Dlaczego Polenergia?

Dodano:
5/23/2020
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

DLACZEGO POLENERGIA?

1. 25 lat gwarancji

Polenergia jako pierwsi na rynku gwarantujemy 25 lat produkcji energii albo dofinansowanie do rachunku. W praktyce oznacza to, iż w momencie kiedy Państwa instalacja nie osiągnie deklarowanych uzysków, Polenergia zobowiązuje się do zapłacenia Państwa rachunku za prąd.

2. Pakiety Polenergia

Posiadamy 3 planyS – Zamień rachunki za prąd do 180 zł na ratę abonamenty – 149 złM – Zamień rachunki za prąd do 250 zł na ratę abonamentu – 219 złL – Zamień rachunki za prąd do 350 zł na ratę abonamentu – 319 zł

3. Technologia

W Polenergia dbamy o jakość, bezpieczeństwo, a tym samym zadowolenie klienta.

  • Specjalny system monitoruje każdy moduł, dzięki czemu możemy szybko zdiagnozować ewentualne usterki, przez co unikniesz przerw w dostawie prądu.
  • Dzięki aplikacji sam możesz kontrolować ilość wytwarzanej energii przez Twoje panele fotowoltaiczne
  • Instalacja fotowoltaiczna posiada system detekcji łuku elektrycznego, co oznacza iż w przypadku zwarcia zostanie zainicjowane wyłączenie systemu, falownik zostaje odłączony, a optymalizatory przechodzą w tryb bezpieczeństwa.
  • Zapewniamy dłuższą trwałość systemu dzięki automatycznemu wyłączaniu się falownika w momencie gdy temperatura jest zbyt wysoka.
  • Spełniamy rygorystyczne światowe normy jakości NEC 2017 w zakresie bezpieczeństwa i jakości instalacji

4. Polenergia zawarł POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY w zakresie wdrażania Programu „Mój Prąd”

Oznacza to, iż klienci Polenergia Fotowoltaika mogą liczyć na jeszcze szybsze rozpatrzenie wniosku o dotację Mój Prąd, w ramach której mogą uzyskać nawet do 5000 zł.

5. Tanie finansowanie

Polenergia Fotowoltaika pomaga również w otrzymaniu finansowania  paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z kilkoma bankami, dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.