Fotowoltaika Żagań

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Żagań

Jeżeli rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych, z pewnością zdajesz sobie sprawę z korzyści wynikających z ich zastosowania. Przed zleceniem prac powstrzymują Cię jednak wymagania z nimi związane? W takim razie zgłoś się do nas, a zajmiemy się wszystkim, co konieczne do założenia sprawnej, bezpiecznej i wydajnej instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu lub firmie.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Żagań

Profesjonalny montaż kluczowy dla wydajności fotowoltaiki

Boom na odnawialne, ekologiczne źródła energii pozostaje faktem. Wszystko wskazuje na to, że zielona rewolucja dopiero nabiera rozpędu, dlatego jeśli chcesz do niej dołączyć, fotowoltaika jest znakomitym wyborem. Z pewnością doskonale wiesz, ze dzięki niej obniżysz rachunki za prąd nawet o ponad 90%, jednak czy masz świadomość, że maksymalny zysk z paneli słonecznych osiągniesz wyłącznie pod warunkiem prawidłowego montażu? Jeśli więc poszukujesz profesjonalnej ekipy działającej w Żaganiu, która fachowo zakłada wysokojakościowe instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Tworzymy zespół specjalistów, którzy przede wszystkim z praktyki świetnie wiedzą, jak działa fotowoltaika. Jeżeli zależy Ci na wsparciu odpowiednio wykwalifikowanych osób w tym zakresie, z przyjemnością Ci pomożemy w kompleksowej realizacji inwestycji w ogniwa. Możesz na nas liczyć na każdym jej etapie, począwszy od projektu i określenie parametrów systemu, poprzez dostarczenie wszystkich jego elementów – urządzeń, mechanizmów, materiałów i osprzętu. Dobieramy podzespoły z górnej półki, które zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki od A do Z

Następnie przechodzimy do montażu – etapu wymagającego przede wszystkim doświadczenia i zastosowania odpowiednich narzędzi. Tak samo istotna jest wiedza na temat współczesnych technologii oraz metod i technik montażowych. Wszystkie te warunki spełnia masz zespół, dlatego możemy zaopatrywać budynki i gospodarstwa rolne w trwałe, wydajne, bezpieczne i oszczędne zestawy fotowoltaiczne. Z tak samo dużą satysfakcją i z maksymalnym zaangażowaniem założymy ogniwa fotowoltaiczne również dla Ciebie.

Zachęcamy do kontaktu niezależnie od tego, czy zamierzasz postawić panele fotowoltaiczne na dachu, czy na gruncie. Doskonale radzimy sobie w obu przypadkach – zamocowujemy moduły pod optymalnym kątem nachylanie do podłoża i w lokalizacji, która zapewnia jak największe uzyski energii. Dzięki temu możemy zaopatrzyć Twój dom lub firmę w dostawy prądu pochodzącego z bezpłatnego źródła – promienie słoneczne nic bowiem nie kosztują.

Same instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego są jednak dość kosztowne. Na projekt, kupno urządzeń i montaż trzeba przeznaczyć co najmniej kilkanaście tysięcy złotych, a z reguły więcej. Na szczęście dla inwestorów istnieje możliwość pozyskania dotacji w wysokości nawet kilkudziesięciu procent wartości całej inwestycji. Dofinansowanie wiąże się z określonymi procedurami i formalnościami – jeśli nie masz czasu lub ochoty się nimi zajmować, zleć je naszej firmie. Dzięki nam Twoja fotowoltaika w Lubuskiem, np. w Żaganiu, będzie znacznie tańsza!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.