Fotowoltaika Szczecinek

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Szczecinek

Czy wiesz, że fotowoltaika pozwoli Ci uniezależnić się od stale rosnących rachunków za energię elektryczną? Szczecinek jest miastem, w którym wykonujemy montaż instalacji dopasowanej do potrzeb i możliwości klienta. Pomagamy również ubiegać się o dofinansowanie, dzięki któremu inwestycja w fotowoltaikę będzie przystępniejsza cenowo. Dzięki temu szybko docenisz rozwiązanie, jakim są panele fotowoltaiczne.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Szczecinek

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Szczecinku

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne dla domu, dostosowując je do zapotrzebowania energetycznego klienta i zapewniając wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji projektu. Wykorzystujemy wysokiej klasy komponenty, które będą Ci służyć nawet do 40 lat – dzięki temu dowiesz się, jak działa fotowoltaika, kiedy jest wykonana z najlepszych materiałów. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy m.in. na terenie Szczecinka i okolic.

Dlaczego warto zainwestować w panele słoneczne? Dzięki temu osiągniesz niezależność energetyczną i zaoszczędzisz pieniądze wcześniej wydawane na wysokie rachunki za prąd. Ogniwa fotowoltaiczne pozwalają również ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery – możesz dbać o jakość powietrza, czerpiąc z tego realne korzyści w postaci oszczędności. Decydując się na współpracę z firmą Polenergia Fotowoltaika, masz też pewność, że pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę w Szczecinku, dzięki któremu koszt instalacji będzie dla Ciebie mniej wymagający.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Szczecinku

Fotowoltaika wiąże się nie tylko z dofinansowaniem w ramach rządowego programu Mój Prąd, ale przede wszystkim z niezależnością energetyczną, która pozwoli Ci zapomnieć o stale rosnących cenach energii. Panele fotowoltaiczne są dzisiaj dostępne w dużo korzystniejszych cenach niż jeszcze kilka lat temu, dzięki czemu ich zakup jest naprawdę opłacalny (szczególnie z dofinansowaniem!). 

Za przeprowadzenie montażu fotowoltaiki w firmie Polenergia Fotowoltaika odpowiadają wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o terminową i staranną realizację każdego projektu w Szczecinku. Realizujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm, które dzięki inwestycji mogą obniżyć miesięczne koszty działalności, a przy okazji wzmocnić lub stworzyć wizerunek przedsiębiorcy, któremu nie jest obojętne środowisko. Przekonaj się, że fotowoltaika w zachodniopomorskim staje się standardem – potwierdzają to liczne dotacje przyznawane mieszkańcom Szczecinka. Koszt instalacji fotowoltaicznej jest wart późniejszych oszczędności!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.