Fotowoltaika Strzelce Opolskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Strzelce Opolskie

Wysokie rachunki za energię martwią coraz więcej osób. Wiele z nich szuka tańszych i przyjaznych środowisku alternatyw, a w efekcie decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych z naszą firmą. Polenergia Fotowoltaika to bowiem jakość, atrakcyjne ceny, sprawdzone gatunkowe ogniwa i panele słoneczne oraz doradztwo i pośrednictwo w staraniu się o dotacje na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich. Co jeszcze możemy zaproponować?

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Strzelce Opolskie

Panele fotowoltaiczne – trwałość, wydajność, bezpieczeństwo

Dla trwałości instalacji fotowoltaicznej ogromne znaczenie ma jej odpowiedni montaż. Prawidłowo założona fotowoltaika gwarantuje użytkownikom maksymalne uzyski energii, bezpieczeństwo i wygodę korzystania z bezobsługowego systemu. Doskonale wiemy, jak istotne dla klientów jest także fachowe zamocowanie wszystkich podzespołów i zainstalowanie paneli słonecznych bez szkody dla dachu czy elewacji budynku.

Gwarantujemy, że niezbędne czynności montażowe wykonujemy w oparciu o sprawdzone procedury. Nasza wiedza pozwala zakładać w Strzelcach Opolskich zarówno instalacje fotowoltaiczne dla domu o standardowych wymiarach, jak i realizować wielkoformatowe inwestycje, które polegają na montażu fotowoltaiki składającej się z ogniw liczonych w dziesiątkach, a nawet setkach egzemplarzy.

Kluczowy jest także prawidłowy dobór komponentów. To kolejny powód, dla którego warto podjąć współpracę właśnie z Polenergią. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów zakładamy w Strzelcach Opolskich nie od dzisiaj i kooperujemy ze sprawdzonymi dostawcami, więc oferujemy dobre ceny i najwyższą jakość paneli słonecznych. Ponadto z naszych usług możesz skorzystać na korzystnych warunkach finansowych, co pozwala jeszcze mocniej ograniczyć koszty.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Strzelach Opolskich – kompleksowe usługi i korzyści

Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej specjalizujemy się też we wszystkim innym, co związane z realizacją inwestycji. Zadbamy o kwestie formalne i wystąpimy o dofinansowanie do fotowoltaiki. Oferujemy także kompleksową opiekę w zakresie doradczym, sugerując najlepsze rozwiązania. Na sam koniec przeprowadzamy też kontrolę, dzięki której każda oddana przez nasz zespół fotowoltaika w opolskim jest precyzyjnie sprawdzona pod każdym kątem.

Panele i ogniwa fotowoltaiczne są opłacalne z kilku powodów. Co prawda kapitał początkowy na inwestycję dla domu to kwota oscylująca w graniach co najmniej od 15 do 25 tysięcy złotych, ale warto mieć na uwadze profity wynikające wprost z tego, jak działa fotowoltaika. Montaż paneli słonecznych w dłuższym ujęciu czasowym daje naprawdę wymierne korzyści.

Ponadto konkretnym wsparciem ograniczającym koszty są dotacje i dofinansowania. Aby orientacyjnie dowiedzieć się, o jakich sumach mowa, wykorzystaj nasz innowacyjny kalkulator fotowoltaiczny. Wystarczy tylko jeden rzut oka na najważniejsze aspekty finansowe. Instalacja daje darmowy prąd z promieni Słońca, które jest niewyczerpalnym zasobem, a ponadto możliwość prowadzenia życia w zgodzie ze środowiskiem i uniezależnienie się od wysokich cen za energię ustalanych przez lokalnych dostawców.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy instalacje fotowoltaiczne są niezbędne?

Instalacje PV stają się coraz popularniejsze i fakt ten nie wynika znikąd. Doceniamy stabilność energetyczną, zmniejszamy wpływ naszych działań na środowisko, a także – a być może przede wszystkim – redukujemy koszty stałe, które coraz łatwiej pożerają domowy budżet. To jednak nie wszystko. Dzięki ogromnej liczbie dotacji rządowych oraz pozarządowych, a także możliwości współpracy z firmą Polenergia, na instalacje fotowoltaiczne stać coraz więcej ludzi. Część z nich jeszcze do niedawna była przekonana, że nigdy nie będzie mogła sobie pozwolić na panele fotowoltaiczne na swoim dachu lub gruncie, podczas gdy obecnie charakterystyczne, ciemne ogniwa, są widokiem coraz częstszym. 

