Fotowoltaika Świebodzin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Świebodzin

Fotowoltaika w Świebodzinie jest krokiem ku bardzo niskim rachunkom za prąd, za to dużym i długotrwałym zyskom dla środowiska naturalnego. Oferowane przez nas panele słoneczne zapewniają wydajną produkcję energii z odnawialnego, powszechnie dostępnego źródła. Poza tym pomagamy w uzyskaniu dotacji czy spełnieniu wszystkich formalnych wymogów związanych z inwestycją.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Świebodzin

Instalacje fotowoltaiczne dla Twojego budynku w Świebodzinie

Gdy wiesz, jak działa fotowoltaika, nie trzeba szczególnie przekonywać Cię o walorach ogniw fotowoltaicznych, które całkowicie wystarczą do efektywnej, sprawnej pracy w warunkach pogodowych charakterystycznych dla Polski – w tym okolic Świebodzina. Stosunkowo prosta, zupełnie niekłopotliwa dla właściciela instalacja składająca się z modułów (paneli), inwertera (falownika) oraz okablowania i elementów montażowych zapewnia więcej energetycznej niezależności, zdecydowanie niższe kwoty na rachunkach za prąd, a także realne działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego poprzez ograniczenie emisji szkodliwych substancji. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, rolników czy właścicieli domów jednorodzinnych stanowią inwestycję, która zwraca się już po kilku latach, a sam zakup i montaż fotowoltaiki jest dużo łatwiejszy dzięki dotacjom i programom dofinansowań.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Świebodzinie

Czy wiesz, że jako Polenergia Fotowoltaika przyznajemy aż 25-letnią gwarancję na produkcję z paneli? Warto nam zaufać w kwestii inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne, ale również pompy ciepła, inteligentne systemy zarządzania energią, magazyny energii czy ładowarki pojazdów elektrycznych. Należymy do ścisłej czołówki ogólnopolskich firm oferujących w pełni kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz firmowych. Nasza propozycja obejmuje m.in. doradztwo w wyborze odpowiedniej mocy i wielkości instalacji czy pomoc w pozyskaniu najlepszej na dany moment dotacji. Jesteśmy konkurencyjni pod względem kosztów instalacji fotowoltaicznych, a przy tym bardzo profesjonalni, co udowadniamy na etapie projektowania pod kątem indywidualnych potrzeb czy w czasie fachowego montażu przez doświadczonych i wykwalifikowanych instalatorów.

Fotowoltaika w lubuskim to dla nas okazja, żeby promować panele słoneczne w Świebodzinie i innych zakątkach regionu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi konsultantami, a reszta jest już kwestią indywidualnych ustaleń i propozycji. Możesz mieć pewność, że cena ogniw solarnych w Polenergii jest atrakcyjna, a montaż spełnia najwyższe branżowe standardy. Wszystko po to, aby zapewniać efektywną pracę urządzeń, a przy tym bezpieczeństwo i poczucie komfortu.

Powierz montaż paneli fotowoltaicznych w Świebodzinie fachowcom o bardzo dużym doświadczeniu. Po instalacji możesz też liczyć na specjalny audyt, zawsze jesteśmy też do dyspozycji jako sprawdzeni serwisanci. Należymy do największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce. To dobra rekomendacja, żeby zaufać nam w kwestiach związanych z pozyskiwaniem, sprzedażą i autokonsumpcją prądu. Nie czekaj, ale już dziś postaw na profesjonalizm, doświadczenie i ogólnopolską skalę działalności!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.