Fotowoltaika Gryfice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gryfice

Poszukujesz sposobu na tańszy prąd w Gryficach? W takim razie dobrze się składa, ponieważ na właśnie taki efekt możesz liczyć w ramach współpracy z naszym zespołem. Zajmujemy się zakładaniem paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych, firmowych i użyteczności publicznej. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz stosowanych podzespołów. Przekonaj się, że warto nam zaufać!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gryfice

Fotowoltaika – tańszy prąd dla domu i firmy

Mieszkańcy i firmy z Gryfic mają świadomość, że ogniwa słoneczne to dobry wybór ze względów ekonomicznych, ekologicznych i praktycznych. Jeśli również Ty wiesz, jak działa fotowoltaika i zdajesz sobie sprawę z korzyści płynących z jej zastosowania, dlatego chcesz zamontować ją u siebie w domu czy firmie, wszystkie prace możesz powierzyć naszemu zespołowi. Wybór doświadczonego i profesjonalnego realizatora inwestycji, który od lat wykonuje instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwo rolnego, jest kluczowy z punktu widzenia wydajnego, bezpiecznego, bezawaryjnego i trwałego działania. Nasz zespół może to zapewnić!

Fotowoltaika w Zachodniopomorskiem to nasza specjalność – ponieważ podłączyliśmy już setki instalacji w całym województwie, doskonale znamy tutejsze uwarunkowania. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom z Gryfic w obniżeniu rachunków za prąd poprzez umożliwienie jego produkcji we własnym zakresie, z darmowego źródła, jakim są promienie słoneczne. W ten sposób można znacząco ograniczyć pobór drogiej energii z sieci publicznej i tym samym zredukować koszty utrzymania domu czy działalności przedsiębiorstwa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i budynków mieszkalnych to inwestycja na lata, która pozwala zapomnieć o wysokich rachunkach za energię, podczas gdy jej cena rośnie z roku na roku.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu najlepszych paneli słonecznych z myślą o wszelkiego rodzaju budynkach, a także wykonujemy instalacje na gruncie. Zakładamy ogniwa fotowoltaiczne na dachach małych domów jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej i w siedzibach dużych firm. Naszym zadaniem jest dobranie parametrów i komponentów systemu w taki sposób, żeby w jak największym stopniu odpowiadał na zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości oraz indywidualne potrzeby jego użytkowników. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokojakościowych podzespołów i technologii dostarczanych przez renomowanych producentów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży OZE i montażu instalacji, ale też w pozyskiwaniu dotacji na założenie paneli słonecznych. Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na bezzwrotne dofinansowanie do fotowoltaiki sięgające nawet kilkudziesięciu procent wartości inwestycji, co pozwala na znaczące obniżenie kosztów jej realizacji. Bierzemy na siebie wszelkie kwestie formalne – wypełniamy wnioski, zbieramy niezbędne pisma, przesyłamy projekty i inne wymagane dokumenty. Tym samym oszczędzasz czas na zawiłych procedurach i zyskujesz pewność, że przebiegają one w sposób prawidłowy oraz zgodny z obowiązującymi przepisami.

Czysty zysk dzięki panelom fotowoltaicznym

Nowoczesna fotowoltaika to czysty zysk, osiągany dzięki własnej produkcji energii elektrycznej z ekologicznego, darmowego i niewyczerpywalnego źródła – Słońca. Jeśli chcesz zweryfikować, jak dużo pieniędzy oszczędzisz dzięki niej, sprawdź nasz prosty w obsłudze i dostępny bezpłatnie kalkulator fotowoltaiczny online. Wystarczy wpisać w formularzu wartość obecnie płaconego rachunku za prąd, żeby zorientować się w potencjalnych zyskach i kosztach instalacji. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, przedsiębiorstwa i instytucje publiczne z Gryfic i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.