Fotowoltaika Namysłów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Namysłów

Pozyskanie dofinansowania, opracowanie projektu, wybór miejsca, a ponadto najlepsze panele fotowoltaiczne i najkorzystniejsze w Namysłowie ceny – to właśnie oferuje nasza firma. Jeżeli szukasz zespołu, który przeprowadzi Cię przez inwestycje i wykona profesjonalny montaż fotowoltaiki od A do Z, zapraszamy do kontaktu.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Namysłów

Instalacje fotowoltaiczne – energia ze Słońca w Namysłowie

Udało się dokładnie sprawdzić, jak działa fotowoltaika i stwierdzasz, że to rozwiązanie, w które chcesz zainwestować, żeby zacząć oszczędzać i nawet o 90% obniżyć ceny za energię elektryczną? W takim razie zachęcamy do skorzystania z fachowej pomocy zespołu Polenergia. Dla wydajnego i bezawaryjnego działania paneli słonecznych niezbędny jest nie tylko prawidłowy montaż fotowoltaiki, ale także szereg innych działań, w których się specjalizujemy. Fotowoltaika wykorzystuje promieniowanie, a kluczową rolę w tym procesie odgrywają ogniwa fotowoltaiczne. Jeśli zdecydujesz się na nasze wsparcie, będziesz mieć pewność, że pozyskamy dla Ciebie najlepsze komponenty w atrakcyjnej cenie.

Znajdziemy też najlepszy program oferujący dotacje i wystąpimy o dofinansowanie Twojej inwestycji. Dobierzemy optymalną lokalizację dla modułów słonecznych i obliczymy uzyski, jakie powinien dawać system. Do naszych obowiązków należą także formalności związane z dotacjami. Główne zadanie pozostaje jednak niezmienne i polega na stworzeniu kompleksowego, efektywnego i bezpiecznego systemu solarnego. Zależy nam na spełnianiu potrzeb klientów i świadczeniu usług na najwyższym poziomie – niezależnie od tego, czy zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, lokalnych instytucji czy jednorodzinnych domów w Namysłowie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Koszt montażu paneli fotowoltaicznych w Namysłowie

Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne dla domu to wydatek sięgający co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Z reguły jednak koszt i montaż paneli fotowoltaicznych w Namysłowie wynosi średnio około 20-40 tysięcy, więc trzeba przyznać, że to spora suma. Dlatego tak ważne jest, aby opracowanie projektu, przygotowanie planu i jego realizację powierzyć profesjonalistom. Spore koszty początkowe dla mieszkańców Namysłowa i okolic nie stanowią jednak przeszkody nie do przejścia. Wręcz przeciwnie – fotowoltaika w opolskim ma się coraz lepiej, ponieważ to rozwiązanie, które niesie za sobą szereg korzyści. Zaraz po oddaniu paneli fotowoltaicznych do użytku zaczynasz pobierać z nich ekologiczny, niemal darmowy prąd, więc rezygnujesz z konsumowania dużej części energii z lokalnej sieci. Oznacza to, że inwestycja zaczyna zwraca się po paru latach.

W zależności od wielkości układu i liczby założonych paneli słonecznych zwrot kosztów następuje zazwyczaj po około 8-9 latach. Dla porównania, minimalna żywotność ogniw fotowoltaicznych oferowanych przez naszą firmę w atrakcyjnych cenach wynosi 25 lat. Przekonujące, prawda? Jeśli chcesz zdobyć wstępne informacje i zapoznać się z orientacyjnymi danymi na temat planowanych modułów, wykorzystaj do tego nasz nowoczesny kalkulator fotowoltaiczny. Ponadto warto zwrócić uwagę na dostępne dotacje i dopłaty. Dofinansowanie do fotowoltaiki stanowi dla wielu osób zachętę, bo obniża ostateczną wartość wydatków. I Tobie pomożemy je zdobyć, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.