Fotowoltaika Wałbrzych

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wałbrzych

Jeżeli zależy Ci na obniżce rachunków za prąd i uniezależnieniu się od dostaw energii z centralnej sieci, fotowoltaika pomoże Ci w osiągnięciu obu tych celów. Aby zlecić montaż paneli słonecznych w Wałbrzychu, skontaktuj się z naszą firmą – zapewnimy Ci profesjonalne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wałbrzych

Fotowoltaika – tani prąd w dobie podwyżek cen energii

Rosnące ceny energii elektrycznej są faktem, przed którym nie ma ucieczki. W najbliższych latach należy się spodziewać szybkich i dużych wzrostów rachunków ze prąd, m.in. ze względu na odbywającą się na naszych oczach transformację energetyczną Polski. Jednym z jej najważniejszych elementów jest rozwój odnawialnych źródeł energii, wśród których prym wiedzie fotowoltaika. Codziennie setki nieruchomości zostają zaopatrzonych w panele słoneczne pozwalające na samodzielną produkcję darmowego prądu. Jeżeli również Ciebie interesuje ich montaż w Wałbrzychu, we współpracy z naszą firmą uzyskasz niezbędne wsparcie. Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb i wymagań oraz warunków, w jakich panele będą pracować.

Jak działa fotowoltaika? Jej podstawowym elementem są ogniwa fotowoltaiczne odpowiedzialne za pobór energii zgromadzonej w promieniowaniu słonecznym. Następnie jest ona przesyłana do falownika, który zamienia ją na prąd elektryczny i umożliwia wykorzystanie w ramach auto konsumpcji. Z kolei nadwyżki wyprodukowanej energii w sezonie letnim są oddawane do sieci i w razie potrzeby można je odebrać w późniejszym terminie. W efekcie rachunki za prąd zostają zredukowane do minimum, ponieważ dużą część zapotrzebowania pokrywasz we własnym zakresie.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu są tym bardziej warte polecenia ze względu na dotacje. Różnego rodzaju dofinansowanie jest dostępne na poziomie zarówno centralnym, jak i lokalnym, dzięki czemu można znacząco obniżyć koszty inwestycji. Zajmujemy się pozyskiwaniem środków w Twoim imieniu – wszelkie formalności leżą po naszej stronie, a Ty możesz się zająć własnymi sprawami. Oferujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm, które są świetnym sposobem na obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstw.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych w Wałbrzychu

Ogniwa nie tylko gwarantują oszczędność, ale również są przyjazne dla środowiska. W odróżnieniu od tradycyjnych metod produkcji prądu nie wykorzystują paliw stałych, nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji i w związku z tym są ekologiczne i całkowicie bezpieczne dla otoczenia.

Naszym zadaniem jest zapewnienie pełnego wsparcia w realizacji inwestycji w panele słoneczne w Wałbrzychu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji już na etapie planowania i wyboru najlepszych rozwiązań technologicznych, które gwarantują optymalne korzyści z instalacji fotowoltaicznej. Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika Dolnośląskie, skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc w dogodnym terminie i konkurencyjnych cenach. Obniż koszty energii elektrycznej w domu lub firmie i produkuj darmowy, ekologiczny prąd ze Słońca na własne potrzeby!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.