Fotowoltaika Żary

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Żary

Mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Żarach? Jeśli dysponujesz własną nieruchomością i myślisz nad montażem paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz, komu go zlecić, mamy propozycję, która Cię usatysfakcjonuje. Oferujemy kompleksowe wykonywanie instalacji fotowoltaicznych – od początku do końca zajmiemy się jej realizacją w sposób profesjonalny i w atrakcyjnie cenie. Oto, jak wygląda współpraca.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Żary

Montaż fotowoltaiki na dachu i gruncie

To, jak działa fotowoltaika i jaką wydajność osiąga, zależy od wielu czynników, jednak wśród kluczowych należy wymienić prawidłowy dobór parametrów instalacji. Jaka będzie właściwa moc dla modułów zamontowanych na dachu budynku lub na gruncie Twojej działki? Na jak duży – czy może mały – zestaw fotowoltaiczny się zdecydować? W jakim kierunku i pod jakim kątem panele słoneczne powinny być ustawione? To tylko przykładowe pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed montażem.

Jako że nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci, doskonale wiemy, jak prawidłowo dobierać parametry systemu. Potrafimy w sposób precyzyjny określić wszystkie jego właściwości, tak aby były dopasowane zarówno do nieruchomości, jak i jej mieszkańców czy pracowników. W tym celu wykonujemy niezbędne pomiary, analizy i wywiady, na podstawie których dobieramy urządzenia zapewniające optymalną wydajność pracy i maksymalne uzyski prądu generowane przez instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy z siedzibą w Żarach.

Gdy już mamy gotowy projekt zestawu fotowoltaicznego, przechodzimy do montażu. Podobnie jak na poprzednim etapie, newralgiczną rolę odgrywa precyzja działania. Zapewnienie dokładnych i solidnych połączeń wszystkich podzespołów, bezpieczne ustawienie i przymocowanie ogniw słonecznych, przetestowanie poszczególnych mechanizmów i ich uruchomienie to zadania dla specjalistów z wieloletniemu doświadczeniem i fachową wiedzą. Ponieważ nasi instalatorzy spełniają te warunki, możemy zakładać najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacja fotowoltaiczna od Polenergia Fotowoltaika – pewność i bezpieczeństwo

Każdą instalacje kompleksowo sprawdzamy przed oddaniem do użytku, przeprowadzając starannie opracowane testy. Dopiero, gdy nie mamy żadnych wątpliwości i wiemy, że wszystko działa, jak należy, uruchamiamy system, z którego możesz się cieszyć przez następne lata. O jak długim czasie mowa? Obecnie standard żywotności wynosi ok. 20-25 lat – w ciągu takiego okresu fotowoltaika powinna działać sprawnie i bezpiecznie, dostarczając duże ilości prądu pochodzącego z bezpłatnego i niewyczerpanego źródła, bo takim jest Słońce.

Dlaczego jeszcze warto inwestować w ogniwa słoneczne? Niewątpliwą zachęta są liczne dotacje – dofinansowanie można dostać w ramach różnych programów i po spełnieniu określonych warunków, dlatego warto skonsultować się w tej sprawie z naszymi pracownikami. Wiemy, jak Ci pomóc i jeśli sobie życzysz, na Twoje zlecenie w kompleksowy sposób, od A do Z przeprowadzimy montaż instalacji słonecznej. Nawiąż z nami współpracę – warto się spieszyć, żeby jak najszybciej zacząć odnosić wymierne korzyści, jakie gwarantuje fotowoltaika w Lubuskiem!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.