Fotowoltaika Świdnik

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Świdnik

Dysponujesz nieruchomością, na której istnieje możliwości założenia paneli fotowoltaicznych? Nie ma się co zastanawiać – warto zacząć działać jak najszybciej i zlecić montaż instalacji doświadczonym fachowcom. Właśnie tacy specjaliści tworzą zespół naszej firmy, która realizuje inwestycje fotowoltaiczne na dachu i gruncie. Zapraszamy do współpracy klientów ze Świdnika i okolic!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Świdnik

Fotowoltaika – dlaczego warto

Szybko rosnące ceny prądu to bardzo ważny, ale tylko jeden z licznych argumentów przemawiających za tym, że instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy są opłacalne. Poza oszczędnościami finansowymi wynikającymi z możliwości wytwarzania własnego prądu i korzystania z niego w celu zasilania urządzeń i maszyn, panele słoneczne są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Wynika to z faktu, że produkują energię elektryczną z darmowego i odnawialnego źródła – Słońca – i nie emitują przy tym żadnych szkodliwych substancji do atmosfery. Ponadto ich montaż w żadnym stopniu nie ingeruje w środowisko, podczas gdy pozyskiwanie i produkcja tradycyjnych paliw są wysoce szkodliwe dla otoczenia naturalnego.

Fotowoltaika ma liczne, niezaprzeczalne zalety, jednak aby móc liczyć na maksymalne oszczędności i jej optymalne działanie, konieczny jest profesjonalny montaż. Jeśli mieszkasz w Świdniku bądź okolicach i nie wiesz, komu go powierzyć, rozwiążemy Twój problem. Nasi specjaliści zarówno w teorii, jak i w praktyce doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaikawykonaliśmy już tysiące najróżniejszych instalacji, dlatego z powodzeniem poradzimy sobie również z Twoją. Na jakie efekty możesz liczyć?

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowa realizacja instalacji fotowoltaicznych

Naszym celem jest montaż instalacji fotowoltaicznej spełniającej najsurowsze kryteria wydajności, bezpieczeństwa i trwałości. Aby to było możliwe, niezbędne jest najpierw stworzenie projektu, na podstawie którego przeprowadzamy wszystkie kolejne prace. Zdajemy sobie sprawę z jego istoty, dlatego wykonujemy go bardzo dokładnie, wspierając się danymi pozyskanymi w ramach pomiarów, analiz i wywiadów z Tobą. Zebrane informacje pozwalają nam na przygotowanie projektu maksymalnie precyzyjnego, odpowiadającego na Twoje potrzeby i wymagania oraz uwzględniającego specyfikę danego budynku.

Gdy już projekt jest gotowy, zabieramy się za montaż. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię mały, czy duży zestaw fotowoltaiczny, możesz się spodziewać rzetelnego, precyzyjnego i profesjonalnego przyłączenia oraz podłączenia wszystkich komponentów, a następnie uruchomienia systemu. Przed oddaniem go do użytku dokładnie weryfikujemy jego pracę i upewniamy się, że działa, jak należy. W ten sposób projektujemy i zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów w Świdniku oraz okolicach.


Specjalizujemy się także w pośrednictwie w pozyskiwaniu dotacji. Prawdopodobnie interesuje Cię dodatkowe dofinansowanie do inwestycji, jednak być może zniechęcają czy wręcz przerażają Cię kwestie formalne. W takim razie zapomnij o nich, zlecając nam pośrednictwo w staraniach o dodatkowe środki. Tym samym wzrastają Twoje szanse na otrzymanie dokładnie takiej kwoty, o jaką się starasz. Nasze zadanie polega m.in. na wyborze odpowiedniego dla Ciebie programu dofinansowania, wypełnianiu i składaniu wniosków czy zbieraniu dokumentacji.

W ramach współpracy świadczymy także kompleksową, regularną opiekę serwisową. Sprawdzamy poprawność i wydajność działania paneli słonecznych, a w razie potrzeby wymieniamy zużyte lub przestarzałe komponenty na nowe lub wykonujemy naprawy. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy osoby prywatne i przedsiębiorstwa, które wiedzą, że fotowoltaika w Lubelskiem to doskonałe rozwiązanie pod wieloma względami!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.