Fotowoltaika Wałbrzych

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wałbrzych

Jeżeli zależy Ci na obniżce rachunków za prąd i uniezależnieniu się od dostaw energii z centralnej sieci, fotowoltaika pomoże Ci w osiągnięciu obu tych celów. Aby zlecić montaż paneli słonecznych w Wałbrzychu, skontaktuj się z naszą firmą – zapewnimy Ci profesjonalne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wałbrzych

Fotowoltaika – tani prąd w dobie podwyżek cen energii

Rosnące ceny energii elektrycznej są faktem, przed którym nie ma ucieczki. W najbliższych latach należy się spodziewać szybkich i dużych wzrostów rachunków ze prąd, m.in. ze względu na odbywającą się na naszych oczach transformację energetyczną Polski. Jednym z jej najważniejszych elementów jest rozwój odnawialnych źródeł energii, wśród których prym wiedzie fotowoltaika. Codziennie setki nieruchomości zostają zaopatrzonych w panele słoneczne pozwalające na samodzielną produkcję darmowego prądu. Jeżeli również Ciebie interesuje ich montaż w Wałbrzychu, we współpracy z naszą firmą uzyskasz niezbędne wsparcie. Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb i wymagań oraz warunków, w jakich panele będą pracować.

Jak działa fotowoltaika? Jej podstawowym elementem są ogniwa fotowoltaiczne odpowiedzialne za pobór energii zgromadzonej w promieniowaniu słonecznym. Następnie jest ona przesyłana do falownika, który zamienia ją na prąd elektryczny i umożliwia wykorzystanie w ramach auto konsumpcji. Z kolei nadwyżki wyprodukowanej energii w sezonie letnim są oddawane do sieci i w razie potrzeby można je odebrać w późniejszym terminie. W efekcie rachunki za prąd zostają zredukowane do minimum, ponieważ dużą część zapotrzebowania pokrywasz we własnym zakresie.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu są tym bardziej warte polecenia ze względu na dotacje. Różnego rodzaju dofinansowanie jest dostępne na poziomie zarówno centralnym, jak i lokalnym, dzięki czemu można znacząco obniżyć koszty inwestycji. Zajmujemy się pozyskiwaniem środków w Twoim imieniu – wszelkie formalności leżą po naszej stronie, a Ty możesz się zająć własnymi sprawami. Oferujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm, które są świetnym sposobem na obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstw.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych w Wałbrzychu

Ogniwa nie tylko gwarantują oszczędność, ale również są przyjazne dla środowiska. W odróżnieniu od tradycyjnych metod produkcji prądu nie wykorzystują paliw stałych, nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji i w związku z tym są ekologiczne i całkowicie bezpieczne dla otoczenia.

Naszym zadaniem jest zapewnienie pełnego wsparcia w realizacji inwestycji w panele słoneczne w Wałbrzychu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji już na etapie planowania i wyboru najlepszych rozwiązań technologicznych, które gwarantują optymalne korzyści z instalacji fotowoltaicznej. Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika Dolnośląskie, skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc w dogodnym terminie i konkurencyjnych cenach. Obniż koszty energii elektrycznej w domu lub firmie i produkuj darmowy, ekologiczny prąd ze Słońca na własne potrzeby!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak działają dobre i godne zaufania panele fotowoltaiczne wykonane przez Polenergia?

Instalacje fotowoltaiczne zyskują na popularności z roku na rok i obecnie nie są już utożsamiane z ludźmi zainteresowanymi najnowocześniejszą technologią użytkową. Na ich zakup oraz dalszą eksploatację może sobie bowiem pozwolić w zasadzie każdy – zarówno osoba prywatna, jak i właściciel dużej czy mniejszej firmy. To wynik upowszechnienia się instalacji fotowoltaicznych, które wywołują coraz mniejsze zdziwienie, a ludzie, znając ich zalety, coraz chętniej przeprowadzają ich montaż.

