Fotowoltaika Kostrzyn nad Odrą

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kostrzyn nad Odrą

Rachunki za energię elektryczną przyprawiają Cię o zawrót głowy? Cóż, nic dziwnego – ciągłe podwyżki dają się we znaki milionom Polaków. Na szczęście można im skutecznie zaradzić – jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Kostrzynie nad Odrą, zdecyduj się na panele fotowoltaiczne i zacznij oszczędzać na prądzie. Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie instalację obejmującą ogniwa słoneczne.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kostrzyn nad Odrą

Fotowoltaika – sposób na tanią energię

Powiedzieć, że w ostatnim czasie koszty prądu znacząco wzrosły, to zdecydowanie za mało na opisanie karuzeli cenowej w sektorze energetycznym. Ogromne podwyżki dotykają zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa, instytucje oraz organizacje. W odpowiedzi na te negatywne trendy warto zdecydować się na możliwość produkcji prądu z darmowego źródła – Słońca – na co pozwala fotowoltaika. W Kostrzynie nad Odrą profesjonalny i kompleksowy montaż ogniw solarnych możesz zlecić naszemu zespołowi.

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, łatwo dojść do wniosku, z czego wynikają korzyści związane z montażem i eksploatacją instalacji solarnej. Chodzi przede wszystkim o zerowy koszt pozyskiwania energii z promieniowania słonecznego, które jest źródłem odnawialnym i ogólnodostępnym, co wiąże się także z niezależnością energetyczną. Instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy sprawiają, że zamiast płacić coraz więcej za prąd pozyskiwany z drogich w utrzymaniu kopalń produkujesz go we własnym zakresie i na swój indywidualny użytek. Przy okazji dbasz o środowisko, bo wytwarzanie energii poprzez ogniwa słoneczne jest ekologiczne i przyjazne dla otoczenia.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki w rękach fachowców

Korzyści, jakie zapewniają instalacje fotowoltaiczne dla firm, są zatem niezaprzeczalne, jednak aby móc na nie liczyć, należy zadbać o profesjonalny montaż. Jeżeli chcesz go zlecić w Kostrzynie nad Odrą, możesz zaufać naszej ekipie. Zajmujemy się wszystkimi pracami w sposób całościowy – sprawnie przeprowadzamy niezbędne czynności związane z projektem instalacji, mocowaniem wszystkich jej podzespołów, podłączeniem i uruchomieniem. To kluczowe zadania z punktu widzenia wydajności i bezpieczeństwa działania paneli fotowoltaicznych, dlatego warto zlecić ich realizację doświadczonym fachowcom.

W ramach współpracy możesz powierzyć nam także dofinansowanie do fotowoltaiki, które pozyskamy w Twoim imieniu. Wybierzemy najkorzystniejszy program dotacji, spełnimy wszystkie wymagane warunki i skutecznie zawnioskujemy o środki obniżające koszt inwestycji w instalację ogniw słonecznych. Ile konkretnie zyskasz dzięki niej? Znalezienie odpowiedzi na to pytanie ułatwi Ci kalkulator fotowoltaiczny dostępny na naszej stronie internetowej.

Oferujemy trwałe, bezawaryjne i bezobsługowe systemy solarne do automatycznej produkcji prądu ze Słońca w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy profesjonalne i sprawne wykonanie, merytoryczne doradztwo w realizacji inwestycji i zastosowanie wyłącznie wysokojakościowych, solidnych komponentów oraz technologii. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, firmy i inne podmioty, które interesuje fotowoltaika w Lubuskiem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.