Fotowoltaika Rypin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rypin

Mieszkańcy Rypina i okolic – podobnie jak Polacy z innych części kraju – już teraz odczuwają coraz droższe ceny prądu, tymczasem to dopiero początek podwyżek. Jak sobie z nimi radzić? Czy istnieje jakikolwiek inny sposób niż po prostu oszczędzanie energii elektrycznej? Okazuje się, że tak – jest nim fotowoltaika, której projektowaniem i montażem się zajmujemy. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że warto z niej skorzystać!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rypin

Korzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna fotowoltaika

Na co najbardziej narzekają Polacy w ostatnim czasie? Wśród palących problemów społecznych i ekonomicznych z pewnością znajduje się galopująca inflacja, napędzana przez dynamicznie rosnące ceny prądu. Niestety, eksperci przewidują, że największe podwyżki energii elektrycznej dopiero przed nami. Co więcej, szybko się one nie skończą – istnieje ryzyko, że nawet przez następnych kilkanaście lat z roku na rok będziemy płacić coraz więcej za prąd. Nie dotyczy to jednak osób indywidualnych i firm z Rypina i okolic, które decydują się na montaż paneli słonecznych.

Fotowoltaika pozwala Ci na produkcję energii elektrycznej z promieni słonecznych. Ponieważ są one darmowe i ogólnodostępne dla każdego, wytwarzanie prądu w ten sposób jest niemalże bezpłatne. Jedyny koszt wiąże się z energią, jaką instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy pobierają do działania, a jest ona znacznie mniejsza niż osiągane uzyski. To oznacza, że od chwili, gdy inwestycja się zwróci – a następuje to z reguły po 7-9 latach od montażu – wytwarzana we własnym zakresie energia elektryczna staje się niemalże bezpłatna. Jak to się przekłada na rachunki za prąd? Niezwykle korzystnie – w ten sposób możesz zmniejszyć ich wysokość nawet o 90%! Jest jednak jeden warunek – tylko profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów zapewniają maksymalną wydajność, dlatego jeśli chcesz mieć jej gwarancję, zleć nam realizację inwestycji.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę

Powierzając nam montaż paneli słonecznych na dachu czy gruncie, możesz zająć się swoimi sprawami, a my od A do Z wykonamy wszystkie niezbędne czynności. Podstawą jest projekt, który powstaje na bazie licznych pomiarów i analiz obejmujących zarówno sam budynek, jak i Twoje potrzeby oraz wymagania. To od nich uzależniamy parametry instalacji fotowoltaicznej – dobór parametrów w dużym stopniu decyduje o efektywności jej działania. Ponieważ doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika i korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych i pochodzących od najlepszych, renomowanych producentów ogniw fotowoltaicznych, możemy zapewnić bezawaryjność, trwałość i wydajność ich pracy przez pokolenia. Chcesz sprawdzić, ile pieniędzy oszczędzisz dzięki panelom słonecznym? Kalkulator fotowoltaiczny Ci to umożliwi.

Jeśli zamierzasz pozyskać zewnętrzne finansowanie w ramach dotacji lub kredytu na inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne w 2021 r., pomożemy Ci w przejściu przez wszystkie formalności. W Twoim imieniu wypełniamy wnioski, kompletujemy dokumentację i składamy podanie o dofinansowanie do fotowoltaiki. Znamy procedury regulujące udzielanie publicznych dotacji, dlatego możesz nam zaufać w tej kwestii. Dzięki temu fotowoltaika w Kujawsko-Pomorskiem będzie jeszcze tańsza. Zapraszamy do kontaktu w celu podjęcia owocnej współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.