Fotowoltaika Szczytno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Szczytno

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych źródeł energii, ponieważ chcesz uwolnić się od rosnących cen prądu? A może pragniesz zacząć korzystać z ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań energetycznych? Niezależnie od tego, czym się kierujesz, odpowiedzią na Twoje potrzeby są panele słoneczne, których montaż oferujemy. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły. Gwarantujemy korzystne ceny na fotowoltaikę i zapewniamy wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Szczytno

Montaż paneli fotowoltaicznych w Szczytnie i okolicach

Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i kompleksowość usług. Wiemy, że panele fotowoltaiczne to inwestycja, która pociąga za sobą spore koszty. Dzięki nowoczesnej technologii i możliwości uniezależnienia się od rynkowych cen za prąd można jednak w ciągu kilku lat odzyskać ulokowane środki i zacząć oszczędzać na pełną skalę, znacząco obniżając pobór energii elektrycznej z publicznej sieci. Należy jednak wiedzieć, że kluczowy jest tutaj dobór odpowiednich ogniw fotowoltaicznych i profesjonalne opracowanie planu działania. Prawidłowo zaprojektowana i założona fotowoltaika to gwarancja maksymalnej wydajności, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby montowane przez nasz zespół instalacje fotowoltaiczne dla domu wpisywały się w potrzeby nawet najbardziej wymagających mieszkańców Szczytna i okolic.

Zanim zabierzemy się za montaż paneli fotowoltaicznych, przeprowadzamy szczegółowe konsultacje. Prace rozpoczynamy od pozyskania informacji o możliwościach finansowych, zapotrzebowaniu na prąd, a w dodatku w imieniu klienta zapoczątkowujemy starania o uzyskanie dofinansowania na fotowoltaikę. Dzięki nim koszt instalacji zostaje częściowo pokryty przez organy państwowe. Ponadto oferujemy dopasowane do indywidualnych preferencji ceny, wybieramy jedynie wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne i przeprowadzamy wizję lokalną, która ma na celu wybór optymalnej lokalizacji pod system solarny. Tak szeroko zakrojone działania gwarantują, że może oddać Ci do użytkowania maksymalnie wydajne i żywotne panele słoneczne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dla domów i firm w Szczytnie

Jeżeli wciąż wahasz się, ponieważ nie wiesz dokładnie, ile kosztuje fotowoltaika w warmińsko-mazurskim, skontaktuj się z naszą firmą i umów na konsultacje. Cena zależy m.in. od wybranych paneli słonecznych, ich ilości i wielu innych zmiennych. Nie musisz martwić się jednak o wydatki, ponieważ oferujemy atrakcyjne warunki, a w dodatku pomożemy zdobyć Ci dotacje rządowe czy lokalne dofinansowanie do fotowoltaiki. Możesz mieć pewność, że montaż paneli fotowoltaicznych w Szczytnie to opłacalna inwestycja.

Wydajność systemów solarnych, ich trwałość i to, jak działa fotowoltaika, sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na założenie ogniw na swoim dachu. Mowa tutaj nie tylko o mieszkańcach, ale także lokalnych przedsiębiorcach, którzy chcą oszczędzać i kreować proekologiczny wizerunek swoich marek. Jeżeli i Ty jesteś lokalnym przedsiębiorcą, rozważ to rozwiązanie i skontaktuj się z nami. Nasze wyspecjalizowane zespoły stawiają rozmaite instalacje fotowoltaiczne dla firm, dzięki którym zaczynasz oszczędzać.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Fotowoltaika Szczytno – jakie zalety mają dobre instalacje fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne spotykamy coraz częściej na dachach domów prywatnych, w firmach, magazynach lub biurowcach. Obecnie po instalacje fotowoltaiczne sięgają głównie osoby, dla których liczy się możliwość obniżenia rachunków za prąd i dbających o środowisko naturalne. Od lat przeprowadzamy montaż instalacji fotowoltaicznej zgodnie z obecnymi standardami. W rezultacie na nasze usługi decyduje się mnóstwo osób, również tych nastawionych sceptycznie. Większość z nich zachwyca się rezultatami, szczególnie tymi, które są wymierne i mają bezpośrednie przełożenie na komfort życia domowników i pracowników. Montaż instalacji fotowoltaicznej wpływa na:

  • Komfort życia - Możliwość w zasadzie całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznego dostawcy prądu sprawia, że wielu właścicieli firm lub prywatnych domów zauważa całkowite lub częściowe uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Wynika to z tego, że instalacje fotowoltaiczne w Szczytnie mogą być wykonane z dużą nawiązką względem zapotrzebowania energetycznego. W rezultacie zmiany cenowe taryf w zasadzie nas nie dotyczą.
  • Pozytywny wpływ na środowisko naturalne - Coraz bardziej zwracamy uwagę na stan naszej planty. Próbujemy ograniczać ilość generowanych śmieci, wyłączamy telewizor na noc, a za dnia staramy się na bieżąco usypiać komputer na czas odpoczynku i przerwy. Na nic jednak te starania, gdy nie zadbamy o użytkowanie „zielonej energii” – im większy jej udział w gospodarstwie domowym, tym lepiej. Dla klientów indywidualnych ma to szczególnie duże znaczenie. Panele fotowoltaiczne pozwalają na zasilanie odbiorników prądem, uzyskanym z promieni słonecznych.
  • Nowoczesność - Większość osób lubi być na czasie i na bieżąco ze współczesną technologią. Widać to znakomicie po domach, w których zastosowano panele fotowoltaiczne. Charakterystyczne czarne moduły zwracają na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi i są oceniane jako niezwykle nowoczesne.

Czy zatem montaż instalacji fotowoltaicznej się opłaca? Zdecydowanie tak. Klienci w ten sposób uzyskują dostęp do najnowszej technologii, zmniejszają także koszt bieżącej eksploatacji domowych odbiorników prądu, a przy tym także w pewnym stopniu uniezależniają się od dostawcy. Zależnie od typu – on-grid lub off-grid, można tylko zmniejszyć udział energii z sieci lub całkowicie z niej zrezygnować. Wówczas jednak warto postawić na akumulatory, czyli magazyny energii, które służą – jak sama nazwa wskazuje – do magazynowania wyprodukowanego napięcia do wykorzystania np. nocą. W ten sposób można zasilać różnego rodzaju odbiorniki, w tym pompy ciepła, które mogą zużywać spore ilości prądu

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.