Fotowoltaika Międzyrzecz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Międzyrzecz

Decyzja o założeniu ogniw fotowoltaicznych jest pod każdym względem słuszna. Opłacalność finansowa, ekologiczność czy dostępność dofinansowań to tylko kilka przykładowych korzyści wynikających z montażu paneli słonecznych. Chcesz mieć do dyspozycji fotowoltaikę również u siebie na dachu budynku lub gruncie nieruchomości? Wobec tego nasza firma wykona dla Ciebie tę inwestycję w sposób kompleksowy.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Międzyrzecz

Bezpieczna i wydajna fotowoltaika na pokolenia

Montaż ogniw fotowoltaicznych to skomplikowane, wieloetapowe przedsięwzięcie, które wymaga zaangażowania fachowców dysponujących specjalistycznym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z instalacjami solarnymi. Te warunki spełnia nasza firma – zatrudnieni w niej fachowcy doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaika dowolnego rodzaju i niezależnie od parametrów. Z taką samą efektywnością podejmujemy się wykonania małych, przydomowych systemów, instalacji dla przedsiębiorstw czy farm fotowoltaicznych złożonych z setek modułów słonecznych. Z przyjemnością przeprowadzimy montaż również dla Ciebie!

Stawiamy sobie za cel dostarczenie rozwiązań nowoczesnych i wydajnych, które pracują efektywnie przez dziesięciolecia. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, rolnika i innych grup klientów z Międzyrzecza świadomych zalet paneli słonecznych. Podstawową korzyścią wynikającą z zastosowania naszych systemów solarnych są oszczędności finansowe. Dzięki ogniwom fotowoltaicznym, które produkują bezpłatną energię ze Słońca do zasilania Twojego budynku, płacisz rachunki za prąd mniejsze nawet o 90%. Jeśli chcesz sprawdzić dokładnie, na jakie zyski możesz liczyć, pozwoli Ci na to nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Jesteśmy po to, żeby zrealizować wszystkie prace, jakich może wymagać inwestycja w panele słoneczne. Najbardziej oczywistym elementem przedsięwzięcia jest sam montaż, czyli założenie i podłączenie ogniw oraz pozostałych komponentów, jednak w praktyce równie ważną rolę odgrywają wstępne czynności. Obliczenie zapotrzebowania energetycznego budynku, dobór mocy oraz lokalizacji paneli słonecznych, stworzenie projektu całego systemu – fotowoltaika w lubuskim i wszędzie indziej w Polsce wymaga wszystkich tych elementów, a my się nimi zajmujemy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Darmowy prąd ze Słońca w Twoim domu lub firmie

Działamy elastycznie i dostosowujemy się do wymagań oraz możliwości klienta. Współpracujemy z gospodarstwami domowymi, a także wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm z Międzyrzecza i okolic. Odpowiadamy za pozyskanie od producentów i dystrybutorów paneli słonecznych, które w największym stopniu odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom klienta oraz specyfice jego nieruchomości.

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie do inwestycji, a z pewnością tak jest, również w tej kwestii możesz oczekiwać naszej pomocy. W Twoim imieniu pozyskujemy dotacje, dzięki którym fotowoltaika jest tańsza – jej koszt staje się niższy o kilkanaście-kilkadziesiąt procent. Do ich otrzymania konieczne jest jednak spełnienie często zawiłych warunków – nasza firma się w nich doskonale orientuje. Zapraszamy do współpracy, która obejmuje kompleksowy montaż paneli słonecznych, w tym także dofinansowanie do fotowoltaiki.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.