Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki

Boom na fotowoltaikę w Polsce jest faktem. Od kilku lat z każdym dniem przybywają setki nowych instalacji, które mieszkańcy i firmy z Tomaszowa Mazowiecki oraz innych miejscowości w kraju montują z myślą o obniżeniu rachunków za prąd. Jeśli również Ciebie przekonuje to rozwiązanie, zleć nam montaż paneli. Zobacz, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, że przygotowaliśmy ofertę wartą uwagi!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tomaszów Mazowiecki

Ekologiczna i zyskowna inwestycja z myślą o tanim prądzie

Świadomość na temat tego, jak działa fotowoltaika, pozwala wskazać jej liczne zalety, jednak nie da się ukryć, że głównym powodem popularności paneli słonecznych jest wynikająca z nich oszczędność. Produkcja we własnym zakresie energii elektrycznej, którą wykorzystujesz w mieszkaniu czy firmie, sprawia, że w znacznie mniejszym stopniu pobierasz ją z sieci, a to skutkuje obniżonymi rachunkami. Jednak aby instalacje fotowoltaiczne dla domu czy przedsiębiorstw z Tomaszowa Mazowieckiego rzeczywiście działały w sposób optymalny i zapewniały maksymalną wydajność, konieczny jest profesjonalny montaż. Jeśli nie wiesz, komu go zlecić, rozwiążemy Twój problem!

Od lat specjalizujemy się kompleksowej realizacji inwestycji w instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych, rolniczych oraz instytucjonalnych. Stawiamy także tzw. farmy składające się z dziesiątek czy setek paneli słonecznych. Nie ma znaczenia, jak dużą i o jakiej mocy przewidujesz instalację – sprawnie wykonujemy zarówno niewielkie, przydomowe mini elektrownie, jak i rozbudowane systemy zasilające duże zakłady pracy. Każda fotowoltaika jest projektowana przez nasz zespół od podstaw, w indywidualny sposób, na bazie dokładnych analiz, dzięki którym możemy dobrać jak najlepsze parametry jej pracy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Realizacja inwestycji od początku do końca

Obliczamy, jaką moc powinna mieć instalacja fotowoltaiczna, żeby zapewnić maksymalne i zarazem zbilansowane uzyski energii przy minimalnym zużyciu prądu. W ten sposób zapewniamy dobrą wydajność, która z punktu widzenia użytkownika jest kluczowym parametrem ogniw fotowoltaicznych. Mamy świadomość, że równie istotną rolę odgrywa niezawodność i trwałość działania, w związku z czym korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych, sprawdzonych i dostarczanych przez renomowanych producentów podzespołów.

Zespół Polenergia Fotowoltaika składa się ze specjalistów od technologii OZE – projektantów, inżynierów, monterów, serwisantów, doradców. Nasza specjalność to fotowoltaika w Łódzkiem, która pozwala Ci na skuteczne wykorzystanie potencjału promieniowania słonecznego z myślą o produkcji własnej energii. Jeśli sobie życzysz, pomożemy Ci także w staraniach o dodatkowe pieniądze z dofinansowania, dotacji czy kredytu. Możesz na nas liczyć, bo z doświadczenia wiemy, jak się za to zabrać i jak poradzić sobie ze wszelkimi formalnościami.

Jeśli masz przekonanie, że ogniwa fotowoltaiczne to dobry wybór, nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami, żeby zlecić ich montaż. Zajmiemy się nim od początku do końca, a w razie jakiekolwiek pytań lub wątpliwości służymy wyjaśnieniami. Zachęcamy do współpracy klientów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, którzy szukają profesjonalnego wykonawcy fotowoltaiki!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacja fotowoltaiczna – dlaczego się opłaca?

O tym, że panele fotowoltaiczne to przyszłość, wie doskonale coraz więcej osób, które chcą w jakikolwiek sposób obniżyć koszt eksploatacji swoich domowych lub firmowych odbiorników prądu. Duże, charakterystyczne, czarne ogniwa leżące na dachach lub gruntach nie są już widokiem rzadkim. Pojawiają się na domach prywatnych osób mieszkających w małych miastach, a także w największych krajowych aglomeracjach. Panele fotowoltaiczne zupełnie zmieniają opłacalność użytkowania swoich odbiorników energii elektrycznej.

