Fotowoltaika Olecko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Olecko

W obliczu rosnących cen energii, żywności oraz innych dóbr i usług wszelkie oszczędności są na wagę złota. A gdyby tak obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%? To możliwe dzięki fotowoltaice, w której montażu w Olecku specjalizuje się nasza firma. Oto, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Olecko

Pełne wsparcie w zakładaniu fotowoltaiki

Mieszkańcy Olecka i wszystkich innych miejscowości oraz regionów w kraju z roku na rok wydają coraz więcej pieniędzy na opłacanie rachunków za prąd. Niestety, wszystko wskazuje na to, że podwyżki utrzymają się jeszcze przez wiele następnych lat. Powody takiego stanu rzeczy są bardzo różne, jednak w praktyce nikt z nas nie ma wpływu na takie, a nie inne trendy w energetyce. Indywidualną decyzją, której podjęcie pozwala na zabezpieczenie się przed podwyżkami energii, jest natomiast fotowoltaika. Aby zlecić jej montaż w Olecku, wystarczy się skontaktować z naszą firmą.

Jak przebiega realizacja prac, których zakończeniem jest założenie paneli słonecznych na dachu budynku lub gruncie nieruchomości? Rozpoczyna się od dokładnych analiz budynku oraz wymagań jego użytkowników. Kluczowym aspektem jest obliczenie zapotrzebowania energetycznego nieruchomości, ponieważ pod jego kątem dobiera się moc instalacji. Następnie tworzymy jej projekt, po czym przystępujemy do montażu. Końcowym etapem prac jest podłączenie wszystkich urządzeń i uruchomienie systemu, tak aby fotowoltaika dla domu mogła pracować efektywnie i przez długie lata. Jeżeli właśnie takich rezultatów oczekujesz, zleć nam jej montaż!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wydajne instalacje fotowoltaiczne na dekady

Naszym celem jest dostarczanie ogniw fotowoltaicznych na pokolenia, które z powodzeniem spełniają swoją funkcję przez co najmniej 25 lat – na tyle opiewa nasza gwarancja. Ile w tym czasie możesz oszczędzić za sprawą możliwości? Aby to sprawdzić w przybliżeniu, polecamy nasz kalkulator fotowoltaiczny. Uzyskane za jego pomocą wyniki jednoznacznie wskazują, że zdecydowanie korzystnym rozwiązaniem jest nie tylko system solarny dla domów – również fotowoltaika dla firm powinna wzbudzić zainteresowanie wśród przedsiębiorców z Olecka i okolic.

W ramach świadczonych usług dostarczamy instalacje całkowicie bezobsługowe, działające w sposób automatyczny i samodzielny, które bez Twojego udziału wytwarzają prąd na potrzeby budynku. Fotowoltaika dla rolnika, firmy czy domu zaspokaja większość zużycia energetycznego w ciągu roku, dzięki czemu oszczędzasz dziesiątki tysięcy złotych w sposób przyjazny dla środowiska. Wysokojakościowa i profesjonalnie zamontowana fotowoltaika warmińsko-mazurskim generuje bowiem ekologiczny i bezemisyjny prąd z darmowego i odnawialnego źródła – Słońca.

Zachęcamy do współpracy obejmującej także dotacje, np. z programu Mój Prąd. Warto po nie sięgać, aby cena inwestycji stała się przystępniejsza. Jeżeli więc chcesz obniżyć koszt przedsięwzięcia, ale nie wiesz, jak skutecznie starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki, naszej firmie możesz zlecić pośrednictwo w pozyskaniu pieniędzy. Serdecznie zachęcamy do współpracy klientów z Olecka i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.