Fotowoltaika Toruń

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Toruń

Neutralność klimatyczna, niezależność energetyczna i oszczędności finansowe – m.in. takie korzyści gwarantuje instalacja paneli fotowoltaicznych. Jeśli interesuje Cię montaż wydajnego systemu fotowoltaicznego w Toruniu, zachęcamy do naszej kompleksowej oferty. Działamy profesjonalnie i dostarczamy wysokojakościowe ogniwa. W trosce o Twoją satysfakcję zajmujemy się także pozyskiwaniem dofinansowania ze środków publicznych.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Toruń

Panele słoneczne – korzyści dla środowiska i portfela

Coraz więcej osób w całej Polsce zaczyna interesować się odnawialnymi źródłami energii. Nie inaczej jest w naszym województwie – fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie także cieszy się dużą popularnością. Dzieje się tak z dwóch powodów. Pierwszym jest polityka energetyczna kładąca nacisk na rozwój i propagowanie zielonej energii, takiej jak właśnie panele fotowoltaiczne. Kolejną przyczyną są rosnące ceny prądu. Coraz dotkliwsze dla portfela opłaty za prąd to dla milionów Polaków, także dla mieszkańców Torunia, niekorzystna zmiana. Mimo to warto ją przekuć w impuls do działania i postawić na ekologicznego rozwiązania, a więc instalację ogniw fotowoltaicznych, która pozwala na uniknięcie dotkliwych kosztów.

Jak to możliwe? Jak działa fotowoltaika? Na pozór skomplikowany proces opiera się na bardzo prostych mechanizmach. Specjalnie opracowana struktura instalacji słonecznej odpowiada za pochłanianie energii zgromadzonej w świetle słonecznym i przetwarzanie jej w prąd, z którego korzystasz do zasilania urządzeń elektrycznych. W ten sposób powstaje czysta energia, której produkcja nie wiąże się emisją do atmosfery żadnych szkodliwych substancji ani zanieczyszczeń.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Doradztwo, montaż, wnioski o dopłaty – kompleksowe wsparcie w montażu fotowoltaiki

Planując zakup i montaż paneli, z pewnością interesuje Cię koszt instalacji fotowoltaicznej. Ostateczna cena znana jest zazwyczaj dopiero po dokładnym oszacowaniu wszystkich elementów, jednak cała inwestycja obejmuje kwotę oscylującą wokół kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. To wielu osób tu duża suma, co stanowi największy problem dla inwestorów. Z pomocą przychodzą jednak programy rządowe i samorządowe, w ramach których możesz starać się o dofinansowanie czy dotacje. Fotowoltaika pozwoli Ci na korzystanie z darmowej energii, gwarantując tym samym uniezależnienie się od dostawcy prądu i wysokich cen. To prosty sposób na zaoszczędzenie wielu środków i szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Nadwyżki niewykorzystanych zasobów możesz oddawać do sieci publicznej, a następnie „odebrać” je w innym czasie.

Szukając w Toruniu profesjonalnej firmy do montażu fotowoltaiki, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę i fachowe konsultacje. Realizując instalacje fotowoltaiczne dla domu, skupiamy się na indywidualnych potrzebach i pomagamy w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji. Co więcej, w imieniu klienta staramy się o pozyskanie dotacji i dopłat, dlatego nie musisz przejmować się zawiłymi formalnościami. Niestraszne nam również bardziej rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm, więc jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz zmniejszyć koszty prądu, zainwestuj w panele słoneczne!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czym się kierujemy w naszej pracy?

Panele fotowoltaiczne zaprojektowane, wdrożone i serwisowane przez naszą firmę uchodzą na rynku za najlepszy wybór wśród konsumentów firmowych oraz osób prywatnych. Instalacje fotowoltaiczne zrealizowane przez naszą markę od A do Z są:

  • Trwałe – do naszej pracy używamy wyłącznie najlepszych urządzeń, które bez większego problemu znoszą trudne, wieloletnie użytkowanie w najbardziej wymagających aplikacjach.
  • Bezpieczne – nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów na polu bezpieczeństwa, dlatego wykorzystujemy oferty firm doskonale rozpoznawalnych na rynku PV. Nie „testujemy” urządzeń na naszych klientach – wykorzystujemy wyłącznie te sprawdzone przez tysiące dotychczasowych prosumentów.
  • Korzystnie wycenione – aby instalacje fotowoltaiczne mogły stać się opłacalne dla końcowego odbiorcy, powinny być dostępne w atrakcyjnej cenie. Tylko wtedy zwrot z inwestycji będzie szybki i przewidywalny.

Jakie są nasze zalety?

Zapewniamy fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej, gdyż jesteśmy firmą, która podczas pracy kieruje się kilkoma bardzo istotnymi wartościami na tym rynku. Warto wśród nich wyróżnić:

  • Wiedzę – stale zwiększamy zakres naszej wiedzy, poznajemy nowe odnawialne źródła energii, a także poznajemy nowinki technologiczne ze świata fotowoltaiki. Jednym słowem zawsze jesteśmy na bieżąco.
  • Doświadczenie – dla naszej firmy nic w kwestii fotowoltaiki nie ma żadnych tajemnic. W rezultacie spotkaliśmy się podczas wieloletniej obecności na rynku dosłownie ze wszystkim – zarówno z trudnościami konstrukcyjnymi, jak i ogromnymi wymaganiami stawianymi przez duże przedsiębiorstwa.
  • Zaangażowanie – każdą współpracę zawsze traktujemy z pełnym zaangażowaniem, chętnie udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania i staramy się podczas projektowania instalacji w jakimś stopniu utożsamić się z klientem. W rezultacie otrzymujesz nie tylko fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej, lecz także pełną pomoc na każdym etapie realizacji.

Dlaczego montaż instalacji fotowoltaicznej warto zlecić właśnie nam?

W naszej firmie możesz liczyć na wszystko to, co oferują wyłącznie najlepsze marki na rynku. Zapewniamy szybką realizację oraz dostęp do nowoczesnych zdobyczy współczesnej technologii, dzięki którym prąd elektryczny staje się z roku na rok coraz tańszy, co ma znaczenie zarówno w przypadku prywatnych domów, firm, jak i gospodarstw rolnych. Pomagamy także w zdobyciu funduszy na stworzenie spersonalizowanej i dostosowanej do oczekiwań instalacji PV – dofinansowanie fotowoltaiki za naszą pomocą jest zawsze procesem wielokrotnie krótszym niż w przypadku, gdy całością prac musisz zająć się samodzielnie.

Sam prąd wygenerowany przez PV ma wiele zastosowań. Można go wykorzystać do zasilenia pompy ciepła, ładowania pojazdów mechanicznych czy zasilenia domowych odbiorników prądu. Jeśli chcesz obniżyć comiesięczne koszty życia i zmniejszyć swój ślad węglowy, skontaktuj się z nami i przekaż nam wszystkie informacje pomocne w planowaniu instalacji PV. W razie pytań – zadzwoń lub napisz, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.