Fotowoltaika Świdnica

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Świdnica

Rosnące ceny prądu dotykają każdego, również mieszkańców i przedsiębiorstwa ze Świdnicy. Jak sobie radzić w czasach, gdy za energię trzeba płacić coraz więcej? Wiele osób znajduje odpowiedź na to pytanie w instalacji fotowoltaicznej – jeżeli również Ty zamierzasz się na nią zdecydować, zaprojektujemy i zamontujemy ją na Twoje zamówienie. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Świdnica

Skorzystaj z możliwości, jakie daje fotowoltaika

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, można stwierdzić, że jest to wydajne i tanie źródło zielonej, czystej energii. Wyprodukowany za jej pomocą prąd kosztuje bardzo mało, bo pochodzi z całkowicie darmowego, ogólnodostępnego i odnawialnego źródła – Słońca. Poza panelami fotowoltaicznymi i inwerterem nie potrzeba niczego więcej do wytworzenia elektryczności z promieniowania słonecznego, aby móc zasilić nią sprzęt domowy czy firmowy. Znikają koszty transportu, pozyskania nośników energii (np. wydobywania), a cała instalacja działa w sposób bezobsługowy. W efekcie ilość drogiego prądu pobieranego z sieci publicznej można obniżyć praktycznie do zera, redukując rachunki z tego tytułu do symbolicznych kwot. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać, zleć nam wykonanie systemu słonecznego!

Instalacje fotowoltaiczne dla firm pracują w sposób bezemisyjny, tzn. są w stu procentach przyjazne dla środowiska. Ponieważ pobierają energię ze Słońca, pozostają obojętne dla otoczenia – nie emitują żadnych szkodliwych substancji i nie ingerują w zasoby naturalne, czym różnią się od paliw kopalnych. Oszczędność finansowa, prostota obsługi i ekologia to jedne z najważniejszych przyczyn, dla których montuje się instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy w Świdnicy i okolicach. Przekonują one również Ciebie? W takim razie zleć nam kompleksowy montaż paneli słonecznych wraz z niezbędnym osprzętem!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalna realizacja instalacji fotowoltaicznej na każdym etapie

Możesz nam zaufać, bo wykonaliśmy już wiele instalacji – fotowoltaika w Dolnośląskiem to nasza specjalność od lat! Realizujemy inwestycje niezależnie od mocy systemu, rodzaju wybranych paneli słonecznych, ich lokalizacji czy posiadanego budżetu. Zapraszamy do współpracy bez względu na to, czy ogniwa fotowoltaiczne będą się znajdować na dachu, gruncie, czy w innym miejscu. Zatrudniamy doświadczonych w tej branży specjalistów, dzięki czemu poza pracami projektowymi, montażowymi i serwisowymi możemy zapewnić pomoc także w pozyskiwaniu dofinansowania na panele słoneczne w Świdnicy.

Odpowiadamy za wykonanie projektu instalacji, przy realizacji którego bierzemy pod uwagę szczegółowe dane na temat m.in. budynku, indywidualnych wymagań użytkowników i zapotrzebowania energetycznego. Stanowią one punkt wyjścia do dalszych, kluczowych decyzji, takich jak wybór jednych z wielu ogniw fotowoltaicznych dostępnych na rynku – również w tym zakresie możesz liczyć na wsparcie ze strony naszej firmy. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację inwestycji na każdym jej etapie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych ze Świdnicy i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – moda czy korzyści?

Kwestia instalacji fotowoltaicznej polaryzuje społeczeństwo, które dzieli się na jej zwolenników, jak i osoby, dla których montaż instalacji fotowoltaicznej stanowi zbędną inwestycję oraz wydatek, który nie ma żadnego uzasadnienia finansowego. Czy prawda leży gdzieś pośrodku? Zdecydowanie nie – współczesne panele fotowoltaiczne w Świdnicy są bardzo opłacalnym wyborem i stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich inwestorów – zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli dużych czy mniejszych działalności gospodarczych.

Brak pozytywnego podejścia do odnawialnych źródeł energii wynika głównie z niezrozumienia rynku, gdyż fotowoltaika w Świdnicy:

  • Nie wywołuje niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne – warto wiedzieć, że wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii (OZE) ma ogromne znaczenie dla ludności na całym globie, gdyż w ten sposób zmniejsza się udział źródeł nieodnawialnych (np. paliw kopalnych) na rzecz odnawialnych, które są ogólnodostępne. Promienie słoneczne padające na ogniwa są wieczne, a ich eksploatacja – bezpieczna.
  • Ma wpływ na koszty utrzymania domu i firmy – cena energii elektrycznej rośnie w zastraszającym tempie, a różnice cenowe rok do roku sporo różnią się od siebie. Duży udział w tym problemie ma także brak stabilności. Ceny na tyle mocno się zmieniają, że żaden właściciel gospodarstwa domowego nie będzie w stanie się na nie przygotować z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Co to oznacza? Brak możliwości zaplanowania swoich wydatków z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
  • Jest nowoczesnym rozwiązaniem dla wielbicieli technologii – wielu z nas uwielbia nowinki technologiczne i z zapartym tchem obserwuje konferencje prasowe największych producentów z branży technologicznej. Dla wielu osób zaletą instalacji fotowoltaicznych jest zatem bycie na bieżąco z technologią.
  • Zabezpiecza przed brakiem prądu – warto wiedzieć, że infrastruktura energetyczna w naszym kraju powinna zostać poddana modernizacji – niestety raczej nieprędko do tego dojdzie. Z roku na rok spada jej wydajność, co w efekcie może prowadzić nawet do zaników prądu na wiele godzin. Warto wówczas skorzystać z instalacji fotowoltaicznych i w pewnym stopniu uniezależnić się od dostawcy prądu.

Panele fotowoltaiczne – czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak! Prąd płynący z sieci elektrycznej nie należy do tanich, podobnie jak jego przesył i dystrybucja. W efekcie każdemu trudno zaplanować domowy budżet i w jakikolwiek sposób zareagować na wszelkie cenowe fluktuacje.

  • W przypadku osób prywatnych prąd można wykorzystać do zasilenia typowych odbiorników prądu, takich jak sprzęt AGD oraz RTV, jednak nie tylko. Równie częstym odbiornikiem są bardziej prądożerne instalacje, w tym pompy ciepła, instalacje klimatyzacji czy własny, przydomowy warsztat.
  • W przypadku firm instalacje PV mają zupełnie odmienny cel — służą bowiem głównie do zwiększenia konkurencyjności danej marki na rynku. Znacznie mniejsze obciążenie finansowe odczują przedsiębiorstwa, w przypadku których udział energii elektrycznej w wydatkach jest ponadprzeciętnie większy w stosunku do zysków.

Dlaczego do instalacji fotowoltaicznej warto wybrać firmę Polenergia?

Aby panele fotowoltaiczne były w stanie prawidłowo spełnić swój cel, powinny być przede wszystkim odpowiednio zainstalowane na konstrukcji wsporczej. Jako firma obecna na rynku PV już od lat zapewniamy ponadprzeciętną jakość obsługi, pełne bezpieczeństwo eksploatacji poszczególnych rozwiązań, a także pomoc na każdym etapie współpracy. Stale się szkolimy, podnosimy poziom naszej wiedzy, oraz uczestniczymy w konferencjach firm produkujących części do PV. Zachęcamy do współpracy już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.