Warto się zdecydować na to rozwiązanie z dwóch powodów – ekologii oraz niższej ceny życia. Ekologii ze względu na to, że wykorzystanie prądu z instalacji fotowoltaicznych stanowi wykorzystanie OZE – Odnawialnych Źródeł Energii, która nie wywołuje na środowisko żadnego negatywnego wpływu. Co do kosztów z kolei – rosnąca cena energii elektrycznej coraz bardziej daje się we znaki właścicielom zarówno dużych, jak i małych gospodarstw domowych. Obniżenie ich jest zatem czymś, czego zawsze warto spróbować.

Panele fotowoltaiczne – trwałe i pewne

Główną cechą instalacji fotowoltaicznej jest wbrew pozorom jej trwałość. Wszystkie urządzenia wchodzące w jej skład są odporne na eksploatację, mocne i wysoce wydajne, dlatego przez większość producentów inwerterów czy ogniw są przeznaczone do długiej, wieloletniej pracy – nawet przez wiele dekad. Oczywiście w sposób bezawaryjny i zawsze zgodny z założeniami producenta.

Wiele osobom instalacje fotowoltaiczne kojarzą się z podobnymi parametrami co zwykła szyba stosowana w oknach domowych. Nic bardziej mylnego. Ogniwa ze względu na ścisłą budowę oraz dużą grubość cechują się od nich znacznie większą odpornością, gdyż poza szkłem, składają się także z wielu warstw folii i innych dodatków istotnych konstrukcyjnie.

Oczywiście podstawą jest prawidłowy montaż, który zlecony naszej firmie z całą pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Panele fotowoltaiczne nie mają przed nami dosłownie żadnych tajemnic, dlatego wiemy, głównie za sprawą doświadczenia, jak je montować w taki sposób, aby na jak najdłużej zachowały swoje wszystkie właściwości. W efekcie są trwałe, mocne i pewne – zarówno w dniu ich instalacji, jak i po wielu latach intensywnego użytkowania na co dzień. Z tego względu szczerze zachęcamy, aby panele fotowoltaiczne w Strzelcach Opolskich instalować wyłącznie za pośrednictwem naszej firmy – Polenergia. Zyskujesz dzięki współpracy z nami zarówno wysoką jakość usług, jak i pewność wspierania firm, dla których liczy się dynamiczny, lecz także zrównoważony rozwój.

Dlaczego projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznych warto zlecić właśnie nam?

Coraz większe problemy w kwestii dostaw energii elektrycznej, wynikające przede wszystkim z błędnej gospodarki względem zarządzania właśnie nią, sprawiają, że jako ludzie coraz chętniej poszukujemy alternatywnych form zasilania domowych odbiorników energią elektryczną. Całe działanie związane z instalacją oraz wcześniejszym projektowaniem instalacji, warto zawsze zlecić nam – marce Polenergia. Dlaczego? Jest ku temu mnóstwo bardzo istotnych powodów, do których należy:

  • Precyzja – nasza praca jest zawsze w pełni precyzyjna i opiera się na sprawdzonych działaniach, czyli wykorzystaniu już znanych i popularnych rozwiązań. To w efekcie prowadzi do tego, że nasz montaż czy też obliczanie zapotrzebowania energetycznego, jest niezwykle dokładne.
  • Doświadczenie – w branży PV istotne jest doświadczenie, które to my, jako jedna z największych firm na krajowym rynku, mamy aż nadto. Od lat się szkolimy, uczestniczymy w najnowszych prelekcjach oraz szkoleniach, a także zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.
  • Bezpieczeństwo i zaufanie – jesteśmy kontrahentem bezpiecznym w kwestii finansów i godnym zaufania w kwestii wykonywanych przez nas usług. Współpraca z nami zawsze opiera się na bezpieczeństwie zarówno środków, jak i wykonanych przez nas konstrukcji wsporczych czy samych instalacji.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.