Fotowoltaika Olecko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Olecko

W obliczu rosnących cen energii, żywności oraz innych dóbr i usług wszelkie oszczędności są na wagę złota. A gdyby tak obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%? To możliwe dzięki fotowoltaice, w której montażu w Olecku specjalizuje się nasza firma. Oto, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Olecko

Pełne wsparcie w zakładaniu fotowoltaiki

Mieszkańcy Olecka i wszystkich innych miejscowości oraz regionów w kraju z roku na rok wydają coraz więcej pieniędzy na opłacanie rachunków za prąd. Niestety, wszystko wskazuje na to, że podwyżki utrzymają się jeszcze przez wiele następnych lat. Powody takiego stanu rzeczy są bardzo różne, jednak w praktyce nikt z nas nie ma wpływu na takie, a nie inne trendy w energetyce. Indywidualną decyzją, której podjęcie pozwala na zabezpieczenie się przed podwyżkami energii, jest natomiast fotowoltaika. Aby zlecić jej montaż w Olecku, wystarczy się skontaktować z naszą firmą.

Jak przebiega realizacja prac, których zakończeniem jest założenie paneli słonecznych na dachu budynku lub gruncie nieruchomości? Rozpoczyna się od dokładnych analiz budynku oraz wymagań jego użytkowników. Kluczowym aspektem jest obliczenie zapotrzebowania energetycznego nieruchomości, ponieważ pod jego kątem dobiera się moc instalacji. Następnie tworzymy jej projekt, po czym przystępujemy do montażu. Końcowym etapem prac jest podłączenie wszystkich urządzeń i uruchomienie systemu, tak aby fotowoltaika dla domu mogła pracować efektywnie i przez długie lata. Jeżeli właśnie takich rezultatów oczekujesz, zleć nam jej montaż!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wydajne instalacje fotowoltaiczne na dekady

Naszym celem jest dostarczanie ogniw fotowoltaicznych na pokolenia, które z powodzeniem spełniają swoją funkcję przez co najmniej 25 lat – na tyle opiewa nasza gwarancja. Ile w tym czasie możesz oszczędzić za sprawą możliwości? Aby to sprawdzić w przybliżeniu, polecamy nasz kalkulator fotowoltaiczny. Uzyskane za jego pomocą wyniki jednoznacznie wskazują, że zdecydowanie korzystnym rozwiązaniem jest nie tylko system solarny dla domów – również fotowoltaika dla firm powinna wzbudzić zainteresowanie wśród przedsiębiorców z Olecka i okolic.

W ramach świadczonych usług dostarczamy instalacje całkowicie bezobsługowe, działające w sposób automatyczny i samodzielny, które bez Twojego udziału wytwarzają prąd na potrzeby budynku. Fotowoltaika dla rolnika, firmy czy domu zaspokaja większość zużycia energetycznego w ciągu roku, dzięki czemu oszczędzasz dziesiątki tysięcy złotych w sposób przyjazny dla środowiska. Wysokojakościowa i profesjonalnie zamontowana fotowoltaika warmińsko-mazurskim generuje bowiem ekologiczny i bezemisyjny prąd z darmowego i odnawialnego źródła – Słońca.

Zachęcamy do współpracy obejmującej także dotacje, np. z programu Mój Prąd. Warto po nie sięgać, aby cena inwestycji stała się przystępniejsza. Jeżeli więc chcesz obniżyć koszt przedsięwzięcia, ale nie wiesz, jak skutecznie starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki, naszej firmie możesz zlecić pośrednictwo w pozyskaniu pieniędzy. Serdecznie zachęcamy do współpracy klientów z Olecka i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne Polenergia – czym się charakteryzujemy?

