Fotowoltaika Świdnica

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Świdnica

Rosnące ceny prądu dotykają każdego, również mieszkańców i przedsiębiorstwa ze Świdnicy. Jak sobie radzić w czasach, gdy za energię trzeba płacić coraz więcej? Wiele osób znajduje odpowiedź na to pytanie w instalacji fotowoltaicznej – jeżeli również Ty zamierzasz się na nią zdecydować, zaprojektujemy i zamontujemy ją na Twoje zamówienie. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Świdnica

Skorzystaj z możliwości, jakie daje fotowoltaika

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, można stwierdzić, że jest to wydajne i tanie źródło zielonej, czystej energii. Wyprodukowany za jej pomocą prąd kosztuje bardzo mało, bo pochodzi z całkowicie darmowego, ogólnodostępnego i odnawialnego źródła – Słońca. Poza panelami fotowoltaicznymi i inwerterem nie potrzeba niczego więcej do wytworzenia elektryczności z promieniowania słonecznego, aby móc zasilić nią sprzęt domowy czy firmowy. Znikają koszty transportu, pozyskania nośników energii (np. wydobywania), a cała instalacja działa w sposób bezobsługowy. W efekcie ilość drogiego prądu pobieranego z sieci publicznej można obniżyć praktycznie do zera, redukując rachunki z tego tytułu do symbolicznych kwot. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać, zleć nam wykonanie systemu słonecznego!

Instalacje fotowoltaiczne dla firm pracują w sposób bezemisyjny, tzn. są w stu procentach przyjazne dla środowiska. Ponieważ pobierają energię ze Słońca, pozostają obojętne dla otoczenia – nie emitują żadnych szkodliwych substancji i nie ingerują w zasoby naturalne, czym różnią się od paliw kopalnych. Oszczędność finansowa, prostota obsługi i ekologia to jedne z najważniejszych przyczyn, dla których montuje się instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy w Świdnicy i okolicach. Przekonują one również Ciebie? W takim razie zleć nam kompleksowy montaż paneli słonecznych wraz z niezbędnym osprzętem!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalna realizacja instalacji fotowoltaicznej na każdym etapie

Możesz nam zaufać, bo wykonaliśmy już wiele instalacji – fotowoltaika w Dolnośląskiem to nasza specjalność od lat! Realizujemy inwestycje niezależnie od mocy systemu, rodzaju wybranych paneli słonecznych, ich lokalizacji czy posiadanego budżetu. Zapraszamy do współpracy bez względu na to, czy ogniwa fotowoltaiczne będą się znajdować na dachu, gruncie, czy w innym miejscu. Zatrudniamy doświadczonych w tej branży specjalistów, dzięki czemu poza pracami projektowymi, montażowymi i serwisowymi możemy zapewnić pomoc także w pozyskiwaniu dofinansowania na panele słoneczne w Świdnicy.

Odpowiadamy za wykonanie projektu instalacji, przy realizacji którego bierzemy pod uwagę szczegółowe dane na temat m.in. budynku, indywidualnych wymagań użytkowników i zapotrzebowania energetycznego. Stanowią one punkt wyjścia do dalszych, kluczowych decyzji, takich jak wybór jednych z wielu ogniw fotowoltaicznych dostępnych na rynku – również w tym zakresie możesz liczyć na wsparcie ze strony naszej firmy. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację inwestycji na każdym jej etapie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych ze Świdnicy i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.