Wydajne panele fotowoltaiczne zrealizowane przez naszą firmę mają wiele zalet, które wykraczają znacznie poza rynkowy standard i minimum. My trendy wyznaczamy na nowo, przez co nasze usługi cieszą się na rynku ogromną popularnością. Klienci doceniają przede wszystkim:

  • Terminowość – dla nas liczy się słowność, dlatego ustalając odpowiedni termin realizacji instalacji fotowoltaicznych, staramy się go trzymać kurczowo i za wszelką cenę działania zrealizować w ustalonym wcześniej czasie. W efekcie możesz z łatwością zaplanować swój dzień – to my dostosujemy się do Ciebie.
  • Profesjonalizm – instalacje fotowoltaiczne w Wałbrzychu nie mają dla nas dosłownie żadnych tajemnic, gdyż od lat realizujemy ich projektowanie oraz późniejszy montaż. Obsłużyliśmy setki klientów. Część z nich miała bardzo niewielkie oczekiwania i nieskomplikowaną instalację, podczas gdy inni mieli projekty szczególnie trudne, których realizacja była dla nas niezwykle wymagająca. Do wszystkich współprac podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem i to nasza kolejna zaleta.
  • Doświadczenie – mnóstwo zrealizowanych i zakończonych sukcesem współprac sprawia, że na tym rynku mamy doświadczenie w zasadzie nie do pobicia. Z doświadczenia znamy wszystkie problemy piętrzące się podczas prac, zadania, które przed nami stoją, nie stanowią już dla nas żadnej przeszkody, a modyfikacje nie wywołują w naszych instalatorach żadnego stresu.

Czym charakteryzuje się domowa instalacja fotowoltaiczna?

Energię elektryczną wytworzoną przez instalację PV można wykorzystać na wiele różnych sposobów, przede wszystkim do:

  • Zasilenia domowych odbiorników prądu – lodówki, pralki czy pozostałe sprzęty AGD i RTV jednostkowo pobierają niewiele prądu. Jednak po ich połączeniu wpływ na comiesięczne rachunki bardzo mocno rośnie. Optymalna wydajność paneli fotowoltaicznych sprawia, że eksploatacja domowych odbiorników prądu może być nawet zupełnie darmowa.
  • Zasilenia prądożernych instalacji – niektóre instalacje, np. grzewcze lub pompy ciepła i klimatyzacji, cechują się bardzo dużym poborem prądu, przez co w ogromnym stopniu wpływają na wartość miesięcznych rachunków za energię elektryczną. Takie instalacje działają w zasadzie bez przerwy, przez co mają bardzo duży, lecz także niekorzystny wpływ na wysokość opłat.
  • Ładowania e-pojazdów – samochody elektryczne stają się coraz powszechniejsze, podobnie jak hulajnogi czy inne pojazdy zasilane energią elektryczną. Niestety ze względu na coraz wyższą cenę prądu, rośnie także koszt ich ładowania, a tym samym również cena przejazdu do wybranego miejsca. Ładowanie za pomocą fotowoltaiki jest w zasadzie darmowe i nieograniczone, dlatego redukuje koszty przejazdu w dane miejsce w praktyce do zera.

Do czego służą instalacje fotowoltaiczne w firmie?

W firmie instalacje PV mają nieco inne zalety. Przede wszystkim służą do obniżania rachunków, lecz nie w celu ograniczenia wydatków, lecz w celu zwiększenia konkurencyjności oferty względem innych firm działających w tej samej branży. W przypadku przedmiotów, których produkcja jest dość kosztowna właśnie ze względu na energię elektryczną, zastosowanie fotowoltaiki może zupełnie zmienić rentowność biznesu.

Co więcej, instalacje PV doskonale wpływają także na wizerunek marki w oczach klientów, którzy coraz mniej chętnie dokonują zakupów w firmach, które nie dbają o nasze naturalne środowisko. Tak czy inaczej – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Na wszystkie pytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.