która dzieli się z klientami wiedzą. Zależy nam na tym, by każdy miał świadomość, jak działa fotowoltaika oraz jak o nią zadbać, by przedłużyć jej żywotność. Z naszą pomocą rozwiejesz wszystkie wątpliwości dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych oraz ich późniejszego serwisowania, które również wykonujemy na terenie Stargardu i okolic. Dowiesz się także, jak powinny wyglądać formalności, aby otrzymać dotację na własną fotowoltaikę.

Prowadzisz działalność? Wykonujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm. Dzięki temu można zapanować nad budżetem (brak wysokich rachunków za prąd) oraz wizerunkiem (firma jest postrzegana jako dbająca o środowisko). Fotowoltaika w zachodniopomorskim staje się standardem – dołącz do tych zmian!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.