Fotowoltaika Zamość

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zamość

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej ze względów oszczędnościowych, czy ekologicznych, zadbaj o profesjonalny montaż, bo tylko w ten sposób możesz sobie zapewnić wydajne działanie paneli słonecznych. Jeśli poszukujesz firmy, której z powodzeniem zlecisz realizację inwestycji w Zamościu, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zamość

Fotowoltaika – darmowy prąd dla mieszkańców i firm z Zamościa

Polska należy do krajów, w których w ostatnich latach odnotowuje się jeden z największych wzrostów liczby instalacji fotowoltaicznych. Przejeżdżając przez kolejne miasta i wsie, można zauważyć coraz więcej charakterystycznych modułów zamontowanych na dachach budynków i na gruncie, które odpowiadają za pozyskiwanie energii słonecznej i następnie wytwarzają z niej elektryczność. Wiedząc, jak działa fotowoltaika, można bez namysłu stwierdzić, że jej założenie jest bardzo opłacalne. Jeśli zdecydujesz się na zlecenie nam projektu i montaż systemu fotowoltaicznego, uzyskujesz pewność szybkiego zwrotu z inwestycji.

Projektujemy i zakładamy panele słoneczne, które zachowują wysoką sprawność przez co najmniej kilkanaście lat. Tymczasem nakłady na instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy zwracają się już po kilku, bo ok. 7-9 latach, co oznacza, że co najmniej przez kolejną dekadę można liczyć na darmowy prąd. W tym celu konieczne jest jednak optymalne zaprojektowanie i profesjonalne wykonanie całego systemu, do czego potrzeba doświadczenia, wiedzy, umiejętności i narzędzi. Ponieważ nasza firma spełnia te wszystkie wymagania, a fotowoltaika w Lubelskiem jest przez nas montowana od lat, możemy zapewnić wykonanie wysoce wydajnych paneli słonecznych, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne sposobem na oszczędność i ekologię

Dynamicznie rosnące ceny prądu są szczególnie mocno odczuwalne dla przedsiębiorców z Zamościa i okolic, którzy płacą o wiele wyższe ceny niż odbiorcy indywidualni. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest dywersyfikacja źródeł energii poprzez montaż paneli słonecznych. Instalacje fotowoltaiczne dla firm to sposób na ograniczenie zużycia drogiego prądu z sieci publicznej i w zamian za to korzystanie z elektryczności wytworzonej we własnym zakresie, za pomocą ogniw fotowoltaicznych. Jeśli chcesz zlecić montaż fotowoltaiki również u siebie w zakładzie, powierz nam wszystkie prace.

Współpraca przebiega w sposób płynny i w pełni indywidualny. Rozpoczyna się od wywiadu i analizy nieruchomości – pozyskane w ten sposób informacje stanowią podstawę dla powstania projektu, który wskazuje założenia koncepcyjne. W projekcie określone są takie parametry jak np. lokalizacja i rozmiar modułów czy łączna moc systemu, dzięki czemu możemy prawidłowo dobrać komponenty optymalne dla danego budynku. Właściwe prace montażowe realizujemy w krótkim czasie i w sposób profesjonalny niezależnie od tego, czy fotowoltaika będzie zlokalizowana na gruncie, czy dachu nieruchomości.

Nasza oferta obejmuje także pośrednictwo w staraniu się o dofinansowanie, kredyt czy dotację na realizację inwestycji słonecznej. W jego ramach bierzemy na siebie wszelkie obowiązki, które są wymagane w przypadku wnioskowania o dodatkowe środki na założenie paneli słonecznych, a Ty oszczędzasz czas i nerwy. Realizujemy także skomplikowane i zakrojone na szeroką inwestycje w farmy fotowoltaiczne. Skontaktuj się z nami, jeśli tylko chcesz założyć panele słoneczne i produkować darmowy prąd w Zamościu!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego panele fotowoltaiczne w naszej firmie są dobrym wyborem?

Panele fotowoltaiczne, niezależnie od mocy, rodzaju czy przeznaczenia, są niezwykle dobrym wyborem zarówno dla klientów prywatnych, jak i dużych czy mniejszych firm. Ich popularność wynika z kilku kwestii szczególnie istotnych w obecnych czasach. Należą do nich przede wszystkim koszty energii elektrycznej. Prąd pochodzi zazwyczaj z ogólnopolskiej sieci dystrybucji na cały kraj – do jego wytworzenia wykorzystuje się spalanie węgla, co ma negatywny wpływ na środowisko. Ponadto koszt zakupu jednej kilowatogodziny jest nie tylko wysoki, lecz także zmienny – może wzrastać nawet co roku. Niestety podstawowym mitem, który odstrasza osoby potencjalnie zainteresowane zaprojektowaniem własnej instalacji PV, jest jej wysoki koszt. Wstępną inwestycję w panele fotowoltaiczne w Zamościu można jednak znacznie obniżyć za sprawą programów dofinansowania, które sprawiają, że zwrot z inwestycji może nastąpić nawet po 7 latach lub wcześniej.

Czym cechuje się dobra instalacja fotowoltaiczna?

W naszej firmie wyznajemy zasadę, że dobre instalacje fotowoltaiczne w Zamościu to takie, które cechują się spełnieniem wszelkich oczekiwań klienta. Z tego względu nie tylko realizujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych, lecz także projektujemy i opracowujemy instalację, dopasowując jej moc oraz właściwości do oczekiwań przedsiębiorcy lub domowników. Bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne danego obiektu, np. to, czy używa się w nim pompy ciepła, po czym dokładnie opracowujemy całą instalację – łącznie z prawidłowym miejscem wykonania konstrukcji wsporczej. Nasza firma ma na tym polu ogromne doświadczenie, które podnosimy co roku, uczestnicząc w szkoleniach lub światowych pokazach nowych technologii.

Jak wykorzystać prąd pochodzący z instalacji PV?

Prąd uzyskany w wyniku produkcji energii elektrycznej przez instalację PV można wykorzystać w różny sposób. W domach prywatnych służy głównie do zasilenia domowych odbiorników prądu, w tym sprzętu AGD i RTV, czy też bardziej prądożernych pomp ciepła, które mogą znacznie podnosić koszt miesięcznego utrzymania danego gospodarstwa domowego. Energia z instalacji może także zasilać oświetlenie zewnętrzne, podobnie jak w przypadku siedziby firmy, zakładu wytwórczego czy montażowni. Instalacje fotowoltaiczne mają też inny cel, szczególnie istotny w przypadku przedsiębiorców. Prąd jest w zasadzie darmowy, a dzięki magazynom energii umożliwia całkowite odizolowanie się od energii od zewnętrznego dystrybutora. Możesz w ten sposób obniżyć koszty produkcji wyrobu lub realizacji danej usługi i w ten sposób nieco zwiększyć swoją konkurencyjność na danym rynku. Ponadto instalacje PV podkreślają zaangażowanie właścicieli prywatnych domów oraz przedsiębiorców w walkę z globalnym ociepleniem i zanieczyszczeniem planety.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.