Fotowoltaika Szczecinek

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Szczecinek

Czy wiesz, że fotowoltaika pozwoli Ci uniezależnić się od stale rosnących rachunków za energię elektryczną? Szczecinek jest miastem, w którym wykonujemy montaż instalacji dopasowanej do potrzeb i możliwości klienta. Pomagamy również ubiegać się o dofinansowanie, dzięki któremu inwestycja w fotowoltaikę będzie przystępniejsza cenowo. Dzięki temu szybko docenisz rozwiązanie, jakim są panele fotowoltaiczne.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Szczecinek

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Szczecinku

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne dla domu, dostosowując je do zapotrzebowania energetycznego klienta i zapewniając wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji projektu. Wykorzystujemy wysokiej klasy komponenty, które będą Ci służyć nawet do 40 lat – dzięki temu dowiesz się, jak działa fotowoltaika, kiedy jest wykonana z najlepszych materiałów. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy m.in. na terenie Szczecinka i okolic.

Dlaczego warto zainwestować w panele słoneczne? Dzięki temu osiągniesz niezależność energetyczną i zaoszczędzisz pieniądze wcześniej wydawane na wysokie rachunki za prąd. Ogniwa fotowoltaiczne pozwalają również ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery – możesz dbać o jakość powietrza, czerpiąc z tego realne korzyści w postaci oszczędności. Decydując się na współpracę z firmą Polenergia Fotowoltaika, masz też pewność, że pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę w Szczecinku, dzięki któremu koszt instalacji będzie dla Ciebie mniej wymagający.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Szczecinku

Fotowoltaika wiąże się nie tylko z dofinansowaniem w ramach rządowego programu Mój Prąd, ale przede wszystkim z niezależnością energetyczną, która pozwoli Ci zapomnieć o stale rosnących cenach energii. Panele fotowoltaiczne są dzisiaj dostępne w dużo korzystniejszych cenach niż jeszcze kilka lat temu, dzięki czemu ich zakup jest naprawdę opłacalny (szczególnie z dofinansowaniem!). 

Za przeprowadzenie montażu fotowoltaiki w firmie Polenergia Fotowoltaika odpowiadają wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o terminową i staranną realizację każdego projektu w Szczecinku. Realizujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm, które dzięki inwestycji mogą obniżyć miesięczne koszty działalności, a przy okazji wzmocnić lub stworzyć wizerunek przedsiębiorcy, któremu nie jest obojętne środowisko. Przekonaj się, że fotowoltaika w zachodniopomorskim staje się standardem – potwierdzają to liczne dotacje przyznawane mieszkańcom Szczecinka. Koszt instalacji fotowoltaicznej jest wart późniejszych oszczędności!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy instalacja fotowoltaiczna się opłaca?

Fotowoltaika w Szczecinku staje się coraz popularniejsza praktycznie z dnia na dzień. Wynika to zarówno z coraz większej dostępności nowoczesnych urządzeń, lecz także z uwagi na niższą wartość inwestycji, głównie za sprawą wielu różnorodnych dotacji rządowych, jak i pozarządowych.

Projekt instalacji fotowoltaicznej pozwala przede wszystkim uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy prądu, co jest tak dużą zaletą, że w niektórych przypadkach decyduje o przeprowadzeniu instalacji. Prąd dostarczany do odbiorców przez dystrybutora ma to do siebie, że jest bardzo kosztowny – za jedną kilowatogodzinę można zapłacić nawet powyżej 1,00 zł! W przypadku pompy ciepła te obliczenia znacznie rosną, gdyż urządzenia te pobierają co prawda energię z powietrza, wody lub gruntu, lecz do swojej pracy i pobierania wyższej temperatury z zewnątrz zużywają energię elektryczną. W efekcie pompy ciepła są bardzo opłacalną i ekologiczną formą ogrzewania domu, zależną jednak głównie od ceny prądu u dystrybutora.

Warto w takim przypadku przemyśleć uruchomienie instalacji PV i obniżyć koszty użytkowania pompy ciepła oraz innych elementów niemal do zera. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników domowych i firmowych, gdyż pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Warto wiedzieć, że systemy fotowoltaiczne są w zasadzie bezobsługowe i nie wymagają częstych zabiegów konserwacyjnych.

Fotowoltaika w Szczecinku – dlaczego warto ją zlecić właśnie nam?

Aby zamontować instalację, należy dysponować ogromną wiedzą techniczną z zakresu jej działania oraz specyfiki pracy. Wiedza ta pozwoli zaprojektować całą instalację w najmniejszych szczegółach, po czym ją zainstalować w sposób zgodny z aktualnymi wymogami technicznymi związanymi z osadzeniem ogniw na gruncie lub na dachu.

W Polenergia jesteśmy:

  • Doświadczeni – przeprowadzamy montaż paneli fotowoltaicznych już od wielu lat. Od zawsze obsługujemy klientów prywatnych (konsumentów) oraz firmy, zapewniając najwyższą jakość obsługi, krótkie terminy i realizację zgodną z oczekiwaniami. Doskonale znamy oczekiwania rynku, gdyż poznaliśmy go w zasadzie od środka, a także potrafimy podjąć się wszystkich zleceń – również tych, które są dla nas szczególnie trudne i skomplikowane.
  • Bezpieczni – nie uznajemy półśrodków i kompromisów także na polu bezpieczeństwa, dlatego staramy się realizować nasze usługi odpowiedzialnie i z zachowaniem należytej ostrożności. Przede wszystkim projektujemy instalacje i osadzamy je w taki sposób, aby konstrukcje wsporcze oraz okablowanie nie stanowiły zagrożenia dla domowników, oraz osób pobocznych. Ponadto rozliczamy się zawsze na podstawie oficjalnych dokumentów sprzedaży, a całą pracę dokumentujemy na każdym etapie.
  • Pomocni – chętnie odpowiemy na każde pytanie zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Wystarczy się z nami skontaktować tak szybko, jak to możliwe – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury prawnej i technicznej.

Dlaczego warto korzystać z instalacji fotowoltaicznej w domu i w firmie?

Fotowoltaika może zapewnić ogromne oszczędności i to zarówno w prywatnym domu, jak i w swojej własnej firmie. To podstawowa zaleta dla obu grup klientów, którzy dzięki instalacji mogą zupełnie inaczej spożytkować zaoszczędzone fundusze i przeznaczyć je na dalszy rozwój bądź zupełnie inne działania.

Skontaktuj się z nami i uzgodnij termin oględzin dogodny dla siebie. Chętnie przygotujemy wycenę oraz przekażemy mnóstwo istotnych informacji na temat wszystkich kolejnych działań związanych z naszą pracą.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.