Fotowoltaika Szczecin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Szczecin

Pożegnaj się z wysokimi rachunkami na zawsze – własna fotowoltaika Ci to umożliwi. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać firmę, która prawidłowo zainstaluje panele fotowoltaiczne u Ciebie w Szczecinie. Z pomocą przychodzi Polenergia Fotowoltaika – specjaliści dbający o Ciebie na każdym etapie realizacji zamówienia, od projektu po montaż. Dzięki nam fotowoltaika zacznie przynosić Ci realne oszczędności.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Szczecin

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Szczecinie

Instalacje fotowoltaiczne, które montujemy, składają się z komponentów wysokiej jakości – dzięki temu masz pewność, że Twoja fotowoltaika będzie Ci służyć nawet przez kilkadziesiąt lat. Koszty inwestycji możesz obniżyć, ubiegając się o dofinansowanie, np. w ramach rządowego programu Mój Prąd. Nie musisz robić tego samodzielnie – pomożemy Ci przebrnąć przez formalności niezbędnych, by uzyskać dotację. Dzisiaj panele słoneczne są dużo tańsze niż jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu. Warto to wykorzystać, instalując ogniwa fotowoltaiczne w swoim domu w Szczecinie.

Dzięki nam dowiesz się, jak działa fotowoltaika, a także jak prawidłowo ją eksploatować, aby jak najdłużej czerpać korzyści z instalacji. Fotowoltaika jest niemal bezobsługowa, ale należy pamiętać o regularnym serwisie, który przedłuży żywotność paneli. Zastanawiasz się, jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej? W Polenergia Fotowoltaika możesz liczyć na korzystne ceny i pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Szczecinie

Otrzymanie dopłaty do fotowoltaiki jest dla wielu osób priorytetem – doskonale to rozumiemy. Równie ważny jest profesjonalny montaż paneli słonecznych na przystosowanym do tego podłożu. W Szczecinie za instalację ogniw fotowoltaicznych odpowiadają wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że oddajemy instalacje fotowoltaiczne dla domu gotowe do bezpiecznego użytku. Co więcej, wybierając naszą firmę, nie musisz się martwić o czas realizacji projektu –montaż fotowoltaiki wykonujemy terminowo, ponieważ szanujemy czas klientów ze Szczecina.

Zastanawiasz się nad instalacją paneli fotowoltaicznych w firmie? To świetne rozwiązanie – zarówno wizerunkowo, jak i finansowo, ponieważ ich cena jest dzisiaj dużo bardziej przystępna. Instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwalają ograniczyć wydatki w budżecie, których do tej pory nie dało się uniknąć. Stale rosnące rachunki za prąd stają się wyzwaniem dla osób zarządzających firmowymi finansami. Fotowoltaika w zachodniopomorskim pozwala uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii elektrycznej, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów instalacji paneli słonecznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Fotowoltaika Szczecin – zalety instalacji dla klienta indywidualnego

Uniezależnienie się od sieci energetycznej to marzenie dla wielu osób, które chcą obniżyć koszt utrzymania swojego gospodarstwa domowego poprzez zmniejszenie ceny zasilania domowych lub firmowych odbiorników prądu. Instalacja fotowoltaiczna ma szereg zalet, które wynikają głównie z jej konstrukcji oraz możliwości. Należy do nich:

  • możliwość znacznego obniżenia kosztów utrzymania gospodarstwa domowego,
  • zmniejszenie niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne,
  • możliwość wykorzystania podstawowego źródła energii odnawialnej,
    marginalnie niski koszt instalacji w stosunku do dalszych zysków oraz zwrotu inwestycji,
    bycie „na czasie” ze współczesną technologią.

W powyższych zaletach swój udział ma przede wszystkim projekt instalacji fotowoltaicznej, który powinien zostać wybrany głównie na podstawie zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego względem poboru mocy wszystkich urządzeń używanych jednocześnie.

Panele fotowoltaiczne – zalety dla przedsiębiorcy

Instalacja fotowoltaiczna ma wiele zalet również dla przedsiębiorcy. Należy do nich, w przeciwieństwie do prywatnych gospodarstw domowych, między innymi zmniejszenie śladu węglowego całego zakładu. Firma, wykorzystując w swojej pracy energię ze źródeł odnawialnych, nie wpływa w tak dużym stopniu na środowisko naturalne, co ma duże znaczenie zarówno dla zakładów produkcyjnych, jak i magazynów czy biurowców. Nie bez znaczenia jest także to, że w branży fotowoltaiki za ogromną zaletę uznaje się szerokie promowanie ekologii przez każde przedsiębiorstwo. Firma, na której dachu znajduje się wiele paneli PV jest przez  konsumentów uznawana za godniejszą zaufania, której warto dać zaufanie.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę właśnie z naszą firmą?

Współpraca z naszą firmą na terenie Szczecina zawsze układa się po myśli klientów. Jesteśmy marką, która zrealizowała w zasadzie każdy projekt instalacji fotowoltaicznej, w tym zarówno te proste i nieskomplikowane, jak i te, które wymagały od nas szczególnie dużej wiedzy.

Dysponujemy ogromną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz ponadprzeciętną znajomością rynku, która wynika głównie z naszych dotychczasowych, zupełnie różnorodnych realizacji. Jesteśmy także świadomi tego, jak wiele dla klientów znaczy jak najlepszy kontakt z fachowcami. Z tego względu uruchomiliśmy dla klientów na terenie Szczecina infolinię, na której każdy może uzyskać szereg bardzo istotnych informacji związanych ze specyfiką instalacji PV i jej wpływem na środowisko naturalne.

Wyposaż swój dom lub siedzibę firmy w instalację fotowoltaiczną

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług naszej firmy, koniecznie skontaktuj się z nami i uzgodnij termin realizacji oraz jej zakres. Odpowiemy na każde pytanie zarówno telefonicznie, jak i mailowo, a przy tym także udzielimy informacji na szczególnie trudne pytania związane z zagadnieniami technicznymi, w tym z budową paneli fotowoltaicznych, inwertera (falownika) i sposobu osadzenia całej konstrukcji w miejscu do tego przeznaczonym. Zapewniamy szybką realizację oraz indywidualne podejście względem każdej współpracy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.