Kup fotowoltaike i zgarnij tablet gratis od Polenergia!

Dodano:
12/5/2022
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji, w ramach której możesz całkowicie za darmo otrzymać tablet od Polenergia! Pospiesz się, bo oferta jest ograniczona czasowo. Jakie warunki należy spełnić, żeby dostać gratisowy prezent?

Podpisz umowę na instalację fotowoltaiczną i odbierz tablet w prezencie

Jeżeli rozważasz montaż paneli słonecznych, właśnie teraz jest najlepszy czas, żeby zdecydować się na współpracę z naszą firmą i zlecić projekt oraz montaż instalacji fachowcom z Polenergia. Przygotowaliśmy niepowtarzalną promocję, dzięki której poza samym system solarnym umożliwiającym produkcję energii elektrycznej z darmowego źródła, jakim są promienie słoneczne, otrzymujesz dodatkowo całkowicie bezpłatny tablet.

Oferta jest dostępna dla każdego, kto podpisze umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej w dniach od 3. do 11. grudnia 2022 r. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a dostaniesz wysokiej jakości model Samsung Galaxy TAB A8 10,5” 32 GB. Co ważne, liczba nagród dostępnych w ramach promocji jest nieograniczona, więc jeśli tylko podpiszesz umowę, a warunki techniczne pozwolą na przyłączenie paneli słonecznych do sieci, otrzymasz od nas nowoczesny tablet.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji i dostać nagrodę? Wystarczy, że umówisz się z naszym konsultantem na bezpłatną rozmowę, zdecydujesz się na ofertę Polenergia i podpiszesz umowę najpóźniej 11. grudnia, a w ciągu 4 tygodni od przyłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej przekażemy Ci darmowy tablet w prezencie. Pospiesz się – zostało mało czasu, a nagrody czekają! Zapraszamy!

Warunki promocji

  • Podpisz umowę do 11. grudnia i zgarnij prezent gratis.
  • Nagroda to bezpłatny tablet Samsung Galaxy TAB A8 10,5” 32 GB.
  • Urządzenie otrzymasz w ciągu 4 tygodni od dnia podłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej.
  • Promocja dotyczy osób fizycznych, które zdecydują się na zlecenie instalacji fotowoltaicznej do 50 kW.

Regulamin dostępny na stronie: https://lp.polenergia-pv.pl/fotowoltaika-dla-ciebie-1000-zl