Instalacje fotowoltaiczne (PV) mogą być bardzo opłacalne w dłuższej perspektywie czasowej, zarówno dla prywatnych właścicieli domów, jak i dla firm. Wynika to przede wszystkim z ich specyfiki pracy, która sprawia, że energię cieplną można wykorzystywać w zasadzie za darmo, oczywiście zakładając, że ogniwa spełniają zapotrzebowanie energetyczne w zasadzie całkowicie. Nasza firma odznacza się:

  • Doświadczeniem – jako firma Polenergia montujemy panele fotowoltaiczne już od lat. Poznaliśmy dokładnie ich budowę oraz szczegółową specyfikę pracy, ponadto zaprojektowaliśmy pewne rozwiązania, dzięki którym nasze wydajne panele fotowoltaiczne są trwałe i wymagają minimum zaangażowania w kwestii ich utrzymania w idealnym stanie. To ogromna zaleta dla osób, które panele fotowoltaiczne chcą po prostu eksploatować, nie zaś zajmować się ich konserwacją oraz działaniami serwisowymi. Nasza firma, jako lider rynku fotowoltaiki, obsłużyła nawet te największe i najbardziej skomplikowane instalacje, które cechowały się naprawdę dużym poziomem trudności, były bardzo wymagające, lecz także stanowiły wyzwanie, które z chęcią spełniliśmy.
  • Bezpieczeństwem – współpraca z nami zawsze opiera się na wspólnym zaufaniu, dlatego też każde działanie mamy opracowane do perfekcji, podobnie jak kwestię ogólnej odpowiedzialności. Jesteśmy jedną z najbezpieczniejszych firm na całym rynku — każdą transakcję dokumentujemy oficjalnymi fakturami, a czynności serwisowe i instalacyjne nawet za pomocą fotografii.
  • Dobrym kontaktem — od lat staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania mailowo i telefonicznie — nawet na takie, które wymagają od nas szczególnie dużej wiedzy z zakresu technologii. Nasi konsultanci są dostępni pod telefonem oraz mailem i z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości przed dokonaniem zakupu i ostatecznym zaakceptowaniem warunków współpracy.

Czy instalacje fotowoltaiczne są opłacalne?

Zdecydowanie tak! Instalacje PV w przypadku gospodarstw rolnych oraz domowych znacznie obniżają wartość miesięcznych rachunków o cenę energii elektrycznej. Dla wielu osób to podstawowa zaleta, która ma największe znaczenie podczas realizacji wybranego przez siebie systemu.

Koszt instalacji wydaje się wysoki i w rzeczywistości na jego jednorazowe pokrycie stać stosunkowo niewiele osób. Wszyscy jednak z łatwością mogą go obniżyć do akceptowalnego poziomu – wystarczy skorzystać z dopłat rządowych oraz pozarządowych, które mogą w niektórych przypadkach pokryć nawet większą część realnych kosztów i sprawić, że instalacja stanie się bardziej przystępna cenowo.

Warto również mieć na uwadze fakt, że instalacje PV znacznie obniżają cenę użytkowania przede wszystkim pompy ciepła, która pobiera stosunkowo dużo energii elektrycznej w trakcie eksploatacji. Aby ją obniżyć, lecz także zachować pełną wyprodukowaną przez nią energię cieplną, warto wykorzystać instalację PV i w efekcie zasilać ją darmowym prądem powstałym na skutek eksploatacji promieni słonecznych.

Jak przeprowadzamy montaż paneli fotowoltaicznych?

Montujemy instalacje PV już od wielu lat. Część z nich zasila pompy ciepła, inne służą w dużych przedsiębiorstwach jako możliwość zwiększenia możliwości nawiązania konkurencji z innymi firmami działającymi w tej samej branży. Inne z kolei, te o znacznie mniejszej mocy i możliwościach, są przeznaczone głównie w celu zasilenia jednej, konkretnej instalacji, np. ładowarki do samochodu elektrycznego.

Skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo oraz telefonicznie, rozwiejemy wątpliwości i udzielimy porad dotyczących sposobu eksploatacji naszych urządzeń, a w razie jakichkolwiek problemów z chęcią je rozwiążemy już w trakcie ustalania szczegółów. Pomożemy również w uzyskaniu dotacji i dofinansowania – mamy zawsze najświeższą wiedzę na ich temat.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.