Fotowoltaika Słubice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Słubice

Podjęcie decyzji o montażu paneli słonecznych to połączenie oszczędności, wygody i ekologii. Dzięki instalacji fotowoltaicznej zatroszczysz się o swój portfel, na lata zapewnisz sobie większą energetyczną niezależność, a w dodatku przysłużysz się środowisku. W Słubicach przekonało się o tym już wiele osób, więc gdy zechcesz dołączyć do ich grona, zdecyduj się na współpracę z naszą firmą!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Słubice

Fotowoltaika w Słubicach – opłacalna inwestycja w prąd z darmowego źródła

Coraz więcej osób szuka rozwiązań pozwalających na zmniejszenie rachunków za prąd i dowiedziawszy się, jak działa fotowoltaika, decyduje się na jej montaż. Cena paneli słonecznych w Słubicach, jak i w całym kraju stała się przystępniejsza, choć trzeba podkreślić, że wciąż jest to technologia wymagająca zainwestowania sporej sumy pieniędzy. Instalacje fotowoltaiczne dla domu – w zależności od wielkości systemu czy generacji wybranych ogniw – to minimalny koszt oscylujący w granicach 20 tysięcy złotych.

Wydaje Ci się, że to duża kwota? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych obliczeń, żeby przekonać się, że opłaca się w nią zainwestować. W rachunku warto uwzględnić także szybujące w górę ceny prądu, które według ekspertów będą w najbliższych latach coraz wyższe. Jeśli zaś chcesz dowiedzieć się, ile trzeba by orientacyjnie zapłacić za montaż paneli słonecznych, polecamy nasz kalkulator fotowoltaiczny.

O zyskowności założenia fotowoltaiki decyduje także zaawansowany poziom komponentów proponowanych przez naszą firmę. Oferujemy wysokojakościowe panele i ogniwa słoneczne wprost od renomowanych producentów. Na produkcję prądu z tych komponentów dajemy 25 lat gwarancji. Dla porównania, szacowany czas zwrotu inwestycji to okres do 10 lat – finansowa korzyść jest zatem oczywista! Kolejnym argumentem przemawiającym za opłacalnością tego rozwiązania jest dofinansowanie do fotowoltaiki, które sprawia, że koszt inwestycji się zmniejsza. Dotacje, na przykład z programu Mój Prąd 4.0, mogą wynieść nawet do 20 500 zł, dzięki czemu cena przedsięwzięcia obniży się już na samym starcie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Słubicach w atrakcyjnej cenie

Zakładana przez naszą firmę fotowoltaika w lubuskim ceniona jest ze względu na swoją niezawodność i wydajność optymalnie dostosowaną do energetycznych wymogów budynków. To efekt szeroko zakrojonych działań. Wszystkim naszym zleceniodawcom oferujemy wyjątkowo kompleksowe usługi. Klienci mogą liczyć na doradztwo specjalistów, konsultacje w zakresie doboru ogniw fotowoltaicznych, lokalizacji czy technologii montażu. Oprócz tego proponujemy wsparcie w uzyskaniu dofinansowania – pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentów oraz wypełnimy i złożymy wniosek o dotacje.

Po zakończeniu prac instalacyjnych uruchomimy system i przeprowadzimy testy wydajnościowe, tak aby oddana w Twoje ręce fotowoltaika była w pełni sprawna i operatywna. Nasze doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że oprócz montażu na dachach domów i gruntach w Słubicach zakładamy także skomplikowane instalacje fotowoltaiczne dla firm. Jeżeli więc jesteś przedsiębiorcą szukającym zaufanego wykonawcy, skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.