Fotowoltaika Szczecin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Szczecin

Pożegnaj się z wysokimi rachunkami na zawsze – własna fotowoltaika Ci to umożliwi. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać firmę, która prawidłowo zainstaluje panele fotowoltaiczne u Ciebie w Szczecinie. Z pomocą przychodzi Polenergia Fotowoltaika – specjaliści dbający o Ciebie na każdym etapie realizacji zamówienia, od projektu po montaż. Dzięki nam fotowoltaika zacznie przynosić Ci realne oszczędności.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Szczecin

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Szczecinie

Instalacje fotowoltaiczne, które montujemy, składają się z komponentów wysokiej jakości – dzięki temu masz pewność, że Twoja fotowoltaika będzie Ci służyć nawet przez kilkadziesiąt lat. Koszty inwestycji możesz obniżyć, ubiegając się o dofinansowanie, np. w ramach rządowego programu Mój Prąd. Nie musisz robić tego samodzielnie – pomożemy Ci przebrnąć przez formalności niezbędnych, by uzyskać dotację. Dzisiaj panele słoneczne są dużo tańsze niż jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu. Warto to wykorzystać, instalując ogniwa fotowoltaiczne w swoim domu w Szczecinie.

Dzięki nam dowiesz się, jak działa fotowoltaika, a także jak prawidłowo ją eksploatować, aby jak najdłużej czerpać korzyści z instalacji. Fotowoltaika jest niemal bezobsługowa, ale należy pamiętać o regularnym serwisie, który przedłuży żywotność paneli. Zastanawiasz się, jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej? W Polenergia Fotowoltaika możesz liczyć na korzystne ceny i pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Szczecinie

Otrzymanie dopłaty do fotowoltaiki jest dla wielu osób priorytetem – doskonale to rozumiemy. Równie ważny jest profesjonalny montaż paneli słonecznych na przystosowanym do tego podłożu. W Szczecinie za instalację ogniw fotowoltaicznych odpowiadają wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że oddajemy instalacje fotowoltaiczne dla domu gotowe do bezpiecznego użytku. Co więcej, wybierając naszą firmę, nie musisz się martwić o czas realizacji projektu –montaż fotowoltaiki wykonujemy terminowo, ponieważ szanujemy czas klientów ze Szczecina.

Zastanawiasz się nad instalacją paneli fotowoltaicznych w firmie? To świetne rozwiązanie – zarówno wizerunkowo, jak i finansowo, ponieważ ich cena jest dzisiaj dużo bardziej przystępna. Instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwalają ograniczyć wydatki w budżecie, których do tej pory nie dało się uniknąć. Stale rosnące rachunki za prąd stają się wyzwaniem dla osób zarządzających firmowymi finansami. Fotowoltaika w zachodniopomorskim pozwala uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii elektrycznej, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów instalacji paneli słonecznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.