Fotowoltaika Wieluń

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wieluń

Mieszkasz w Wieluniu? Posiadasz w pobliżu dom? A może prowadzisz w mieście firmę? Jeśli szukasz sposobu na oszczędności na rachunkach za prąd, zapoznaj się z korzyściami, jakie przyniesie Ci montaż fotowoltaiki. Po podjęciu decyzji skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć realizację inwestycji. Gwarantujemy najlepsze ceny i najwyższą jakość usług.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wieluń

Montaż fotowoltaiki Twoją metodą na ekologiczne oszczędzanie

Jeśli wysokie rachunki za prąd nie dają Ci spokoju, energia elektryczna z darmowego źródła, jakim jest Słońce, rozwiąże Twój problem. Panele słoneczne to realna szansa na większą energetyczną niezależność dla każdej osoby zamieszkującej Wieluń i okolice. Wystarczy, że dowiesz się, jak działa fotowoltaika, a z pewnością dostrzeżesz korzyści, jakie się z tym wiążą.

Panele słoneczne to technologia bazująca na procesach zachodzących w ogniwach fotowoltaicznych, z których składają się moduły. Wykonana ze specjalnych materiałów i surowców konstrukcja pod wpływem promieniowania słonecznego zaczyna produkować energię elektryczną, która nie obciąża portfela właściciela ani środowiska naturalnego. W przypadku paliw kopalnych jest to niemożliwe, tymczasem fotowoltaika nie emituje do atmosfery żadnych szkodliwych związków. W efekcie, jako właściciel instalacji, możesz przestać zaprzątać sobie głowę ceną prądu, ponieważ panele fotowoltaiczne pozwalają ograniczyć pobór z publicznej sieci do minimum.

Czy wiesz, że fotowoltaika w łódzkim zwraca się już po około 7 latach, a Ty nadal przez kolejne dekady cieszysz się niezależnością, produkując samodzielnie zieloną i darmową energię wprost ze Słońca? Na ogniwa i wszystkie komponenty dajemy Ci aż 25 lat gwarancji, więc warto ponieść wstępne koszty, bo to inwestycja przyszłościowa i w pełni opłacalna. Do nawiązania współpracy z Polenergia zachęca także atrakcyjna cena montażu fotowoltaiki. Zatem jeśli szukasz w Wieluniu doświadczonego instalatora, niezwłocznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż, koszty, dotacje – o fotowoltaice wiemy wszystko

Chcąc postawić instalację fotowoltaiczną gwarantującą maksymalne uzyski energii, co przełoży się na szybszy zwrot inwestycji, należy zatrudnić do montażu paneli fotowoltaicznych sprawdzony zespół specjalistów. Nasi wykwalifikowani pracownicy to ludzie, którym warto zaufać. Działamy w branży od lat, posiadamy niezbędne doświadczenie, a w dodatku dysponujemy zapleczem, które oferuje klientom także formalne wsparcie.

Decydując się na ogniwa fotowoltaiczne, na pewno interesuje Cię też dofinansowanie do paneli słonecznych obniżające ich koszt. Z nami nie musisz zajmować się składaniem wniosku, bo wypełnimy go za Ciebie. Uzyskujemy dotacje i wsparcie merytoryczne, na które możesz liczyć na każdym etapie przedsięwzięcia. Cena naszych usług jest przy tym bardzo konkurencyjna, co zauważają kolejni mieszkańcy Wielunia decydujący się na nasze instalacje fotowoltaiczne dla domu. Oprócz tego działamy dla przedsiębiorców, zakładając instalacje fotowoltaiczne dla firm składające się nawet z setek modułów. Skontaktuj się i zleć montaż!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – czy da się obniżyć koszt ich zakupu?

