Fotowoltaika Gubin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gubin

Odnawialne źródła energii to przyszłość, a najbardziej dostępną dla mieszkańców Gubina i okolic technologią z tego zakresu jest fotowoltaika. Do montażu zachęcają działania promocyjne, ale i realne wsparcie w postaci oferowanych dotacji. Jeśli chcesz je uzyskać oraz założyć profesjonalną instalację fotowoltaiczną, zleć wykonane projektu i realizację inwestycji naszej firmie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gubin

Panele słoneczne – zainwestuj w energetyczną niezależność

Rosnące ceny za prąd, promocja OZE, większa świadomość społeczna – wszystko to sprawia, że fotowoltaika w lubuskim cieszy się coraz większą popularnością. Widać to na dachach domów w Gubinie, ale i w okolicznych miejscowościach. Jako wykonawca oferujący montaż paneli fotowoltaicznych możemy to potwierdzić, ponieważ obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi usługami. Do rozwoju fotowoltaiki przyczynia się także państwo. Rząd i samorządy oferują rozmaite dotacje, dzięki którym więcej osób może pozwolić sobie na inwestycję w perspektywiczną alternatywę, jaką są instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Zastanawiasz się, o ile dotacje zmniejszają ostateczne koszty założenia systemu solarnego? Przykładowo, dofinansowanie do fotowoltaiki z programu Mój Prąd pozwala uzyskać nawet ponad 20 tysięcy zł. Jeżeli więc chcesz uzyskać maksymalnie wysoką dopłatę, zdecyduj się na współpracę z naszą firmą. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko montaż paneli słonecznych, ale i wsparcie w zakresie formalnym oraz złożenie wniosku. W określeniu orientacyjnej ceny przedsięwzięcia pomoże Ci nasz internetowy kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki niemu poznasz szacunkowy koszt instalacji paneli słonecznych w Gubinie i dowiesz się, ile oszczędzisz w ciągu co najmniej 25 lat – taki okres obejmuje bowiem przyznawana przez nas gwarancja na produkcję.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ogniwa fotowoltaiczne – ekologiczna produkcja darmowego prądu

Sekret efektywności oferowanego rozwiązania wynika wprost z tego, jak działa fotowoltaika. Wskutek promieniowania słonecznego na powierzchni specjalnie skonstruowanych ogniw solarnych dochodzi do tak zwanego efektu fotowoltaicznego, dzięki czemu panele słoneczne zaczynają produkować energię w postaci prądu stałego. Dzieje się to w sposób bezemisyjny, a więc całkowicie neutralny dla środowiska naturalnego. Stanowi to przewagę systemów fotowoltaicznych nad wyczerpywalnymi źródłami. takimi jak paliwa kopalne. Generowana ze Słońca energia nie dość, że jest przyjazna atmosferze, to nie obciąża także Twojego portfela.

Owszem, aby fotowoltaika pojawiła się na dachu domu czy firmy, trzeba ponieść początkowy koszt, ale perspektywa korzystania z darmowego prądu i większe uniezależnienie się od rynkowych cen na co najmniej ćwierć wieku to wymierny zysk. Aby cieszyć się ze wszystkich omówionych zalet paneli fotowoltaicznych, trzeba jednak zlecić montaż doświadczonej ekipie. Dlatego zgłoś się do nas niezależnie od tego czy planujesz budowę systemu dla domu, czy chcesz zainwestować w instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.