Dla klientów z miasta Tomaszów Mazowiecki przygotowaliśmy ofertę fotowoltaiki zgodnej z aktualnymi wymogami, dzięki której można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali miesiąca. Zaoszczędzone pieniądze możesz wydatkować na wiele różnych sposobów – przeprowadzając termomodernizację czy inwestując w zupełnie inne dobra.

Tak duże oszczędności dla klientów z miasta Tomaszów Mazowiecki są możliwe ze względu na specyfikę pracy paneli PV. Urządzenia te wytwarzają energię elektryczną na podstawie zjawiska fotowoltaicznego, czyli poprzez zmianę promieni słonecznych na prąd stały. Aby jednak móc z niego korzystać w obrębie swojego domu lub firmy, należy przekształcić go w prąd przemienny – w tym celu instaluje się specjalne falowniki. Dzięki instalacji PV można dużo zaoszczędzić i zupełnie nie obawiać się dalszych kosztów energii elektrycznej.

Dobre i trwałe instalacje fotowoltaiczne Polenergia

W panelach fotowoltaicznych od początku naszego istnienia widzimy nasz najważniejszy cel i zarazem główne zadanie, które realizujemy nieprzerwanie już od wielu lat. W regionie to my jesteśmy najczęściej wybieranym wykonawcą. Wynika to z wielu zalet naszej firmy, w tym:

  • Pełnego profesjonalizmu – nie uznajemy rozwiązań prowizorycznych oraz takich, które mogą ulec uszkodzeniu lub stanowić poważne zagrożenie dla mieszkańców danego domu czy pracowników wybranej firmy. Wszystko ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego unikamy stosowania niesprawdzonych rozwiązań pod każdą postacią.
  • Terminowości – doskonale wiemy, że fotowoltaika musi jak najszybciej przejść do produkcji energii elektrycznej, aby mogła powoli zacząć się zwracać. Każdy inwestor z całą pewnością chciałby rozpocząć jej eksploatację tak szybko, jak to możliwe. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego ustalamy terminy możliwe do realizacji i trzymamy się ich aż do zakończenia współpracy.
  • Przejrzystości – liczy się dla nas również kwestia transparentności naszych działań, zarówno tych planowanych, jak i już przeprowadzonych. Wystawiamy dokumentację, opisujemy różne prace oraz ich zakres, a także udzielimy wielu wyczerpujących odpowiedzi na temat ich wpływu na całą fotowoltaikę.

Czy instalacje fotowoltaiczne mają sens?

Jak udowadnia nasza firma Polenergia, instalacje PV nie mają sobie równych w kwestii oszczędności, ponadto stanowią ekologiczną alternatywę dla wykorzystywania w swoim domu lub firmie prądu pochodzącego od lokalnego dystrybutora. W naszym kraju produkcja prądu zachodzi poprzez spalanie węgla, co stanowi jedno z najpoważniejszych zagrożeń dla zdrowia całej naszej planety. Użytkując fotowoltaikę, czyli pobierając energię z OZE (Odnawialnych Źródeł Energii), znacznie zmniejszasz swój ślad węglowy, a Twoje działania związane z użytkowaniem odbiorników energii elektrycznej przestają mieć wpływ na planetę.

Jak przeprowadzamy montaż instalacji fotowoltaicznych?

Montaż paneli PV to w naszej firmie codzienność i jedna z najlepiej ocenianych usług w naszym portfolio. Przede wszystkim do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, dlatego dopasowujemy sposób montażu (na dachu lub na gruncie) do możliwości technicznych danego obiektu. W kolejnym etapie przeprowadzamy montaż, czyli jedną z najbardziej skomplikowanych czynności, wykorzystując konstrukcje wsporcze najwyższej klasy. W efekcie uzyskasz stabilną i trwałą instalację, która bez większego problemu przetrwa trudy codziennej eksploatacji w zmiennych warunkach pogodowych.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.