Fotowoltaika Opole

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Opole

Jak mieszkańcy Opola radzą sobie z podwyżkami cen energii? Wielu z nich decyduje się na instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym koszt rachunków za prąd znacząco się obniża. Jeśli poszukujesz firmy wykonującej montaż systemu słonecznego, pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Opole

Ogniwa słoneczne – sposób na tańszy prąd w dobie podwyżek

Podwyżki cen energii są faktem. Obecne wzrosty to jednak dopiero początek – w najbliższych latach należy się spodziewać jeszcze boleśniejszych dla portfela rachunków. Czy można się przed nimi bronić? Odpowiedź brzmi: tak – pozwala na to fotowoltaika. To nowoczesne rozwiązanie tworzące system składający się z paneli fotowoltaicznych i falownika, które służy do wytwarzania prądu z energii słonecznej. Jak działa? Dlaczego warto w nie zainwestować w Opolu i okolicach?

Kluczowym elementem tworzącym instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy są ogniwa słoneczne. Ich zadanie polega na pochłanianiu promieniowania słonecznego i zamienianiu go w energię, która jest przesyłana do falownika odpowiadającego za przetworzenie jej na prąd. Następnie jest on udostępniamy w sieci w celu ładowania urządzeń elektrycznych w budynku. W taki sposób działają instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów.

Najważniejszą korzyścią wynikającą z montażu paneli słonecznych są oszczędności finansowe. Produkcja bezpłatnego prądu na własną rękę sprawia, że nie trzeba płacić za niego w ramach poboru z sieci publicznej, którego koszt jest coraz wyższy. Przekłada się na realne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną, ponieważ maleją one nawet o 80-90%. Zgodnie z tym, co pokazuje kalkulator fotowoltaiki, inwestycja w przydomową elektrownię słoneczną zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat, podczas gdy jej żywotność wynosi nawet 20-30 lat. To prosta kalkulacja, która mówi sama za siebie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt i montaż fotowoltaiki w Opolu i okolicach

Ważnym argumentem finansowym dla mieszkańców Opola jest też dofinansowanie do fotowoltaiki, które pozwala na obniżenie wydatków na realizację całej inwestycji nawet o 20-30%. Pieniądze są gwarantowane ze środków publicznych, a jeśli nawiążesz współpracę z Polenergia Fotowoltaika i zlecisz nam montaż, zaproponujemy kompleksowe pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji, np. z programu Mój Prąd. Zajmiemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami i zagwarantujemy dopłaty w maksymalnej możliwej wysokości.

Fotowoltaika w Opolskiem to zysk również dla natury, ponieważ im więcej OZE w systemie energetycznym Polski, tym mniejsze zapotrzebowanie na paliwa kopalniane, których wydobycie i produkcja wiąże się z ingerencją w środowisko i emisją gazów cieplarnianych. Tymczasem wytwarzanie prądu dzięki instalacji fotowoltaicznej jest w pełni ekologiczne i nie wiąże się z żadnymi szkodami dla otoczenia.

Montujemy wyłącznie sprawdzone i cieszące się dobrą opinią systemy renomowanych producentów, które gwarantują poprawne działanie przez pokolenia. Tworzymy projekt, dobieramy urządzenia, zakładamy je i testujemy, aby w krótkim czasie oddać do Twojej dyspozycji całkowicie sprawną fotowoltaikę. Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje plany o panelach słonecznych na dachu lub gruncie w Opolu!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.