Fotowoltaika Zgierz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zgierz

Przerażają Cię obecne ceny prądu, dlatego poszukujesz sposobów na obniżenie rachunków od dostawcy energii elektrycznej? Jeśli mieszkasz w Zgierzu i dysponujesz własną nieruchomością, możesz zlecić nam montaż paneli fotowoltaicznych. To skuteczny, ekologiczny i korzystny finansowo sposób na zaoszczędzenie na prądzie. Jednak aby mieć pewność maksymalnie efektywnego działania instalacji przez lata, trzeba zadbać o fachowy montaż. Jego gwarancję daje współpraca z naszą firmą!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zgierz

Tani prąd z darmowego źródła dzięki fotowoltaice

Rachunki za prąd rosną z roku na rok w naprawdę szybkim tempie. Co więcej, zarówno eksperci, jak i politycy rządzący są zgodni co do tego, że obecnie mamy do czynienia zaledwie z początkiem podwyżek, a najgorsze dopiero przed nami. Co w tej sytuacji? Czekanie z założonymi rękami nie ma sensu – lepiej wyprzedzać bieg zdarzeń i zapobiegliwie zdecydować się na rozwiązania, dzięki którym można oszczędzić tysiące złotych na elektryczności. Właśnie takie zadanie spełnia fotowoltaika – jeśli chcesz zlecić jej montaż na terenie Zgierza fachowej ekipie z doświadczeniem w branży, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zdając sobie sprawę, jak działa fotowoltaika, chcesz w nią zainwestować, bo wiesz, że przyniesie znaczące obniżki rachunków za prąd. Profesjonalna instalacja optymalnie realizuje swoją funkcję przez dziesiątki lat, jednak wyłącznie pod warunkiem prawidłowego, zgodnego ze standardami, precyzyjnego montażu. Właśnie na taki efekt możesz liczyć w ramach współpracy – o naszych kompetencjach najlepiej świadczą liczne instalacje fotowoltaiczne dla domu, które zrealizowaliśmy w Zgierzu i wielu innych miastach w Polsce.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego

Odpowiadamy nie tylko za montaż, ale również wszystkie inne prace wykonywane w ramach inwestycji w panele słoneczne. Chodzi m.in. o projekt systemu, który opracowujemy na bazie analizy budynku i po rozpoznania potrzeb oraz wymagań przebywających w nim osób, np. mieszkańców domu czy pracowników biura. W ten sposób badamy zapotrzebowanie energetyczne budynku i na jego podstawie dobieramy optymalne parametry. W rezultacie stawiamy solidne, profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu, urzędu, szkoły lub innego rodzaju obiektu.

Posiadamy doświadczenie zarówno w zakładaniu i projektowaniu systemów oraz farm fotowoltaicznych zlokalizowanych na gruncie i dachu, jak i w pozyskiwaniu dofinansowania na montaż. Wiemy, jak sięgać po dotacje na ogniwa słoneczne i możemy zająć się tym zadaniem również w Twoim imieniu – to świetny sposób na obniżenie kosztów inwestycji. Specjalizujemy się także w pośrednictwie we wnioskowaniu o preferencyjny kredyt, z którego fotowoltaika w Łódzkiem może zostać sfinansowana w 100%.

Niezależnie od źródła pochodzenia środków, które chcesz przeznaczyć na założenie małego czy dużego zestawu fotowoltaicznego, wykonamy dla Ciebie wszystkie prace projektowe i montażowe. W konkurencyjnych cenach dostarczamy wysokiej jakości, profesjonalne urządzenia i podzespoły, aby następnie podłączyć je ze sobą i zbudować bezpieczny, wydajny, oszczędny i nowoczesny system produkcji prądu z darmowego, niewyczerpywalnego i zarazem ekologiczna źródła energii, jakim jest Słońce.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.