Fotowoltaika Braniewo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Braniewo

Mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Braniewie bądź okolicach? Jeśli dysponujesz nieruchomością i szukasz sposobu na tańsze rachunki za prąd, zainwestuj w fotowoltaikę. Jej montaż możesz powierzyć naszej firmie – dowiedz się, dlaczego warto to zrobić!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Braniewo

Fotowoltaika – szansa na obniżkę rachunków za prąd

Zarówno gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa w całej Polsce mocno odczuwają podwyżki cen elektryczności. Ponieważ idą one w parze z wysoką inflacją w całej gospodarce, stają się jeszcze bardziej dokuczliwe dla portfeli. Jednak o ile z cenami benzyny czy stali w indywidualnym zakresie nie da się nic zrobić – nie zaczniesz przecież wydobywać ropy ani rud metali – o tyle koszt prądu można efektywnie obniżyć. Jak to zrobić? Z odpowiedzią przychodzą instalacje fotowoltaiczne dla domu i przedsiębiorstw, których montażem się zajmujemy!

W jaki konkretnie sposób panele słoneczne przyczyniają się do obniżki rachunków od dostawcy energii? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy tylko w podstawowym zakresie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, która wytwarza prąd na użytek konkretnego budynku, wykorzystując w tym celu promieniowanie słoneczne. Moduły solarne absorbują je, po czym przemieniają w energię, a następnie przesyłają do falownika, gdzie powstaje prąd gotowy do zasilania urządzeń domowych czy firmowych. Ponieważ zastępuje on elektryczność z sieci, następuje redukcja jej zużycia, co wprost przekłada się na niższe rachunki. Chcesz skorzystać z szansy, jaką daje fotowoltaika? Wobec tego powierz nam jej montaż w Braniewie i okolicach!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowy i profesjonalny montaż fotowoltaiki w Braniewie

Zespół Polenergii tworzą wykwalifikowani projektanci, monterzy i specjaliści od obsługi klienta. Nasze zadanie polega na całościowej realizacji inwestycji w instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów czy instytucji publicznych. Jesteśmy po to, żeby zapewnić Ci pełne wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia, które rozpoczyna się od wstępnych analiz i audytów. W ich trakcie badamy Twoje potrzeby i specyfikę nieruchomości, aby następnie przejść do wykonania projektu.

Kluczowym elementem realizacji jest sam montaż, jednak zanim go zaczniemy, pozyskujemy wszystkie wymagane do pracy elementy. Poza samymi ogniwami fotowoltaicznymi dostarczamy na miejsce także okablowanie, falownik i pozostałe niezbędne podzespoły, po czym wszystkie je mocujemy i podłączamy, aby na końcu móc oddać Ci gotową do pracy instalację. Fotowoltaika w warmińsko-mazurskim to nasza specjalność, więc jeśli szukasz specjalistów od montażu, wykonamy go dla Ciebie.

Poza pracami instalacyjnymi oferujemy także pomoc w pozyskaniu środków na inwestycję. W Twoim imieniu składamy wniosek o dofinansowanie do fotowoltaiki i bierzemy na siebie wszystkie formalności, o ile tylko chcesz. Tym samym oszczędzasz czas i możesz go przeznaczyć na inne, pożyteczniejsze czynności. Nasi specjaliści za Ciebie skompletują wymaganą dokumentację, złożą wszelkie wnioski i rozliczą inwestycję. Sprawdź kalkulator fotowoltaiczny i dowiedz się, ile zyskasz dzięki niej, a następnie skontaktuj się z nami, aby zlecić montaż w Braniewie!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.