Polenergia Fotowoltaika Liderem Transformacji Energetycznej

Dodano:
8/12/2022
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Polski Kongres Klimatyczny przyznał Polenergii Fotowoltaika nagrodę Lidera Transformacji Energetycznej. Kapituła konkursu wyróżniła kompleksowy ekosystem rozwiązań Polenergia 360. Nagrody, których patronem honorowym jest Komisja Europejska oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska, rozdane zostały po raz pierwszy w historii.  

Celem konkursu Liderzy Transformacji Energetycznej jest promocja innowacyjnych i skalowalnych rozwiązań, produktów, technologii i usług związanych z ochroną klimatu i środowiska, a także innowacyjnych projektów przyspieszających zieloną transformację polskiej gospodarki.  Kapitułę nagrody tworzą przedstawiciele m.in. Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Banku Ochrony Środowiska, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz DLA Piper.  


„Cieszymy się, że nasz flagowy produkt Polenergia 360, który na rynku jest od trzech miesięcy, został już zauważony i doceniony przez tak wybitne grono ekspertów. To wielki sukces całego zespołu, który każdego dnia dostarcza klientom w całej Polsce czystą, zieloną i zeroemisyjną energię, udowadniając jednocześnie, że przejście na zieloną stronę mocy nie oznacza zwiększenia rachunków” – podkreśla Kamil Sankowski, członek Zarządu Polenergii Fotowoltaiki.

Oferta Polenergia 360

Oferta Polenergia 360 to innowacyjne i zarazem kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Pakiet obejmuje najwyższej jakości instalację fotowoltaiczną dla klientów indywidualnych i firm w oparciu o moduły najlepszych światowych producentów, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych, smart home oraz autorską aplikację na tablety i smartfony Polenergia Connect, dzięki której klienci mogą m.in. monitorować pracę swojej instalacji fotowoltaicznej - zarówno modułów jak i inwertera, czy sprawdzać dane o unikniętej emisji CO2, którą ograniczyli dzięki własnej elektrowni słonecznej.

Polenergia 360

Polenergia 360 jest skierowana do wszystkich klientów, dla których z jednej strony ważne jest skuteczne zabezpieczenie przed możliwymi podwyżkami cen energii, a z drugiej strony istotna jest pełna elastyczność i swoboda w podejmowaniu decyzji, i łatwość dokonywania zmian. Oferta daje gwarancję fotowoltaiki z bilansowaniem 2.0 z niezmiennością cen za energię pobraną z sieci na najbliższe 8 lat oraz z gwarancją ceny za energię wprowadzoną do sieci do 30 czerwca 2024 roku. Dzięki takiemu rozwiązaniu okres zwrotu z inwestycji we własną instalację fotowoltaiczną o mocy 4,5 kWp przy uwzględnieniu autokonsumpcji na poziomie 20 proc. oraz skorzystaniu z ulgi termomodernizacyjnej wynosi około 7-8 lat.