Fotowoltaika Wałcz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wałcz

Boom na fotowoltaikę jest faktem – również w Wałczu coraz częściej można spotkać na dachach i działkach charakterystyczne panele produkujące prąd z energii słonecznej. Chcesz je zamontować również u siebie w domu lub firmie? Świetna decyzja! Równie dobrym wyborem będzie zlecenie projektu i montażu naszym fachowcom. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić i przekonaj się, że warto podjąć współpracę!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wałcz

Fotowoltaika krok po kroku

Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Wałcza zyskują coraz większą świadomość na temat tego, czym jest i jak działa fotowoltaika. Z jednej strony zdają sobie sprawę, że dzięki niej możliwa jest znacząca obniżka rachunków za energię, a z drugiej dynamicznie rosnące ceny prądu niejako wymuszają zainteresowanie się jej alternatywnymi źródłami. W tej sytuacji instalacje fotowoltaiczne dla domu stają się jednym z najlepszych rozwiązań, które obok opłacalności finansowej zapewnia także przyjazne środowisku działanie. Nasz zespół specjalizuje się w ich montażu.

Jeżeli planujesz montaż ogniw fotowoltaicznych u siebie na działce lub dachu nieruchomości w Wałczu, możesz liczyć na nasze profesjonalne i kompleksowe wsparcie. Obejmuje ono m.in. wykonanie precyzyjnych kalkulacji, na podstawie których nasi specjaliści dobierają właściwe parametry pracy instalacji. Odpowiednie określenie mocy systemu jest bardzo ważne, aby mógł zaspokajać jak największą część zapotrzebowania energetycznego i zarazem nie prowadzić do marnotrawstwa nadwyżek. Z nami masz pewność, że wszystkie parametry są dobrane precyzyjnie i prawidłowofotowoltaika w Zachodniopomorskiem to nasza specjalność!

Kolejnym etapem inwestycji jest wybór podzespołów składających się na instalację. Zdajemy sobie sprawę, że od ich jakości zależy trwałość i bezpieczeństwo pracy całego systemu, dlatego stawiamy wyłącznie na solidne komponenty od zaufanych dostawców. Korzystamy z najlepszych w swojej kategorii technologii, które gwarantują wydajność działania i komfort obsługi niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla firm, czy dla domu. Certyfikowane, atestowane i nowoczesne panele słoneczne oraz pozostałe elementy naszych systemów dają pewność bezawaryjności, trwałości i niezawodności.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wsparcie w projekcie i montażu fotowoltaiki

Wszystkie zlecenia traktujemy w sposób indywidualny i za każdym razem przygotowujemy oryginalne, dostosowane do określonych warunków i wymagań projekty. Podejmujemy się realizacji zarówno najprostszych, najmniejszych instalacji w niewielkich domach jednorodzinnych, jak i dużych systemów montowanych m.in. przez największe przedsiębiorstwa zlokalizowane w Wałczu. Uniwersalność oferty to zasługa m.in. doświadczonego i kompetentnego zespołu specjalistów, którzy od lat zajmują się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych.

Poza pracami typowo technicznymi pomożemy Ci także w staraniach się o dofinansowania do założenia ogniw słonecznych w Wałczu. Wykonamy przegląd dostępnych aktualnie programów, w ramach których udzielane są dotacje, a następnie wybierzemy najkorzystniejszy z nich i zajmiemy się wszelkimi wymaganymi formalnościami. Dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy, a zarazem zyskujesz pewność, że procedury są prowadzone prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi kryteriami. Skontaktuj się z nami już teraz, jeśli interesuje Cię profesjonalna i wydajna fotowoltaika!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.