Fotowoltaika Nowogard

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nowogard

Fotowoltaika w Nowogardzie jest na wyciągnięcie ręki dla każdego! Sięgnij po dotacje i skorzystaj z możliwości, jakie daje produkcja bezpłatnej energii z promieni słonecznych. Do Ciebie należy wyłącznie decyzja o montażu – wszystkimi praca projektowymi, instalacyjnymi i formalnymi zajmą się nasi fachowcy. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nowogard

Fotowoltaika dla Ciebie i Twojej firmy w Nowogardzie

Ogniwa fotowoltaiczne, których instalacje projektujemy i montujemy na zlecenie klientów z Nowogardu, pozwalają na efektywną produkcję darmowego prądu pochodzącego z promieniowania słonecznego akumulowanego przez panele. Dzięki temu znacząco obniża się pobór energii z publicznej sieci, a ta jest coraz droższa i jej cena z roku na roku prawdopodobnie będzie jeszcze bardziej rosnąć. Krótko mówiąc, fotowoltaika pozwala na znaczącą obniżkę rachunków za prąd. O finansowych korzyściach płynących z jej zastosowania najlepiej świadczy fakt, że koszty poniesione na montaż zwracają się w ciągu 6-9 lat, podczas gdy jej żywotność wynosi co najmniej 20 lat. Sprawdź kalkulator fotowoltaiczny i przekonaj się osobiście o opłacalności ogniw słonecznych!

10 lat bezpłatnej energii? Kusząca perspektywa! Ale też szeroko dostępna, m.in. za sprawą dotacji udzielanych ze środków publicznych. Nawet kilka tysięcy złotych dofinansowania sprawia, że inwestycja staje się znacznie tańsza. Co więcej, zlecając projekt i montaż, można powierzyć nam również formalności związanych z aplikacją o dodatkowe pieniądze. W Twoim imieniu zajmujemy się wszystkim, co wymagane do wydania pozytywnej decyzji i otrzymania funduszy na założenie paneli słonecznych. Fotowoltaika w Zachodniopomorskiem jest objęta różnymi programami dotacji, dlatego wybierzemy najlepszy dla Ciebie i pozyskamy dofinansowanie do fotowoltaiki!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zapomnij o drogim prądzie na lata

Montujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy w Nowogardzie i okolicznych miejscowościach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w przypadku najmniejszych inwestycji w niewielkich domach mieszkalnych, jak i przy najbardziej rozbudowanych farmach fotowoltaicznych czy instalacjach montowanych w dużych obiektach, np. szkołach, zakładach przemysłowych, urzędach czy gospodarstwach rolnych. Wystarczy zlecić nam prace, a wykonamy nie tylko sam montaż, ale też wszelkie obliczenia i analizy potrzebne do wyboru odpowiednich rozwiązań i komponentów. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika i dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w jej zakładaniu na budynkach i gruntach wszelkiego rodzaju.

Fotowoltaika to wydajne, ekologiczne i bezpieczne źródło energii zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, dlatego coraz więcej podmiotów w Nowogardzie decyduje się na ogniwa słoneczne. Aktywnie uczestniczymy w tym procesie, wspierając klientów biznesowych na każdym etapie skomplikowanej, ale jakże korzystnej i przyszłościowej inwestycji. Zawsze korzystamy z najnowocześniejszych i wysoko ocenianych przez użytkowników oraz specjalistów podzespołów i technologii, dzięki czemu udaje się nam tworzyć efektywne instalacje na dziesięciolecia, które pozwalają zapomnieć o wysokich i wciąż rosnących cenach prądu!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.