Fotowoltaika Toruń

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Toruń

Neutralność klimatyczna, niezależność energetyczna i oszczędności finansowe – m.in. takie korzyści gwarantuje instalacja paneli fotowoltaicznych. Jeśli interesuje Cię montaż wydajnego systemu fotowoltaicznego w Toruniu, zachęcamy do naszej kompleksowej oferty. Działamy profesjonalnie i dostarczamy wysokojakościowe ogniwa. W trosce o Twoją satysfakcję zajmujemy się także pozyskiwaniem dofinansowania ze środków publicznych.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Toruń

Panele słoneczne – korzyści dla środowiska i portfela

Coraz więcej osób w całej Polsce zaczyna interesować się odnawialnymi źródłami energii. Nie inaczej jest w naszym województwie – fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie także cieszy się dużą popularnością. Dzieje się tak z dwóch powodów. Pierwszym jest polityka energetyczna kładąca nacisk na rozwój i propagowanie zielonej energii, takiej jak właśnie panele fotowoltaiczne. Kolejną przyczyną są rosnące ceny prądu. Coraz dotkliwsze dla portfela opłaty za prąd to dla milionów Polaków, także dla mieszkańców Torunia, niekorzystna zmiana. Mimo to warto ją przekuć w impuls do działania i postawić na ekologicznego rozwiązania, a więc instalację ogniw fotowoltaicznych, która pozwala na uniknięcie dotkliwych kosztów.

Jak to możliwe? Jak działa fotowoltaika? Na pozór skomplikowany proces opiera się na bardzo prostych mechanizmach. Specjalnie opracowana struktura instalacji słonecznej odpowiada za pochłanianie energii zgromadzonej w świetle słonecznym i przetwarzanie jej w prąd, z którego korzystasz do zasilania urządzeń elektrycznych. W ten sposób powstaje czysta energia, której produkcja nie wiąże się emisją do atmosfery żadnych szkodliwych substancji ani zanieczyszczeń.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Doradztwo, montaż, wnioski o dopłaty – kompleksowe wsparcie w montażu fotowoltaiki

Planując zakup i montaż paneli, z pewnością interesuje Cię koszt instalacji fotowoltaicznej. Ostateczna cena znana jest zazwyczaj dopiero po dokładnym oszacowaniu wszystkich elementów, jednak cała inwestycja obejmuje kwotę oscylującą wokół kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. To wielu osób tu duża suma, co stanowi największy problem dla inwestorów. Z pomocą przychodzą jednak programy rządowe i samorządowe, w ramach których możesz starać się o dofinansowanie czy dotacje. Fotowoltaika pozwoli Ci na korzystanie z darmowej energii, gwarantując tym samym uniezależnienie się od dostawcy prądu i wysokich cen. To prosty sposób na zaoszczędzenie wielu środków i szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Nadwyżki niewykorzystanych zasobów możesz oddawać do sieci publicznej, a następnie „odebrać” je w innym czasie.

Szukając w Toruniu profesjonalnej firmy do montażu fotowoltaiki, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę i fachowe konsultacje. Realizując instalacje fotowoltaiczne dla domu, skupiamy się na indywidualnych potrzebach i pomagamy w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji. Co więcej, w imieniu klienta staramy się o pozyskanie dotacji i dopłat, dlatego nie musisz przejmować się zawiłymi formalnościami. Niestraszne nam również bardziej rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm, więc jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz zmniejszyć koszty prądu, zainwestuj w panele słoneczne!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.