Fotowoltaika Zielona Góra

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zielona Góra

Bezradnie rozkładasz ręce, dowiadując się o kolejnej podwyżce cen prądu? Najwyższy czas zdecydować się na instalację fotowoltaiczną i uwolnić od wysokich kosztów! Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mogą liczyć na nasze fachowe usługi i wsparcie na każdej płaszczyźnie. Złożymy wniosek o dopłatę i dotacje, skonsultujemy i wykonamy projekt, dobierzemy ogniwa i przeprowadzimy profesjonalny montaż. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zielona Góra

Panele fotowoltaiczne – postaw na darmową i ekologiczną energię ze Słońca

Prądu używamy nie tylko do zasilania oświetlenia, ale także podczas użytkowania wielu innych urządzeń czy obsługi systemów oraz elektroniki, co generuje rachunki za prąd. Natomiast ogniwa fotowoltaiczne wyprodukują dla Ciebie bezpłatną energię i pozwolą uwolnić się od nagłych i dotkliwych podwyżek cen prądu. Zaoszczędzone poprzez instalacje fotowoltaiczne dla domu środki finansowe to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta przemawiająca za jej montażem.

Kolejnym i równie istotnym aspektem jest ekologiczny charakter systemów fotowoltaicznych. To, jak działa fotowoltaika, w żaden sposób nie obciąża środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna pochłania energię zgromadzoną w promieniach słonecznych i przemienia ją w prąd. Dzięki temu jej właściciel nie musi pobierać drogiej energii energetycznej z sieci centralnej i zwiększa tym samym niezależność energetyczną swojego budynku.

Koszt instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze wynosi średnio około kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych – krótko mówiąc, to dość droga inwestycja. Ciągle jednak opłacalna i to nie tylko ze względu na oszczędności, jakie przyniesie jej długoletnie użytkowanie. Osoby decydujące się na montaż fotowoltaiki mogą bowiem liczyć na wsparcie w ramach publicznych programów i starać o dofinansowanie i dopłatę.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i sprzedaż ogniw fotowoltaicznych w Zielonej Górze

Jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w montażu paneli słonecznych. Realizujemy projekty dla gospodarstw domowych, ale nasze doświadczenie sprawia, że wykonujemy również rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm, które pozwalają przedsiębiorcom na oszczędzanie dużych kwot. Coraz więcej osób fizycznych i producentów uświadamia sobie, że montaż ogniw fotowoltaicznych to słuszna droga, żeby wykazać się troską o środowisko naturalne, a jednocześnie nie trwonić pieniędzy na wysokie opłaty za prąd, skoro istnieje korzystniejsze rozwiązanie.

Z perspektywy firm i korporacji fotowoltaika daje szanse na oszczędności, ponieważ zużycie prądu w funkcjonujących codziennie jednostkach, magazynach czy zakładach produkcyjnych generuje znaczne koszty. Osoby korzystając z bezpłatnej energii również zaoszczędzą spore pieniądze, a inwestycja bardzo szybko zacznie na siebie zarabiać. Ponadto wspomniane wcześniej dopłaty i dotacje sprawiają, że fotowoltaika Lubuskie rozwija się bardzo prężnie. Dzięki nim więcej mieszkańców Zielonej Góry i okolic może pozwolić sobie na przyszłościową i wysoce opłacalną inwestycję w wysokiej jakości panele fotowoltaiczne.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – dlaczego warto nam zaufać?

Panele fotowoltaiczne cieszą się na krajowym rynku coraz większą popularnością i to nie tylko wśród osób, które chcą być na bieżąco z nowoczesną technologią, lecz także wśród osób oszczędnych i dbających o nasze środowisko naturalne. Największe znaczenie ma jednak firma, która podejmie się realizacji danej instalacji PV. W Polenergia możesz liczyć na:

  • Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej – w naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi fachowcy i specjaliści, dla których podczas projektu liczy się dosłownie wszystko – również najmniejsze szczegóły. Obliczamy zapotrzebowanie energetyczne i bierzemy pod uwagę nawet z pozoru mało istotne odbiorniki, które mogą mieć jakikolwiek wpływ na wybór odpowiedniej liczby paneli oraz rodzaj zastosowanego falownika.
  • Montaż paneli fotowoltaicznych – w Polenergia zapewniamy także możliwość przeprowadzenia montażu całej instalacji w wybranym miejscu, w tym na dachach budynków gospodarczych czy prywatnych domów, a także na wyodrębnionym obszarze działki. Wykorzystujemy w pracy wyłącznie najlepsze i wyselekcjonowane narzędzia, które zapewniają bezproblemowe wykonanie wszystkich etapów prac.
  • Fachowe doradztwo – zawsze dbamy o naszych klientów, dlatego z chęcią pomagamy na każdym etapie współpracy i odpowiadamy na różne pytania związane z wszelkimi zadaniami, których się podejmujemy. W rezultacie klienci – niezależnie od wartości projektowanej instalacji – mogą liczyć na pełną pomoc prawną i techniczną.

Instalacje fotowoltaiczne w Zielonej Górze – jak wykorzystać ich efektywność?

W naszej firmie Polenergia Zielona Góra obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy, w tym duże czy małe przedsiębiorstwa. Energię uzyskaną dzięki efektowi przekształcenia prądu stałego w zmienny można wykorzystać do zasilenia:

  • Domowych odbiorników prądu – w tym do sprzętu AGD oraz RTV, a także różnych innych urządzeń zużywających podczas swojej pracy energię elektryczną. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku pomp ciepła, które pobierają prąd w zasadzie cały czas podczas ogrzewania pomieszczeń domowych oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
  • Ładowania pojazdów elektrycznych – obecnie samochody elektryczne oraz motocykle i różne pojazdy wolnobieżne wykorzystują nie silniki spalinowe, a silniki zasilane energią elektryczną zmagazynowaną w bateriach (akumulatorach). Wykorzystując instalację PV możesz w zasadzie zniwelować koszt ich użytkowania praktycznie do zera.
  • Zasilenia firmowych odbiorników prądu – energię z fotowoltaiki można wykorzystać także do zmniejszenia rachunków za prąd w firmach, zakładach wytwórczych czy montażowniach.

Czy panele fotowoltaiczne zapewniają wiele lat użytkowania?

Zdecydowanie tak! Panele zakupione w naszej firmie są wysoce odporne na trudne warunki użytkowania i bez większego problemu sprostają wieloletniej i intensywnej eksploatacji. W naszej firmie oferujemy wyłącznie sprawdzone i pewne urządzenia oraz rozwiązania obecne na rynku już od lat. Skorzystaj z naszej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia i skontaktuj się z nami już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.