Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki

Boom na fotowoltaikę w Polsce jest faktem. Od kilku lat z każdym dniem przybywają setki nowych instalacji, które mieszkańcy i firmy z Tomaszowa Mazowiecki oraz innych miejscowości w kraju montują z myślą o obniżeniu rachunków za prąd. Jeśli również Ciebie przekonuje to rozwiązanie, zleć nam montaż paneli. Zobacz, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, że przygotowaliśmy ofertę wartą uwagi!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tomaszów Mazowiecki

Ekologiczna i zyskowna inwestycja z myślą o tanim prądzie

Świadomość na temat tego, jak działa fotowoltaika, pozwala wskazać jej liczne zalety, jednak nie da się ukryć, że głównym powodem popularności paneli słonecznych jest wynikająca z nich oszczędność. Produkcja we własnym zakresie energii elektrycznej, którą wykorzystujesz w mieszkaniu czy firmie, sprawia, że w znacznie mniejszym stopniu pobierasz ją z sieci, a to skutkuje obniżonymi rachunkami. Jednak aby instalacje fotowoltaiczne dla domu czy przedsiębiorstw z Tomaszowa Mazowieckiego rzeczywiście działały w sposób optymalny i zapewniały maksymalną wydajność, konieczny jest profesjonalny montaż. Jeśli nie wiesz, komu go zlecić, rozwiążemy Twój problem!

Od lat specjalizujemy się kompleksowej realizacji inwestycji w instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych, rolniczych oraz instytucjonalnych. Stawiamy także tzw. farmy składające się z dziesiątek czy setek paneli słonecznych. Nie ma znaczenia, jak dużą i o jakiej mocy przewidujesz instalację – sprawnie wykonujemy zarówno niewielkie, przydomowe mini elektrownie, jak i rozbudowane systemy zasilające duże zakłady pracy. Każda fotowoltaika jest projektowana przez nasz zespół od podstaw, w indywidualny sposób, na bazie dokładnych analiz, dzięki którym możemy dobrać jak najlepsze parametry jej pracy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Realizacja inwestycji od początku do końca

Obliczamy, jaką moc powinna mieć instalacja fotowoltaiczna, żeby zapewnić maksymalne i zarazem zbilansowane uzyski energii przy minimalnym zużyciu prądu. W ten sposób zapewniamy dobrą wydajność, która z punktu widzenia użytkownika jest kluczowym parametrem ogniw fotowoltaicznych. Mamy świadomość, że równie istotną rolę odgrywa niezawodność i trwałość działania, w związku z czym korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych, sprawdzonych i dostarczanych przez renomowanych producentów podzespołów.

Zespół Polenergia Fotowoltaika składa się ze specjalistów od technologii OZE – projektantów, inżynierów, monterów, serwisantów, doradców. Nasza specjalność to fotowoltaika w Łódzkiem, która pozwala Ci na skuteczne wykorzystanie potencjału promieniowania słonecznego z myślą o produkcji własnej energii. Jeśli sobie życzysz, pomożemy Ci także w staraniach o dodatkowe pieniądze z dofinansowania, dotacji czy kredytu. Możesz na nas liczyć, bo z doświadczenia wiemy, jak się za to zabrać i jak poradzić sobie ze wszelkimi formalnościami.

Jeśli masz przekonanie, że ogniwa fotowoltaiczne to dobry wybór, nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami, żeby zlecić ich montaż. Zajmiemy się nim od początku do końca, a w razie jakiekolwiek pytań lub wątpliwości służymy wyjaśnieniami. Zachęcamy do współpracy klientów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, którzy szukają profesjonalnego wykonawcy fotowoltaiki!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.