Fotowoltaika Zielona Góra

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zielona Góra

Bezradnie rozkładasz ręce, dowiadując się o kolejnej podwyżce cen prądu? Najwyższy czas zdecydować się na instalację fotowoltaiczną i uwolnić od wysokich kosztów! Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogą liczyć na nasze fachowe usługi i wsparcie na każdej płaszczyźnie. Złożymy wniosek o dopłatę i dotacje, skonsultujemy i wykonamy projekt, dobierzemy ogniwa i przeprowadzimy profesjonalny montaż. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zielona Góra

Panele fotowoltaiczne – postaw na darmową i ekologiczną energię ze Słońca

Prądu używamy nie tylko do zasilania oświetlenia, ale także podczas użytkowania wielu innych urządzeń czy obsługi systemów oraz elektroniki, co generuje rachunki za prąd. Natomiast ogniwa fotowoltaiczne wyprodukują dla Ciebie bezpłatną energię i pozwolą uwolnić się od nagłych i dotkliwych podwyżek cen prądu. Zaoszczędzone poprzez instalacje fotowoltaiczne dla domu środki finansowe to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta przemawiająca za jej montażem.

Kolejnym i równie istotnym aspektem jest ekologiczny charakter systemów fotowoltaicznych. To, jak działa fotowoltaika, w żaden sposób nie obciąża środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna pochłania energię zgromadzoną w promieniach słonecznych i przemienia ją w prąd. Dzięki temu jej właściciel nie musi pobierać drogiej energii energetycznej z sieci centralnej i zwiększa tym samym niezależność energetyczną swojego budynku.

Koszt instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze wynosi średnio około kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych – krótko mówiąc, to dość droga inwestycja. Ciągle jednak opłacalna i to nie tylko ze względu na oszczędności, jakie przyniesie jej długoletnie użytkowanie. Osoby decydujące się na montaż fotowoltaiki mogą bowiem liczyć na wsparcie w ramach publicznych programów i starać o dofinansowanie i dopłatę.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i sprzedaż ogniw fotowoltaicznych w Zielonej Górze

Jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w montażu paneli słonecznych. Realizujemy projekty dla gospodarstw domowych, ale nasze doświadczenie sprawia, że wykonujemy również rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm, które pozwalają przedsiębiorcom na oszczędzanie dużych kwot. Coraz więcej osób fizycznych i producentów uświadamia sobie, że montaż ogniw fotowoltaicznych to słuszna droga, żeby wykazać się troską o środowisko naturalne, a jednocześnie nie trwonić pieniędzy na wysokie opłaty za prąd, skoro istnieje korzystniejsze rozwiązanie.

Z perspektywy firm i korporacji fotowoltaika daje szanse na oszczędności, ponieważ zużycie prądu w funkcjonujących codziennie jednostkach, magazynach czy zakładach produkcyjnych generuje znaczne koszty. Osoby korzystając z bezpłatnej energii również zaoszczędzą spore pieniądze, a inwestycja bardzo szybko zacznie na siebie zarabiać. Ponadto wspomniane wcześniej dopłaty i dotacje sprawiają, że fotowoltaika Lubuskie rozwija się bardzo prężnie. Dzięki nim więcej mieszkańców Zielonej Góry i okolic może pozwolić sobie na przyszłościową i wysoce opłacalną inwestycję w wysokiej jakości panele fotowoltaiczne.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.