Fotowoltaika Międzyrzec Podlaski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Międzyrzec Podlaski

Prawdopodobieństwo, że ceny za energię elektryczną będą rosły, jest ogromne, wręcz graniczące z pewnością. Wiedzą o tym mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego, dlatego wielu z nich już podjęło jedyną sensowną decyzję i zainwestowało w montaż paneli fotowoltaicznych, powierzając go naszej firmie. Jeśli i Ty szukasz profesjonalnego wykonawcy świadczącego kompleksowe usługi, skontaktuj się z nami i postaw na oszczędności oraz niezależność.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Międzyrzec Podlaski

Zleć montaż fotowoltaiki doświadczonej firmie

Chcesz założyć na dachu swojego domu bądź firmy instalację fotowoltaiczną, ale zniechęcają Cię takie kwestie jak to, skąd pozyskać ogniwa fotowoltaiczne, w jaki sposób wybrać lokalizację i jakie dokumenty skompletować, żeby uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Powierz je naszemu zespołowi! Zajmiemy się wszystkim, co potrzebne do przygotowania i założenia paneli słonecznych w Międzyrzeczu Podlaskim. Gdy stawiasz na współpracę z Polenergia, masz pewność kompleksowego wsparcia na wszystkich polach, poczynając od wstępnego audytu, przez stworzenie projektu, aż po oddanie do użytku działającego systemu.

Posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowane kadry, dzięki którym fotowoltaika w lubelskim to rozwiązanie, na które stawia coraz więcej osób. Bez względu na skalę inwestycji zgłoś się do nas – gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, pełne wsparcie na każdym etapie, najwyższą jakość paneli słonecznych oraz pozostałych komponentów. Jeśli sobie życzysz, w Twoim imieniu uzyskamy dotacje na ogniwa solarne, dzięki którym istotnie obniżymy koszty budowy instalacji. Zatem co Cię interesuje? System dla domu, a może fotowoltaika dla rolnika działającego w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego? W każdym przypadku jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne – zadbaj o swój budżet i środowisko

Rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych, ale nie masz pewności co do opłacalności tego posunięcia? Przeanalizujmy zatem największe plusy płynące z instalacji ogniw fotowoltaicznych. Ceny prądu już są bardzo wysokie, a według specjalistów stawki będą dalej rosły. Koszt założenia paneli słonecznych też do najtańszych nie należy. To spory wydatek, jednak zwracający się już po około 7-9 latach. Tymczasem gwarancja, jaką objęta jest nasza fotowoltaika dla domu, której montaż dla Ciebie wykonamy, wynosi aż 25 lat. Oznacza to wiele lat produkowania w pełni darmowej energii.

Zastanawiasz się, jaką sumę możesz zaoszczędzić, gdy fotowoltaika dla firmy lub domu pojawi się już na Twoim dachu? Wypróbuj nasz kalkulator fotowoltaiczny i zapoznaj się z orientacyjnymi szacunkami. Nie zapomnij uwzględnić przy tym dotacji, które pozyskamy w Twoim imieniu, składając wniosek o dofinansowanie z rządowego programu Mój Prąd czy innego budżetu wspierającego rozwój OZE. Ponadto fotowoltaika w Międzyrzecu Podlaskim ma swoich zwolenników nie tylko z uwagi na aspekty ekonomiczne, ale i ekologiczne. Rezygnując z poboru sieciowego elektryczności, nie wspierasz eksploatacji emisyjnych źródeł energii, a cieszysz się przyjaznym środowisku prądem wyprodukowanym przez ogniwa fotowoltaiczne z promieni słonecznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.