Instalacja fotowoltaiczna jest coraz częściej montowana zarówno w prywatnych domach i małych miejscowościach, jak i firmach i dużych miastach. W ciągu ostatnich kilku lat zwiększyło się zainteresowanie tą formą produkcji energii elektrycznej. Wynika to z wielu zalet płynących z zastosowania ogniw fotowoltaicznych, które charakteryzują się wysoką trwałością oraz niebywałymi oszczędnościami dla inwestora. Z tego względu są bardzo popularne wśród praktycznie wszystkich odbiorców, którzy chcą w jakikolwiek sposób:

  • zmniejszyć cenę eksploatacji domowych odbiorników energii elektrycznej,
  • zmniejszyć wpływ swojego gospodarstwa domowego lub firmy na środowisko naturalne,
  • zwiększyć konkurencyjność swojej marki na tle pozostałych,
  • uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii,
  • stać się niezależnym odbiorcą.

Niestety dla wielu osób w dalszym ciągu wartość inwestycji jest na tyle wysoka, że w zasadzie mało prawdopodobna do zrealizowania. Z tego względu wiele osób nie podejmuje tego typu tematu. Współcześnie jednak instalacje fotowoltaiczne stają się coraz mniej kosztowne.

Wpływ ma na to m.in. kwestia konkurencji producentów, których na rynku z dnia na dzień znajduje się coraz więcej, w efekcie czego podzespoły wykorzystywane do produkcji instalacji fotowoltaicznych są coraz tańsze. Co więcej – koszta instalacji można dodatkowo obniżyć, wykorzystując w tym celu dofinansowania. To programy rządowe oraz pozarządowe, których celem jest dopłata do instalacji PV w taki sposób, aby mogło sobie na nie pozwolić coraz więcej osób. Można skorzystać dla przykładu z programu Mój Prąd 4.0 oraz wielu innych, które zmniejszają wartość inwestycji.

Bardzo chętnie pomożemy w uzyskaniu dotacji. Stale obserwujemy nowe wymagania formalne oraz ewentualne zyski płynące z podjęcia inwestycji, dzięki czemu mamy najświeższe informacje, które chętnie przekażemy w ramach współpracy.

Czy panele fotowoltaiczne dostępne w Polenergia są trwałe?

Zdecydowanie tak! Wykorzystanie w swoim domu bądź firmie odnawialnych źródeł energii (OZE) warto poprzedzić dokładnym rozeznaniem w kwestii trwałości fotowoltaiki. A ta, jak się okazuje, jest naprawdę wysoka.

Współcześnie produkowane instalacje fotowoltaiczne są znacznie trwalsze niż do niedawna, dzięki czemu generują marginalne koszty w trakcie eksploatacji. Panele bez większego problemu wytrzymują wieloletnie użytkowanie w praktycznie każdych warunkach – nie działa na nie negatywnie ani deszcz, ani bardzo intensywne promienie słoneczne, podobnie jak zalegający śnieg i gradobicie. Warto mieć jednak na uwadze, że uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej zależy głównie od samego montażu, który warto zlecić wyłącznie najlepszym firmom z rynku – w tym marce Polenergia. Instalacje fotowoltaiczne w Wieluniu stanowią dla nas podstawę działalności. Bardzo chętnie udzielimy na ich temat wielu interesujących informacji dotyczących procesu montażu oraz późniejszej eksploatacji.

Instalacja fotowoltaiczna najwyższej klasy – skorzystaj z usług naszej firmy!

Od lat realizujemy instalacje na terenie gospodarstw rolnych oraz domowych, firm, magazynów i innych obiektów, dzięki czemu staliśmy się w tym aspekcie specjalistami. Opracowaliśmy mnóstwo instalacji o niewielkiej mocy, przeznaczonych głównie dla niewielkich domów i domków letniskowych, a także ogromne instalacje PV, których celem jest obniżenie kosztów prowadzenia największych firm i obiektów użyteczności publicznej.

W efekcie posiadamy dostęp do najnowocześniejszej technologii, uczestniczymy w konferencjach prasowych producentów podzespołów, a także na bieżąco analizujemy opłacalność całego procesu. Nie bez powodu większość osób właśnie nas uznaje za gwarancję sukcesu oraz możliwość uzyskania niższych rachunków przy braku jakiegokolwiek negatywnego wpływu na eksploatację domowych odbiorników prądu.

Zadzwoń do nas lub napisz – odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to możliwe, zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.